Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sende mi hastasin yarasın şifa olsun o zaman bir sey olmaz

Diyetisyen sucuklu yumurta verdi bana

Kaçıncı denemen aynı yerdesin tarzı bır konusmaydi canim
Aaa evrt demistin hatirladim hatta biz kizmistik esine sende yok hakli demistin
Benim diyetisyende sucuklu kasarli lavas tost veriyordu ustune bide kilo veriyordum afiyet sifa olsun

Dünde yazmıştım ya fena üşütmüşüm grip olmak üzereyim böylesi durumlarda tavuk suyu çorbası şifa çorbası oluyor çok iyi geliyor o yüzden iki gündür bu çorbayı içiyorum

Boyum 1.69 cm canım

Aaa evrt demistin hatirladim hatta biz kizmistik esine sende yok hakli demistin
Benim diyetisyende sucuklu kasarli lavas tost veriyordu ustune bide kilo veriyordum afiyet sifa olsun

Muhteşem bir diyetisyen anım var. Ondan beridir diyete başlayınca aç kalmıyorum.

Muhteşem bir diyetisyenle anlaştım. Ama millete bir kilolar verdirmiş aklın hayalin durur. Ben körpecik, aç kurtlar misali tutturdum gidicem. Bir gittim Leyla ekmek, meyve efendime söyleyeyim ne ararsan var. Üf dedim ya. Birde hiç unutmuyorum günde 5-6 dilim ekmek. Neyse kadın bana listeyi verdi. Ben başladım diyete 10 gün sonra gidicem kontrole. Ama beni bir göreceksin ekstra vereyim diye ne ekmek yiyorum ne meyve. Hepsinden kafama göre kıstım. 8 kaşık demiş ben 3 kaşık yiyorum. Neyse bir gittim aman allahım 1 kg vermişim. Ki ben normalde de azıcık dikkat edince hızlı veririm. Kadın bana neyi eksilttin ekmeği ve meyveyi mi dedi aaa dedim nerden anladınız. Anlattı bana. Sonra birde benim dediğim gibi yapın öyle gelin aradaki farkı görelim dedi. Amaan dedim 10 gün yapayım bari. Ama sofradan aşırı tok kalkıyorum bir gittim 4 küsür vermişim 3 kusuru yağ. O yüzden onu kendi vücudumda deneyimlediğin için sağlıklı beslenirim. Azaltmam. Vermiyor çünkü vücudum ben aç kaldığımla kalıyorum.

Cok geçmiş olsun canım benim

Diyetisyen sucuklu yumurta verdi bana

Kaçıncı denemen aynı yerdesin tarzı bır konusmaydi canim

Çok mantıklı bir öğün bence. Diyetisyenleri bu sebeple seviyorum. Hele tarif veren diyetisyenler yok mu ne yiyeceğim derdi olmadan harika oluyor. Bize kalsa biz sucuk yemeyiz diyette bak vermiş. Oh şifa olsun.

Bu sefer sistemli gidiyorum. Bak böyle renkli renkli ne yiyeceğim ne zaman yiyeceğim çalışıyorum.

120 kg dan 75 kg a ben düştüm herhalde enişte bey şaşırmış

Eklentiler

• IMG_5330.jpeg
    64,8 KB · Görüntüleme: 21
Cok guzel bir paylasim olmus hepimizde az yiyince verecegiz saniyoruz aksine bu durum yeme ataklarina tatli yeme ataklarina sebep oluyor

Nasil anlamis ilk yapan sen degilsin tabi benim vucutta uzun acligi hic sevmez kitler kendini... Ne kadar gec yersem ilk öğünü o kadar iyi derler ya bende olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…