Popüler Konu LenaG ile MasterFit

ayyy negüzell tabloooo

Günaydın kızlar müthiş bi açlıkla güne başlıyorum
Ben de oyle basladim sorma
Degisik bir gün. 2 saatte bir meyve veya tahil cinsinden birseyler olmus. kahvaltini biraz daha karatay tabagina benzetirsen ara atistirma ihtiyacin azalir

Günaydın herkese pazartesi sabahı ile diyetime başlıyorum. Tartılıp limonlu su ve sonra hafif kahvaltı. Bakalım nasıl olacak burayı tekrar güncelleyeceğim
Hoşgeldin aramiza
Emek var bu listede emek ,tebrik ederim
Bir daha taşınırsam etrafında yürüyüş yeri olan bir yer bakacağım koşu bandında o kadar da zevkli değil
Gecen yil carsinin merkezinde oturdum. O kadar sıkıcıydı ki. 4000 adımda carsinin sol tarafi bitiyordu, sag tarafına gecmek icon sanayinin icinden yurumrm gerekiyordu. Carsi dedigim yer zaten her tarafi börekci , kir pideci , dönerci...sukur simfi carsidan yuruyerek 40 dk uzaktayim , carsiya yürümek daha guzel . Brn de bundan sonra asla carsiya yakin oturmam . Stad vardi stad da bile 10 tur dönmek o kadar sıkıcı ki
Günaydın arkadaşlar mutlu sabahlar iyi bir haftamız olsun. Sıfır kaçamak bol eksimiz olsun.Yediklerimiz löp löp et olmasın Gerçi bakiyorumda grubun en çok kilo vermesi gerekeni benim .
Kendine boyle davranma. Nickin -avatarin hep sisman enerjisinde. Fit de fistik de kendine , fit olacagiz çünkü ☺ fistiklar da sisman olabilir
Aynı benim durum en kıymetli çamaşır askım
Benim de şu an eliptik bisikletin kollarında iki tane gömlek Ayaklarında da yıkanmış temizlik bezleri var kullansam mi su aletleri ne etsek. Dışarıda hava da çok kötü yürünecek gibi değil

Ben de bunun keten tohumlusunu yaptim , geceden kefir içinde sisti keten tohumlari. Afiyet olsun

Allahm ahiretteki yerini geniş etsin cennet bahçesi her daim en güzeli olsun inşallah kaptanım

Merak etme canm cocuklar benim yerime kistirma yapıp yediler löp löp

Kaptanım diyetisyen listesi emzirdigim için sadece akşam pötibor benden ekleme oldu

Bisküvi tarzı şeylerin içindeki biseye de muhtemelen vücudum tepki veriyor ama çözemedim henüz kaptanım şiddetli bir karın ağrısı ve WC ihtiyacim oluyor yedikten yarım saat sonra o yüzden o pötibor kalmamıştır muhtemelen

Oy kuzum, Allah rahmet eylesin, önemli olan dua etmek, ne zaman olursa olsun

Kendine bu kadar yüklenme
İstediklerini yaparak ve dua okuyarak umarım bugün daha iyi hissedersin
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…