Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Şu 1 lt

Ne yapıyorsam maviş kaptanım ve takımım icin

Ne koşması hala yaptığın sporlara bakıyorim azim açık
serap911 koşmaya mı başladın yoksa

Tmm ama yarın başka sürprizlerim olabilir. Gunde 150 dk eva yaptığım günler var, günlük
50 000 adım rekorum var. gerçi eskide kaldı. Şimdi 15.000 i geçmem söz
Maşallah nazar değmesin yarın daha fazla yapmaya caliscam gün geçtikçe belki hantalligım azalır sana yetisirim ne dersin

Yani neden ısrar ediyorlar acaba ben hayatta etmem mesela. Koyarım yemek isterse yer istemezse keyfi bilir. Hatta bu huyum sebebiyle eşim oğlumuz yemezse sen dolanmazsın peşinde der. Evet dolanmam
Ben de ısrar etmem max 2 kere sorarım o da karşımdaki azıcık tereddüt ederek hayır dediyse
Hayır bir de şuna sinir oluyorum bazen gerçekten canım da istemiyor oluyor, yemek istemiyorum bu sefer de, sen gizli gizli kesin diyet yapıyorsun diyorlar yahu sana ne çok istiyorsan sen de yap yeme yani

Kitaplar ayrı bir dünya. Şuan alsam da elime beynim kabul etmiyor. Bakalım uygun zamanda tekrar istiyorum.
Kaptanımm demek ki kafan da çok yorgun, dönem dönem olabiliyor. Kendine zaman ver zaten gerçek kitapseverler doğru zamanı anlar

Canım kaptanımmm, benim iyi gidiyor ama iştahım açıldı azıcık bu saatte de birşey yemek istemiyorum o yüzden sakız çiğniyorum

Afiyet olsun

Yani cümle aleme duyurmak zorunda mısın diyetini mesela ben ilk defa kimseye söylemedim. Kocamla ikimiz girdik. Bu sefer bu grup ruhuyla nasipse başaracağım inanıyorum. Ne zaman kime söylesem anında bozuldu diyetim. O riski göze alamam

Bebeğimin uyuduğu ender zamanlarda kitap okuyamıyorum o gelmiyor içimden. Boşboş duvara bakmak bile bir aktivite oluyor zamanı gelince inşallah yeniden diyelim

Oh oh oh maşallah. Su da baya keser aslında. Sakız iyice açıktırabilir. Ya da sade bir türk kahvesi

İlk katilisim izmir dışından katilanlar icin bir de online toplanti yapiyorlarmis sayfayi paylasiyorum

Yalnız çok iyi keyifli bir ortam
Memnun kalırsan haber et bana da olur mu

Canimlar bir gun daha bitti

13 Ocak beslenme listem Elhan arwengsd
10:00
1 cay bardagi kefir
13:00
İspanakli omlet
Yesillik
1 dilim tb ekmek
15:00
1 muz ve sütlü filtre kahve
17:45
2 kepce mercmk corbasi(mor havuctan dolayi rengi mor oldu)
1 parca tavuk
Yesil salata

2 fincan yesil cay,2.5 lt su

Cordelia cigim adım sayim 21800
Puanim 2180

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…