Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım yanlış hatırlamıyorsam
1. 83 kg dan 58 kg a
2. 88 kg dan 60 kg a
3. 89 kg dan 67 kg a
4. 96 kg dan 59 kg a az çok böyledir.

Ve simdi 89 dan başladık bakalım
Sonuncu inceleme böyleydi
Masallah çok güzel.vermissn ben en son 63 u görmüştüm bana moral oldu bu
Uğraşırsam 50 leri görürüm inancı geldi

Leyla sana sımsıkı sarılıyorum
Gerçek bir zorbalığa maruz kalmışsın ama başarmışsın. Yemin ederim ben seni 23-24 sanmıştım fotonu görünce. Hatta bu şekilde olup buraya geldin sanmıştım. Hani 1-2 kg tu dert edip asla veremeyeceğini sanan tipler olur ya onlar gibi. Yeminle oğlum diyince bana şoklar geliyor

Erkan da ne dürüst çocukmuş. Bunu faydana çevirmiş olman muhteşem. Sen ne zaman verdin kilolarını

Eminim benide geçip gideceksin

Aynen o kilolardaydi

72 ye kadar indim gelinlikte giydim (birinin gelinliği ev icinde)ama o tad olmuyor canım o duygu çok başka.

Olanla ölmüşe çare yok ama olmadı diye de kendimizi üzmek bize zarar verir. Yerine birşeyler koymak lazım. Düğün/dernek işlerinin de telafisi hiç mümkün olmuyor biz düğün yapmadık kot/tişörtle evlendik hahah yine evlensem öyle evlenirim ama isteyen seven bir insan için istediği gibi olmamasının verdiği üzüntüyü anlayabiliyorum. Sana da sıkıca sarılıyorum

Gozlerim doldu teşekkür ederim
Ben 17 yasimda basladim uni okurken devam ettim hep 5 kilo hedefledim kisa hedeflerle ilerleyip 90 dan düşüp 56 yi gormustum
Sonra evlilik anne olma falan derken 75 oldum kadınlar kulubunde 9. Takimda ilerleyerek
Tekrar 59 a indim..
Sonra hic 70 i gormedim,65 olunca bende hep çanlar çalmaya basladi
Geçen yaz son bi atak yaptim 61 de 54 e düştüm
Sonra tatil,sonra ameliyat derken hareketim kisitlandi beslenmem dengesizlesti 60 i gordum dedim benim kadinlar kulubum vardi bi bakayim,kendimi burada buldum

Biraz karışık oldu ama bu boyle bir yolculuk iste

Canlarım sizlerden de liste bekliyorum çok motive eder harika olur deneyin, bakın farkı göreceksiniz

Ceeeeeeeeeeee aypare ackerman Jasminium84 badem000 menekse_kokusu Aomine Daiki soffty

gezegenfeza sen açlıktasın zaten onu biliyorum. Birisiyle mi yapıyorsunuz bir kitaptan mı nasıl oluyor? Karaciğer temizliğine ilgim çok.

Maşallah tertemiz şifa dolu bir gün olmuş umarım istediğin kadar su içebilmişsindir.

Bu shottan bende istiyorum aslında kış aylarında kurtarıcı diyorlar. Böyle bir etkisini gördün mü?

Tertemiz, şifa dolu bir gün olmuş oh sporlarda yapılmış

Darısı başıma amin

Yazmıştım ama toplu listeye de alayım dedim. 2 yk un helvasıyla akşamı kapatmış olmana hayran kaldım. Nefsini körlemişsin oh

Zaten diyetisyen destekli listelerle gidiyorsun, üzerine ekleme yapmak bana düşmez tertemiz mis gibi dengeli sağlıklı.
Spor içinde üzülme. Sağlık herşeyden önce gelir. Dinlen

Sadece neden bu kadar tavuk suyu çorbası var onu merak ediyorum dünde böyleydi. İşe yarayan birşeyi varsa bende içeyim

Oh nefis tam bir sağlıklı beslenme örneği
Biraz da suyu arttırsan şöyle 2.5 ltleri görsen varyaa gelsin eksiler

Mantarlı omlete erinilmiş
Valla mis gibi tertemiz bir gün olmuş

Emziriyor musun bilmiyorum ama suyu arttırsan çok işine yarıcak arkadaşım. Ama 2 lt de hiç fena değil

Gelsin haftasonuna -2 kg

Dengelemişsin canımcığım.

Aslında simit olmasa eksiye bile götürür hele de bol suyunu içtiysen.

Kalabalık duruyor oiyy dedim ne yemiş bizim kız ama bir okudum ki tertemiz bir listeymiş afiyet olsun

İyi geceleeer menüm
12.00 dolapta kalan kurufasülye yemeği 1 kase biraz yoğurt
15.00 sebze çorbası
20.00 7 8 tane tavuk kanat yoğurt yanına airfryer da patates kızartması
ffestinalente

Dengeli, sağlıklı tam bir diyet menüsü olmuş.
Hele de suyunu bol içtiysen gelsin eksiler

Ballı kaymaklar eksiye giden yolsa bir miktar etkileyebilir ama oldukça sağlıklı geri kalanlar dengelemişsin

Daha uyumamıza var iç içebildiğin kadar

Ceeeeeeeeeeee

Oh tertemiz jilet gibi bir gün olmuş afiyet bal şeker olsun

13.01.2024

Kahvaltı 12:00
1 yemek kaşığı kıymalı yumurta
1 dilim süzme peynir
2 tane köz biber
1 dilim tam buğday ekmek

15:00 1 fincan Türk kahvesi

19:00 akşam
3 yemek kaşığı et sote
1 tabak yoğurtlu kereviz salatası
1 yemek kaşığı bulgur pilavı

2 litre su
Adım 3163 - 316 puan

Son düzenleme:
Ahahah evet koca sabah fırar ettı ıkı bebeyle anca onu yapıp yıyebıldım sabahtan berı bırak mantarı emziriyorum kuzum o yuzden en azından yulaflarda incir kullanıyorum kuru meyve olarak tercıhım o yanı suyumada tarçın lımon atmaya başladım bu aksam , çok tatlı ıstıyor canım dıye yemeklerim zaten azaldı suyu daha ıyı ıcsem emzırme ıcın daha faydalı olur henuz bebıs 4 aylık cunku ek gıda yok

Bu kadar adimi nasil atiyorsunn benim rekor 10bin adim hem yemekler hem de adım şahane

Ohh afiyet olsunn çok iyi

Firarcı kocalar ben

Yine iyi yemişsin kız. Ben tek bebeyle bazen akşama kadar aç kalıyorum oda benim beceriksizliğim herhalde

Leblebi+hurma
Leblebi+kuruüzüm baklava tadı verir birebir

Birde tatlı isteği geldiğinde diş fırçalarsan çok büyük oranda isteğin geçer. Aklında bulunsun

Oiy yesinler onu. Ben hatırlıyorum seni analar gruplarından o zaman bol su kaçarın yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…