Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Jasmine yazmıştım canım. Ama farketmez. Karın ağrısı eklem ağrısı ateş. Bizde dört yaşında konuldu teşhis ama dört yaşına kadar ne çekti yavrum

Ama istenilen bir menü deeeel
Canım bu hafta menülerin çok iyiydi . Bu gün de baya sıkı tutmuşsun ve böyle devam edersen, çok kısa sürede artılarının tamamı gidecek ve 69lar geri gelecek.

senin az yemek yemene gerek yok. Dolu dolu protein ağırlıklı beslenmen lazım. Çöp besinleri yeme. Tamam balıkçıya gittin 1-2 kadeh şarabını iç ama bira içme. Haftada 3 gün 20-30 dk hiit yapsan taş gibi olursun. Çiğdem Çakır var instagramda takip et. İyi yaşa diye bir app te de videoları var. Bende beybi olduğu için evde spora adapte olamıyorum. Yoksa çok mantıklı geliyor.

Afiyet olsun succulent. Üç kaşık kısır gayet dengeli olmuş. Menü çok güzel.

Afiyet olsun
Çok güzel bir menü.

Afiyet olsun canım

Menü ve spor şahane afiyet olsun canım.

Afiyet olsun canım . Eksi getireceği kesin bir menü

kusursuz bir diyet menüsü olmuş. Afiyet olsun.

Teşekkürler kaptanlarım

Genetik testte çıkıyor canım. Genlerden geçen bir hastalikmis. Irsi yani

Günaydınlar olsun,biliyorum ne güzel yemekler yaptığını

Günaydın ballimkolar
Dün .yazamadım pek sağlıklı beslenemedim malesef
Sabah kahvaltısı sadece kaşarlı tost yedim
Öğlen hic halim ve modum yoktu eve gelince yemek yapma istegimde yoktu dişardan hamburger menü söyledim
Herşey hazır bırakmışim salmisim ne yapacam bilmiyorum
Hamburger menü yedim
Gecenin 11i geciyordu tavuklu mantarlı makarna yedim
Hiçbiri ne diyetinde var nede sağlıklı
Suyuda az içtim sadece 7500 adım attım
Dün aşırı stresli ve rahatsız edici bir gündü ruhum daraldı durdu
İş yerinde ve ailemle sorun yaşadım ve 5 gündür hiç dinlemedim aşırı yorgun hissediyorum kendimi haftasonu nmisafir vardı izin günlerimde hep temizlik ve hazırlık yaptım moral bozucu sözler duydum.içime attım.
Kendimden ve herkesten özür diliyorum süreci planlandığım gibi götüremedim

Geçmiş olsun Rüveydacim bir an önce sağlığına kavuşmani dilerim canım.Mandalina çayı içmeni tavsiye ederim bitanem.
Sıkıntı menüler de değil canlar.
Bı tanıdığın ölecek haberi geldi. Duygusal yoksunluk çaresizlik
Ne diyeceğimi bilemedim tatlım. Şu süreçte sadece dua edebilirsin. Ölüm karşısında elimiz kolumuz bağlı. Allah ailesine sabır versin .

Çocuğuna acil şifalar dilerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…