Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Menun baştan başa çok güzel.
Afiyet olsun kuzucum.

Kırmızı Size çok yakışıyor. Cumartesi çıtır olarak geleceğiz Haydi kızlar. En Büyük K I R M I Z I

Üye AdıTakımKilo
10.Şub​
11.Şub​
12.Şub​
13.Şub​
14.Şub​
15.Şub​
16.Şub​
Mthn83 transferKırmızı Kaptan
74,30​
AFİYET OLSUN
Cordelia Kırmızı
78,90​
AFİYET OLSUN
patimsilizm Kırmızı
58,30​
AFİYET OLSUN
serap911 Kırmızı
75,75​
AFİYET OLSUN
Ceeeeeeeeeeee Kırmızı
66,80​
AFİYET OLSUN
Elhan Kırmızı
67,90​
AFİYET OLSUN
badem000 Kırmızı
72,20​
AFİYET OLSUN
s i d e l y a Kırmızı
65,05​
AFİYET OLSUN
minerva1988 Kırmızı
68,50​
AFİYET OLSUN
-Murphy- Kırmızı
69,90​
AFİYET OLSUN
Margaret Hale Kırmızı
71,15​
X
Beth18 KırmızıX
Tesnim1903 Kırmızı
70,00​
AFİYET OLSUN
Jasminium84 Kırmızı
59,85​
AFİYET OLSUN
Limoni026 Kırmızı
60,90​
AFİYET OLSUN
HuzuRRR Kırmızı
70,70​
X
Ysmnondr Kırmızı
85,10​
X
kumsal68 Kırmızı
65,70​
AFİYET OLSUN
gezegenfeza Kırmızı
74,20​
AFİYET OLSUN
trueliving_ Kırmızı
79,30​
AFİYET OLSUNAFİYET OLSUN

Afiyet olsun Asumancim menun gayet güzel hatta harika
Sayfamızda menümüzü paylaşma dusuncesini gün boyu aklımızda tutmak buraya yazınca gerçekle yüz yüze gelmek sonrasında arkadaşların okuyup yorumlaması o kadar faydalı ki bizim için ....farkında olmadan bu alışkanlık haline dönüşüyor ve hafta hafta eksilerle gittikçe hafifliyoruz. İyi ki geldin aramıza bu fırsatı iyi değerlendirmek lazım bence

Afiyet olsun bitanem gezegenfeza sütlacı benim de içime işledi bence herkesin bir yerleri şişmiş olabilir

Herkez daha hırslı bu hafta için ne güzel güzel bi çekişme olacak
Evet sayenizde bir heves var uc gundur icimde haftaya cumartesini iple cikiyorum
Ne yersen ye yine gel. Saatin önemi yok canım
Super O Zaman fazla aktif olamasamda hergun biraz takimte kalip menumu paylasmaya calisicam yogun bir calismam ev ritmim var malesef

Evet sayenizde bir heves var uc gundur icimde haftaya cumartesini iple cikiyorum

Super O Zaman fazla aktif olamasamda hergun biraz takimte kalip menumu paylasmaya calisicam yogun bir calismam ev ritmim var malesef
Burada gecirdigin vakitle verdigin kilo doğru orantılı bunu da aklında tut canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…