Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok geçmiş olsun. Benim de oğlumun karaciğerlerinde bir rahatsızlık var. 1 yıldır teşhis konulamıyor. Şu an sadece semptomları tedavi ediyoruz. Zor bir süreç. Umarım bir an önce teşhis alır tedaviye başlarsınız. Allah dermansız dert vermesin diyorum hep hastanelere giderken. çok kötü hastalıklar var. Çölyak evet zor bir süreç çocuk için zor. Kaç yaşında bilmiyorum ama yememesi gereken gıdaları anlatması zor. Ama şükür dermansız bir dert değil.

Herkese iyi akşamlar kızlar

12:00 tavuklu bezelye yemeği (tavuklarını yedim daha çok), 3 yk kısır(glüten tüketmeyecektim ama doyacak başka bir şey bulamadım), yeşil salata.
18.30 2 tane köfte, 5 yk zeytinyağlı kereviz, 1 kase yoğurt, yeşil salata.

Spor : 30 dk koşu
Adım : 15749

Cordelia

Elhan

Eklentiler

• IMG_5734.png
    80 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_5735.png
    123 KB · Görüntüleme: 25
03.01.2024

10:00 1 fincan Türk kahvesi

12:00 1 haşlanmış yumurta
1 dilim peynir
2 köz biber
3 zeytin
1 domates
2 dilim tam buğday ekmek

16:00 1 fincan kahve
3 kuru kayısı

18:00 1 tabak pırasa yemeği
1 tabak yoğurtlu brokoli salatası

2 litre su
Adım 7610
Elhan Cordelia blonde ambition

Eklentiler

• IMG_2692.jpeg
    84,5 KB · Görüntüleme: 22
Merhaba güzel hanımlar, eve geldim dışardayken bir fincan da latte içtim o yüzden portakal falan yiyemiycem şiştim
Bugünü böyle kapatıyorum bakalım yarın ola hayrola

50 kilo mu
Afiyet olsun canım.
Alt karın için hatta tüm karın için sağlıksız karbonhidrat almamak lazım.

Afiyet olsun succulent. Üç kaşık kısır gayet dengeli olmuş. Menü çok güzel.
Afiyet olsun
Çok güzel bir menü.

İyiaksamlar herkese
Sabah
1 haşlanmış yumurta
Yarım patate haslanmis
Yesillik
Peynir
Öğle
1 cennet hurması
3 fındık 2 badem
AksAm
1 kase mercimek çorbası
Firinda karnabahar ve biber kızartma
Yoğurt
Su 2.5 litre
Yürüyüş 20.bin.adim
Elhan Cordelia

Afiyet olsun canım
Menü ve spor şahane afiyet olsun canım.
Menüm

12:00
Ispanak salata
1 avuç çiğ badem

17:30
Yeşil mercimekli ıspanak çorbası 1.5 porsiyon bol limonlu
Yeşil soğan turp

Elhan blonde ambition
Afiyet olsun canım . Eksi getireceği kesin bir menü
kusursuz bir diyet menüsü olmuş. Afiyet olsun.

Jasmine yazmıştım canım. Ama farketmez. Karın ağrısı eklem ağrısı ateş. Bizde dört yaşında konuldu teşhis ama dört yaşına kadar ne çekti yavrum
Afiyet olsun canım Sağlıklı bir menü .
Ama istenilen bir menü deeeel

Canim muhtemelen sadece iga degeri bakılmıştır. Çölyak teshisi koyabilmesi için transglutaminaz iga testinin pozitif olması ardından endoskopi yapılıp alınan biyopsinin de pozitif gelmesi gerekiyor. Hiç biri tek başına bir anlam ifade etmiyor yanii..
Benim gözlemim küçük çocuklar bu konuyu çok çabuk kavriyor.. kızıma 1 ay kadar diyet denemesi yapmıştık. Parkta bir çocuk çubuk kraker uzattığında Benim allerjim var alamam demişti. Farkettim ki ben bu duruma ondan daha çok üzülüyorum.. okula gidiyor mu bilmiyorum ama okulda zorlayabilir eğer orada yemekhane varsa.. o zaman da günlük menü ne ise evde glutensizini yaparsın sadece biraz masraflı ve zaman alıcı oluyor. Aslında keşke hepimiz glutensiz beslenebilsek. Şu an glutenli olan şeyler de doğal olmadığı için yarardan çok zarar veriyor bizlere

Jasmine yazmıştım canım. Ama farketmez. Karın ağrısı eklem ağrısı ateş. Bizde dört yaşında konuldu teşhis ama dört yaşına kadar ne çekti yavrum
Çok geçmiş olsun.. Bildiğim kadarıyla teşhis koyulabilmesi için atak zamanında kan testi alınması gerekiyor. Diğer zamanlarda kanda çıkmıyor.
Çok şükür ki siz de erken farkedilmis ve ilaç başlanmış..

Oğluna acil şifalar dilerim canım

Çok güzel ve dengeli bir menü olmuş tatlım.
Destekleyici olduysam ne mutlu bana
Her zaman hem de çoooookkkk❤❤❤
Menün harika maşallah. Cuma ya çok iyi olacak gibi.

Selam jasmin. Eşim çölyak benim. Sana instagramda bazı hesaplar atayım. Tarifler, glutensiz beslenmeyi hayat tarzı haline getirmiş insanlar. Emin ol korktuğun gibi değil. Sadece küçük olduğu için bazı durumlarda dışarıda zorlanacak nefsi isteyecek. Bunun için de takip ettiğim bir hesap var. Yol gösteriyor. Sana biraz iş düşüyor mutfakta. Bunun içinde çok düzenli tarif veren bir beyi takip ediyorum. Yarın toparlayıp burdan yazarım. Öpüyorum miniği

Bu gün ki menü,spor,su yine şahane
Cumaya bomba bir düşüş daha geliyor yolda
Maşllah canım . Spor ,su ve menü hepsi örnek olacak bir liste olmuş . Harikasın
❤ şahane canım afiyet olsun
Spor 30 dk 300p
Adım 8028 800p
Cordelia Elhan blonde ambition
Masaallah bana
işte bu
Harika bir menü canım
Çok geçmiş olsun canım sağlık her şeyden önemli. Bitki çayı,meyve C vitamini, bal, pekmez vs. Tüketip , bol bol da dinlen ve bol su tüketmeye çalışıp biraz önce toparlan inşlh.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…