Popüler Konu LenaG ile MasterFit

4 Ekim Cuma

8:00

Müsli kase: 1 çay bardagi kefir
1 yk yulaf
1 yk keten tohumu
1 kucuk muz
1 dilim ananas
10 fıstık
6 badem
6 kuru üzüm

Ogle 12: yayla corba+ 2 kepçe öfelek +1 yk yogurt

Kahve+1 minik kare bitter cikolata

Aksam 17: 3 dilim palamut
Salata semizotu
Tatli = 1.5 tk tahin+1 tk pekmez + 2 ceviz

Spor: 10.000 adim :sampiyon:
Yesil çay, maden suyu, bolca su icildi

Fit mutlu anne Fit mutlu anne LenaG LenaG

Ben ne yapsam geçmeyen, fizik tedavi doktorumun antidepresan ile bir miktar hafifletebildiği ağrılarımı Allah’ın izniyle su orucunda dönemsel olarak geçiriyorum.
3-5 gün su orucu yapınca iki üç hafta kadar ağrım olmuyor mesela bu fbmiyalji hastaları için bi mucize 🥰

Günler biraz kısalsın ben de yapmak istiyorum zira yine ağrılarım çok arttı🥺
Çok geçmiş olsun canım, evet fibromiyalji hastası olup seviyelerin sonunda ağrıların en aza indiğinden bahsedenler var

Kızlar bişey soracam saçma gelebilir hiç bilmeyenler için
Ben de pek bilmiyorum ama geçen YouTube da gördüm
Oto hipnoz ile zayıflama diye bir teknik

Yani hipnozla bir çok şey yapılabiliyor evet ama bu zayıflama olayı nasıl olur deneyenler varmış sonuç almışlar hem de diyetsiz

Burda deneyen duyan var mı bunu
Ben bu tür şeylerden korkarım, boğazı tutup hareket artıralım

4 ekim

12:00

2 yumurta sarısından bol yeşillikli salata
Beyaz ve küflü peynir
Domates, paprika, salatalık, Alabaş bolca
Fındık

18:00

1 tabak taze fasülye
200 gr kadar kemik eti
1,5 yumurta sarısından bol yeşillikli salata
Bikaç çatal salata
Biraz çekirdek

1,5 lt üzeri su
3 kupa kahve
1 kupa apaform

LenaG LenaG Fit mutlu anne Fit mutlu anne

Ben Her zaman değil ama motive iken şöyle yapabiliyorum şu an yiyemeyeceğim ama kahvaltıda yiyeceğim deyip paket yaptırıyorum😁 samiyetin varsa paket yapip yarina saklayabilirsin😊
Çayımı içtim şekersiz kahvemi içtim geldim 🥳
O da komşum old için diyetteyim biliyorsun dedim o da benim evde olmasın dedi başka zaman yerim falan dedim gülüştük. Sonra güzel bir tabak hazırladım ve aşağı kızıma getirdim :KK48:

Hayırlı geceler hanımlar💜

Kendimi size şikayet etmeye geldim.
Sağlıklı beslenemiyorum. Midem ağrıdı bugun sürekli baş dönmesi mide bulantısı yaşadım.
Diyet için de Bi türlü toparlanamıyorum, diyet yapıp salıklı beslenmek istiyorum Bi o kadar da sağlıksız ve bilinçsizce yemek yiyorum bilmiyorum psikolojim çok bozuk istemediğim sehirdeyim. Hayatım geçmiş günlerim, yaşadıklarım sıkıntılı
Affedemiyorum eşimi.
Toparlanmak istiyorum böyle dikkat edemiyorum yediklerime, burdan da kopmak istemiyorum frenliyor beni.
Biraz diyet düşünmeden gitsem mi yoksa devam mı etsem bilemedim.
Çok karışık duygular içerisindeyim 🥺
Ne yapsam sizce

