Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok çok geçmiş olsun canım size de

Canım çok teşekkür ederim o kadar önemli ki bu bilgiler, internet dipsiz kuyu faydalı bilgilerle çöp bilgiler birbirine girmiş vaziyette
ben glutensiz unlarla tarif yapıyorum. sana veririm.

glutensiz unlar;

yulaf unu
karabuğday unu
kinoa unu
sorgum unu
akdarı unu
hindistancevizi unu
ketentohumu unu
kuruyemiş unları (badem, cebiz, fındık, fıstık vs)
baklagil unları (mercimek, nohut, fasulye vs)
kestane unu
mısır unu
pirinç unu
patates unu

yalnız patatesle pirinç ununun glisemik indeksi yüksektir. çok fazla tercih etmezsen iyi olur.

Ne güzel bir menü maşallah Afiyet olsun Elagözlüm.
Bu hafta çok güzel bir eksi göreceğiz

Evet bu tür beslenmenin en kötü yanı sürekli yemek hazırlıyorsun bunun en güzel çözümü haftalık hazırlamak bazı şeyleri pratik hale getirebilmek tüm hafta aynı şekilde yiyeceksin haftalık hazırlama vaktin varsa tavsiye bir ara salatayı 1 gün hazırlayıp 7 gün tuketecek şekilde kavanozlara yıkayıp kurutup doğrayıp karıştırıp dolduruyordum sebze yemeği de 3 güne kadar hazirlaya bilirsin 2 çeşit yaparsan 6 gün olur eti mecbur günlük yapacaksın kolaylıklar diliyorum çok sık yiyince ve su icince cok fazla abur cubur yiyemiyorum ne zaman suyu azalttım kilo almaya o zaman başladım

İyi bir doktora denk gelmişsin bence Rabbım kolaylıklar versin kalbini ferahlatsin güzel Hberler seninle olsun
Acil şifalar diliyorum

Liros yaa pro üye yazmasa bu bizi kekliyo diyecegim kusura bakma alt gobek gitmesi icin hamurisi pizza midye dolma meze yeme alkol alma diyecegim uyacak misin yoksa sen nilanka misin Elhan var mi bizi boyle denetleyenler şaka yapanlar falan burada ben bilmiyor

Hahaha böyle düşünmekte gerçekten çok haklısın çünkü kendimle çelişiyor gibiyim bunun farkındayım bugün özel olduğu için kaçırdım bir nevi diyelim.
Ama normal zamanlarda nasıl besleneceğim ve neler yapacağım hakkında hiçbir bilgim yok fakat yukarıda yazdığım menü kadar abartıya kaçmıyorum elbette ki. Enerjimde yok buradaki hanımların mesajlarını okuyarak kendimi motive etmeye çalışıyorum. Yemek ile pek aram zaten yok alklu bıraksam eririm diye düşünüyorum ama bırakamıyorum bakalım burada ki hanımlardan öğrenerek bir şeyler yapmaya çalışacağım spor ve beslenme ile dengelemeye çalışacağım umarım başarabilirim

Sen bize eslik et her gun yediklerini yaz bizim menulerimizi oku falan belki boyle bir düzen olusturursun bana oyle geliyor ki bizim sana yemek yapmamiz lazim bu da mümkün degil evde aburcubur cekmecen falan varsa bunlari degistir kaldir mesela gunde 3-4 bira alip dolaba koyiyorsun diyelim oyle toplu alma bitane al falan cunku sen birden kesemezsinki bunlari

Jasminium84
kahvaltı için basit bir tarif vereyim.

1 yumurta, 2 yk yulaf unu, peynir, maydanoz, 2 yk su ya da süt ve bir çimdik karbonat. su veya süt yerine 2 yl kefir koyarsan karbonata gerek yok.
bu karışımı pankek gibi kaşıkla parça parça az yağlı tavaya döküp alt üst kızartıyoruz. peynirli börekçik oluyor.
bu tarifi diğer un çeşitleriyle de yapabilirsin. içine peynir yerine başka şeyler koyabilirsin. kullandığın un ve içine koyduklarına göre çok versiyonu oluyor.

İçimi okumuş gibisin gerçekten dolaba 2-3 tane bira koyup film/dizi izlediğimde içmeye başlıyorum ve o biraların hepsi bitmiş oluyor ve vee vee eminim ki ben de alkl göbeği var :') ama burada ki hanımlara çok özendim konuyu takipteyim

Senin gibi bi arkadasim var ordan biliyorum hep coklu aliyor bidaha markete gitmem diye
Aldiklarini aynı gün bitiriyor bende hic sevmem vucuda hamalliktan baska bisey degil gibi

Cordelia canim adımlarımı toplu bir şekilde paylaşıyorum
29 Aralık 9220
30 Aralık 6058
31 Aralık 5033
1 ocak 6733
2 ocak 5791
3 ocak 13867

Eklentiler

• Screenshot_20240103_221709_Huawei Health.jpg
    42 KB · Görüntüleme: 15
  • Screenshot_20240103_221705_Huawei Health.jpg
    41,7 KB · Görüntüleme: 15
  • Screenshot_20240103_221701_Huawei Health.jpg
    41,8 KB · Görüntüleme: 17
  • Screenshot_20240103_221657_Huawei Health.jpg
    42,1 KB · Görüntüleme: 16
  • Screenshot_20240103_221637_Huawei Health.jpg
    43,2 KB · Görüntüleme: 14
  • Screenshot_20240103_221522_Huawei Health.jpg
    48,7 KB · Görüntüleme: 13
  • Screenshot_20240103_221619_Huawei Health.jpg
    43,2 KB · Görüntüleme: 17
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…