Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun fezocum.
Sağlıklı menüler görmek göz sağlığına iyi geliyor teşekkür ederim. Şifa olsun.

Günaydın bitanem.
Suyu da zamanla artirirsin. Su kabin varsa sabahtan içine limon, tarçın kabuğu, karanfil , salatalik isteğe bağlı birkaç dal maydanoz ekle . O zaman bitirmeye çalışıyorsun hem de vücudun alkali oluyor.

Günaydın
Bu gün yine yoğun olacağım kızlar ama akşam eve döner dönmez yine hızlıca tüm günü okuyacağım ve tabi ki tek tek menülerinize bakacağım.
Bu gün son gün ve yarın üzülmemek için bu gün hiç kaçamak yapmayıp bol su içip, mümkünse ödem çayı vs. ile de destek verelim güzellerim akşam görüşürüz Öpüldünüz . ♥︎

Günaydın güzel kaptanım.
İşlerinde kolaylıklar dilerim. Takımın için arzuladigin tüm güzelliklere bol amin içinde biz de olalım mavişler de boş durmaz inşallah.

çok geçmiş olsun canım size de

kızımda da sebepsiz karın ağrısı çok oluyor, doktor da ondan dolayı şüphelendi sanırım
şimdi demiri ilacını başlattık, 2 ay sonrası için bakalım ne diyecekler

çok teşekkür ederim, haklısın dün nette gezindim de türlü çeşitli şeyler var glutensiz
çok teşekkür ederim canımm bilgiler için

belki bu sayede biz de daha sağlıklı beslenmeye başlarız

Sıkıntı menüler de değil canlar.
Bı tanıdığın ölecek haberi geldi. Duygusal yoksunluk çaresizlik
Allah sabır versin canım

İyi bir doktora denk gelmişsin bence Rabbım kolaylıklar versin kalbini ferahlatsin güzel Hberler seninle olsun
Acil şifalar diliyorum
çok şükür kuzum evet doktorumuz iyi bir kadın

aminn canımm çok teşekkür ederim

Geçmiş olsun canım Rabbim Şafi ismi hürmetine şifa versin inşallah
aminn canım çok teşekkürler

kızım bayılır buna, sağol canımm, ellerine kollarına sağlık

çok teşekkürler, çok şükür ki dediğin gibi dermansız değil, Allah dermansız dert vermesin neler neler var, Rabbim yardımcıları olsun
tek üzüldüğümüz daha çok küçük 5 yaşında, kreşe gidiyor, doğum günü oluyor pasta börek oluyor diğer arkadaşları yerken sen yeme nasıl diyeceğiz

sizlere de çok geçmiş olsun, inşallah bir an önce oğlun iyileşir

şimdi sen yazınca baktım canım evet Doku transglutaminaz IgA antikoru değerine bakılmış o pozitif gelmiş
gastroenterolojide de yapılacak testler sonrası tam tanı konur demiş doktoru

inşallah kuzum dediğin gibi olur da çabuk adapte olur, kreşe gittiği için ve sabah öğle ve akşamüstü yemeklerini orada yiyor, diğer arkadaşları yerken o nasıl yemeyecek nasıl olacak bilmiyorum, öğretmeniyle konuşmak gerecek

mutfakta vakit geçirmeyi çok severim zaten, değişik tarifler denemeyi de, kuzum için azıcık daha geçiririm hiiiççç önemli değil o bahaneyle biz de sağlıklı besleniriz inşallah, tek kafama takılan dışarıda nasıl olacak, ona alışması biraz zorlayabilir canım

Çok güzel ve dengeli bir menü olmuş tatlım.
teşekkürler kaptanımm

çok teşekkürler canım ilgine, gönderdiğin zaman takibe alayım hemen

eşine de çok geçmiş olsun

biz de seni öpüyoruz

geçmiş olsun canımm

Bu gün ki menü,spor,su yine şahane
teşekkürler güzel kaptanımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…