Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Menü
Sabah 10. 00
Mantarlı yumurta
1 dilim ekmek
Mor lahana limonlu
Peynir
Bal kaymak

Ara16..00
1 portakal yarım elma 2 muz 2 ceviz 1 parça zencefili blendırdan geçirdim. Üzerine 1 ceviz ve 1 kaşık bal ekleyip kaşıkladım.

Akşam 18.30
4 kaşık pirinç pilavı
Tavuk sote
Turşu
Ayran

Su 1 lt az oldu

@Elhan ffestinalente ffestinalente
Suyu 1.5 lt ye çıkarsan daha güzel bir menü olurmuş 🤓

Canım uzun süredir sağlıklı beslenmeden uzağım.abur cubur ve çikolata zaafım var.bir de hareketsiz geçen günlerle kilo aldım.buraya geldiğimden günden beri paketli ürünleri bıraktım.Metabolizma hızımı ölçtürmedim ama çok iyi olduğunu düşünmüyorum.gerek beslenme gerek hareket egzersiz her tavsiyeye açığım🩵🙏
Eminim benide geçip gideceksin 😘
90-95 arasi mi kilon biz bunu kendimize nasıl yapıyoruz. Hayir vücuda işkence 🥺
😭😭😭 Aynen o kilolardaydi
Eee inince istediğin kilolara bir ikinci bahar eğlencesi patlatsana 😍

Veya fotoğraf çekimi 😍
72 ye kadar indim gelinlikte giydim (birinin gelinliği ev icinde)ama o tad olmuyor canım o duygu çok başka.

@Jasminium84 patimsilizm patimsilizm

Gizli yiyicilikle ilgili birkaç cümlemde benim var. Neden acaba bize kilolarımız olsa bile kendimizi sevmemiz gerektiği aşılanmadı? Kendini sevmek, beğenmek, çekici olmak için 90-60-90 olmaya gerek olmadığı acaba? Gizli gizli hiçbirşey yemedim bugüne kadar çünkü kimse bana karışmadı. Yesem de demezlerdi beya derlerse kalpleri kırılırdı bilmiyorum. Kilolu hallerimizi benimseyemiyor olmak açıkcası beni üzüyor. Kurtulunması gereken birseymiş gibi konuşuyoruz hepimiz.
Aslında o hallerimiz de biziz. Kilolu halimle de ben yine Rüveydayım. En çok teşekkür etmemiz ve sarılmamız gereken yine o hallerimiz ki bizi belki tam düşerken sağlık yönünden zayıflarken yine belkide güçlükle son bir adım atıp kilo vermeliyim diye buraya yöneltti. Kaçınmamız, hor görmemiz değil de tam tersi teşekkür edip sarılmamız gerek diye düşünüyorum eski halimize❤️

Menümü yazayım
Kahvaltı
1 omlet
1 çay kaşığı labne peynir
1 çay kaşığı tahin pekmez
5 adet zeytin
İki dilim ekmek
Akşam
1 kase çorba
6 kaşık zeytinyagli fasulye
2 küçük parça biber turşusu.
@Elhan @arwengsd
Suyu yazmamışsın bir de saatleri 😊

Sende yüzün çok güzel birde kilolarını versen zorbalığına mı maruz kaldın 😠
Aslinda bu bende zorbalik degilde merak uyandirdi
Zorbalik kismi hala yiyor suna bak,siski patates,biz suraya gidiyoruz sen gelme arabada yer yok,yokus inerim sen yuruyerek yorulma yuvarlan in,folklor iyunlarina katilamadim ogretmenlerim almadi,tiyatro öyle... Lise icin kiyafet almaya gittik bedenime gore etek yoktu ozel dikildi ve iki etek ucreti odedik cok mahcup olmustum aileme...

Yuzun guzel kismi da şöyle;

Sinifimizda çok çiti piti kizlar vardi guzellerdi bana göre
Erkan diye bi cocuk vardi yakisikli...
Oglen arasi kizlar bunun yanina oturmus erkan ben mi guzelim o mu guzel diye soruyorlar
Ben de en arka siradayim köşede disari cikmiyorum.
Erkan dedi ki valla kusura bakmayin leyla bi zayiflasa hepinizden guzel olur dedi kızlar güldü ama bende bi merak uyandi acaba mi gercekten mi diye ve bu yol agirdim o yüzden Erkan i asla unutamam hiçte gormedim ama hep zihnimde tesekkur ederim ona🙏🏻

Aslında o hallerimiz de biziz. Kilolu halimle de ben yine Rüveydayım. En çok teşekkür etmemiz ve sarılmamız gereken yine o hallerimiz ki bizi belki tam düşerken sağlık yönünden zayıflarken yine belkide güçlükle son bir adım atıp kilo vermeliyim diye buraya yöneltti. Kaçınmamız, hor görmemiz değil de tam tersi teşekkür edip sarılmamız gerek diye düşünüyorum eski halimize❤️

Kesinlikle. Ben 102 ye çıkana kadar hep kendimi çok beğendim ne zaman ki üzerine çıktım bir haller oldu bana. Yanlış anlaşılmasın kiloyu güzellemiyorum. Tabii ki ideal kilosu insanın aşırı kilolu halleri değil ama kurtulmamız gereken birşey de değil aslında. Şefkatli değiliz kendimize hiç. Çünkü öğretilmedi. İstediğimiz zaman kilo verebileceğimiz de. İnanmıyorum ondan sonra da olmuyor. Bu konu o kadar derin ki. Çoğu kişide tamiri mümkün olmayan travmalar açmış vaziyette.

Canimlar bir gun daha bitti🫶🏻

13 Ocak beslenme listem @Elhan @arwengsd 🌸🌸
💫 10:00
1 cay bardagi kefir
💫13:00
İspanakli omlet
Yesillik
1 dilim tb ekmek
💫15:00
1 muz ve sütlü filtre kahve
💫17:45
2 kepce mercmk corbasi(mor havuctan dolayi rengi mor oldu)
1 parca tavuk
Yesil salata

2 fincan yesil cay,2.5 lt su🌸

Cordelia Cordelia cigim adım sayim 21800🫶🏻💫
Puanim 2180

Eki Görüntüle 3369352 Eki Görüntüle 3369353
Menülerde kefir görünce aklıma geliyor benim de. Aslında çok da severim yanında biraz da fındıkla. Yarın alayım marketten 😊 Güzel menü🤗

X