Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canım.
Normalde de üç dilim ekmek mi yiyorsun tatlım. Diger yediklerin çok güzel. Ekmekle bu şekilde ilerliyorsan sıkıntı yok

Tartı sonucu çok güzel canım. Fotografim nerede sonuca sevinmemis gibisin
saol Elhanım valla fotoğraf çekmedim nasılsa listede değilim diye. tembellik
Tebrikler canim devam edecek misin?
saol tatlım listeye dersen, şimdilik menü yazmamak iyi geldi. ben bir süre sonra strese giriyorum. böyle serbest bırakınca iyi geldi. cuma gireyim mi karar veremedim.

Hic farketmez sen nasıl rahatsan canım. Yeter ki bırakma

Çok sağlıklı bir menü olmuş canım afiyet olsun

Ya ben çok seviyorum o mevzuyu
Düşünsene kimse seni tanımıyor rahat rahat konuşuyorsun

Aaa çok iyi. Bir grupta ben kendime bulsam iyi olacak. Hiç yaptınız mı ilk sefer mi bu?

Hani büyüdükçe dertler azalıyordu orda da mı beni kandırdılar

Üf probiste yedirir kendini çekirdek gibi başladın mı devam ettirtir. Afiyet olsun canım. Biraz kaçamaklı olmuş ama olsun cuma hakkı

Yani neden ısrar ediyorlar acaba ben hayatta etmem mesela. Koyarım yemek isterse yer istemezse keyfi bilir. Hatta bu huyum sebebiyle eşim oğlumuz yemezse sen dolanmazsın peşinde der. Evet dolanmam

Kitaplar ayrı bir dünya. Şuan alsam da elime beynim kabul etmiyor. Bakalım uygun zamanda tekrar istiyorum.

2 yk un helvasıyla durabildiysen de kendinle gurur duymalısın bence 2 yk un helvası için akşam yemeğinden vazgeçmişsin aslında bence dengeli olmuş eğer o kaymak olmamış olsaydı. Su ne durumda

176 cm boy.
Ocak sonu hedef 103

Maşallah, tertemiz şifa olsun

Canısı protein oranın cok düşük. Haftalık kilo veriş döngün nasıl. Ben 2 haftadır günlük hareket harici spor yapamıyorum. Olduğunca merdiven çıkmaya ve kısa mesafeleri yürüyerek adım sayimi artırıyoruz. 6 bin altında kalmamasını aagliyorum elimden geldiğince. Metabolizma hizim 1500 civarı. Sen hiç baktirmismiydin. Herhangi bir metabolizma rahatsızlığın veya protein sorunun varmı
Kafamda deli sorular

Eklentiler

• IMG_20240113_213636.jpg
    46,3 KB · Görüntüleme: 25
Mavilerim nasıl gidiyor haftasonu? Umarım dengemizden şaşmamışızdır. Menümü paylaşıyorum. Paylaşanlara teşekkür ediyorum, paylaşmayanlardan da bekliyorum liste paylaşımı daha bir motive ediyor sanki hele yorumlar gelince. Ben olumlu veya olumsuz her yorumda çok keyif alıyorum nedense

Mthn83 gezegenfeza Ceeeeeeeeeeee aypare ackerman Tesnim1903 sara_28 Jasminium84 Cordelia FitVenus L LESA76 badem000 menekse_kokusu WunderLost Aomine Daiki Keira- Papatyamaviss Nergis 35 soffty

13.01.2024 - Menü Z Raporum

15:25 - İlk Öğün

2 yumurtalı kereviz sağlı omlet
3 dilim kaşar
2 salatalık
3 çeri domates
1 minik kase limonlu sirkeli tuzlu beyaz lahana

20:35 - İkinci Öğün

1 kase şehriyeli terbiyeli tavuksuyu çorbası
1 minik kase sumaklı çoban salata
1 kase acı biber turşusu

2 lt su. 3 e tamamlanacak.

Hastayım diye acı biberleri yiyorum iyi geliyor ama inşallah yolumdan alıkoymaz beni

Eklentiler

• IMG_5324.jpeg
    187 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_5320.jpeg
    222,1 KB · Görüntüleme: 20
Canım özel mesaj atmak istedim ama kapalı sanırım
Sen bana atabilirmisin

Bence bu rekabete yarın başlayalım ne dersin hayatımda yaptığım sporları toplasak bu kadar etmez heralde maşallah gerçekten benimkide bu 20dk da Leslie yaptım senin attığını yarın yaparım artık
Tmm ama yarın başka sürprizlerim olabilir. Gunde 150 dk eva yaptığım günler var, günlük
50 000 adım rekorum var. gerçi eskide kaldı. Şimdi 15.000 i geçmem söz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…