Hayırlı geceler hanımlar💜

Kendimi size şikayet etmeye geldim.
Sağlıklı beslenemiyorum. Midem ağrıdı bugun sürekli baş dönmesi mide bulantısı yaşadım.
Diyet için de Bi türlü toparlanamıyorum, diyet yapıp salıklı beslenmek istiyorum Bi o kadar da sağlıksız ve bilinçsizce yemek yiyorum bilmiyorum psikolojim çok bozuk istemediğim sehirdeyim. Hayatım geçmiş günlerim, yaşadıklarım sıkıntılı
Affedemiyorum eşimi.
Toparlanmak istiyorum böyle dikkat edemiyorum yediklerime, burdan da kopmak istemiyorum frenliyor beni.
Biraz diyet düşünmeden gitsem mi yoksa devam mı etsem bilemedim.
Çok karışık duygular içerisindeyim 🥺
Ne yapsam sizce
Peki diyet yapmadığında ya da sağlıklı beslenmediğinde daha iyi hissediypr musun? Tam diyet psikolojisi olmasa da en azından sağlıklı kahvaltı gibi kenarından kenarından sadık kalabilirsin. Ve kendine küçük hededfler koyarak aynada daha iyi bir sen görmek bence sana çok iyi gelir. Sabah yürüyüşleri sağlıklı kahvaltı ve gittikçe dönüşen bir sen bence harika olur 🥳🥰

LenaG LenaG Lavinia_98 Lavinia_98
4 Ekim menüm

8:00
2 sütlü kahve

9:30
1 sade Türk kahvesi

11:30
1 kase tarhana çorbası
Domates salatalık
3/4 dilim ananas

16:00 akşam yemeği bitti
Zeytinyağlı Peynirli yeşillik salatası
Üzerine 3 ceviz 5/6 fındık
Avuç içi kadar nar

Su 2.5 oldu

IMG_6794.jpeg

Peki diyet yapmadığında ya da sağlıklı beslenmediğinde daha iyi hissediypr musun? Tam diyet psikolojisi olmasa da en azından sağlıklı kahvaltı gibi kenarından kenarından sadık kalabilirsin. Ve kendine küçük hededfler koyarak aynada daha iyi bir sen görmek bence sana çok iyi gelir. Sabah yürüyüşleri sağlıklı kahvaltı ve gittikçe dönüşen bir sen bence harika olur 🥳🥰
Yok bu aralar hiç Bi şekilde iyi hissetmiyorum aslında.
Tabi diyet yapacam deyip de yapmadığımda daha da kızıyorum kendime.
Sabah yürüyüşleri eklicem bakalım canım 😘

Çok aşırı duygusal, gergin ve bol ağlamalı bir akşamı geride birakiyoruz
Bacagimada kramp girdi hala daha baldirimdaki ağrı geçmedi üzerine basamiyorum çok agriyor.
Bir garip hallerdeyim.😔

Gün kapanış ❌
LenaG LenaG Lavinia_98 Lavinia_98

10.00 Kahvaltı
Kaşarlı tost
5-6badem

12.30 ara gofret

14.00 sucuklu tost
Eti karam gurme

16.00 taze fasulye
3-4yk yogurt

17.00
Browni
1 top dondurma

20.30
Çorba 1 kase
4 kasap köfte
Maden suyu

9000 adım
2.5lt su

Benim için de gerçekten çok zor bir gündü :KK43:
Normalde kendimi böyle durumlarda saçma sapan yerken bulurdum bu sefer onun pişmanlıpıyla kızıp daha çok yerdim ama bugün o olmadı çok şükür. Değişip dönüşecez ama hep birbirimize destek olarak, en çok da kendimize destekle 🙏💙

4 Ekim menü
07.00 2 bardak limonlu su
09.30 1 fincan kahve 1 kare çikolata, 2 hurma
10.30 smoothie
12.30 1 fincan süt artırıcı bitki çayı 1 ayva 6 badem
17.30 1 fincan süt artırıcı bitki çayı 1 havuç 12 leblebi
19.30 8 kaşık kabak yemeği 3 kaşık yoğurt bol salata
3 litre su spor yok emzirmeye devam
Bu gün tansiyon beni mahvetti emzirdigim için ilaç da almak istemiyorum sadece cift parol içtim yükseldikçe limonlu su ile toparlamaya çalışıyorum ama sanırım Dr yolu göründü artk.
LenaG LenaG Fit mutlu anne Fit mutlu anne

Benim için de gerçekten çok zor bir gündü :KK43:
Normalde kendimi böyle durumlarda saçma sapan yerken bulurdum bu sefer onun pişmanlıpıyla kızıp daha çok yerdim ama bugün o olmadı çok şükür. Değişip dönüşecez ama hep birbirimize destek olarak, en çok da kendimize destekle 🙏💙
Tebrik ederim canm 🌼 💚 darısı o iradeden bana inşallah 🤲 önümüzdeki iki hafta full misafir kabul günlerim bir sürü şey yapacam umarım yemeye vaktim kalmaz 🤣🤣🤣

X