Popüler Konu LenaG ile MasterFit

❤️Kırmızı Takımım ❤️

Sitare55 Sitare55 : 72.8 ==>71.9
@sibel_84 : 69.5 ==> 68.9

LenaG LenaG : 90.45 ==> 89.5
@Efenin_Annesi : 98.9 ==>97
@Lotus1234 : 92.6 ==>92.0
@Lavinia_98 : 67.6 ==>66.8
@malahit : 55,6 ==>55
Jou Jou : 72.3 ==>71.8
@Boncuk2307 : 67, 85 ==>67
@Nergis 35 : 66.6 ==>65.9
@Tutku44 : 81.80 ==> 79.9
@irmaknehirgol ?
@Make up ?
Artık hedeflerimiz belli :rolleyes: cumartesiye kadar hedefimiz için uğraşıyoruz aklımızda hep hedefimşz olsun. :KK6: sularımız 2.5 - 3 litre olsun. geceleri uykumuzu alalım uykusuzluk da ödem yapar çünkü. Ve tabi yeşil çay beyaz çay kiraz sapı çayı içelim. Limonlu naneli her türlü detoks la iki günü geçmeyecek şekilde destekleyebiliriz 🥳 spor yapalım evde leslie olabilir dısarda yürüyüş olabilir metabolizmamız daha hızlı olur hem. Hadi bakalım menü takibi yapacam tabiki.

Kendimizin en iyi versiyonunu bulmak için çalışıyoruz unutmayalım :KK76:

ayyy negüzell tabloooo

Günaydın kızlar müthiş bi açlıkla güne başlıyorum😁
Ben de oyle basladim sorma:cry:
22 Eylül menü
08.30 1 bardak limonlu su
09.30 1 fincan kahve yarım dilim ananas 6 çiğ fındık
10.30 2 dilim peynir ile yeşil salata 2 dilim tb ekmek 1 fincan rezene
13.00 1 maden suyu 1 Wasa yarım dilim ananas marul salatalık
16.30 1 armut 5 fındık bir fincan süt artırıcı bitki çayı
18.30 1 kase sebze çorbası, 6 kaşık tavuk sote, bol salata
21.00 2 pötibor 🙈
3 litre su spor yok emzirmeye devam
LenaG LenaG Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus
Degisik bir gün. 2 saatte bir meyve veya tahil cinsinden birseyler olmus. :KK23:kahvaltini biraz daha karatay tabagina benzetirsen ara atistirma ihtiyacin azalir :KK19:
:KK9:
Günaydın herkese pazartesi sabahı ile diyetime başlıyorum. Tartılıp limonlu su ve sonra hafif kahvaltı. Bakalım nasıl olacak burayı tekrar güncelleyeceğim ☺️
Hoşgeldin aramiza
❤️Kırmızı Takımım ❤️

Sitare55 Sitare55 : 72.8 ==>71.9
@sibel_84 : 69.5 ==> 68.9

LenaG LenaG : 90.45 ==> 89.5
@Efenin_Annesi : 98.9 ==>97
@Lotus1234 : 92.6 ==>92.0
@Lavinia_98 : 67.6 ==>66.8
@malahit : 55,6 ==>55
Jou Jou : 72.3 ==>71.8
@Boncuk2307 : 67, 85 ==>67
@Nergis 35 : 66.6 ==>65.9
@Tutku44 : 81.80 ==> 79.9
@irmaknehirgol ?
@Make up ?
Artık hedeflerimiz belli :rolleyes: cumartesiye kadar hedefimiz için uğraşıyoruz aklımızda hep hedefimşz olsun. :KK6: sularımız 2.5 - 3 litre olsun. geceleri uykumuzu alalım uykusuzluk da ödem yapar çünkü. Ve tabi yeşil çay beyaz çay kiraz sapı çayı içelim. Limonlu naneli her türlü detoks la iki günü geçmeyecek şekilde destekleyebiliriz 🥳 spor yapalım evde leslie olabilir dısarda yürüyüş olabilir metabolizmamız daha hızlı olur hem. Hadi bakalım menü takibi yapacam tabiki.

Kendimizin en iyi versiyonunu bulmak için çalışıyoruz unutmayalım :KK76:

Emek var bu listede emek ,tebrik ederim:KK52:
Bir daha taşınırsam etrafında yürüyüş yeri olan bir yer bakacağım koşu bandında o kadar da zevkli değil :KK51:
Gecen yil carsinin merkezinde oturdum. O kadar sıkıcıydı ki. 4000 adımda carsinin sol tarafi bitiyordu, sag tarafına gecmek icon sanayinin icinden yurumrm gerekiyordu. Carsi dedigim yer zaten her tarafi börekci , kir pideci , dönerci...sukur simfi carsidan yuruyerek 40 dk uzaktayim , carsiya yürümek daha guzel . Brn de bundan sonra asla carsiya yakin oturmam . Stad vardi stad da bile 10 tur dönmek o kadar sıkıcı ki:olamaz:
Günaydın arkadaşlar mutlu sabahlar iyi bir haftamız olsun. Sıfır kaçamak bol eksimiz olsun.Yediklerimiz löp löp et olmasın 🤲 Gerçi bakiyorumda grubun en çok kilo vermesi gerekeni benim :rolleyes: .
Kendine boyle davranma. Nickin -avatarin hep sisman enerjisinde. Fit de fistik de kendine , fit olacagiz çünkü ☺ fistiklar da sisman olabilir 😁
Aynı benim durum 🙄 en kıymetli çamaşır askım 🤭
Benim de şu an eliptik bisikletin kollarında iki tane gömlek Ayaklarında da yıkanmış temizlik bezleri var😅 kullansam mi su aletleri ne etsek. Dışarıda hava da çok kötü yürünecek gibi değil

Teşekkür ediyorum lenagcigimm🥰🌸🥰🌸
Dün akşamdan bir bardak kefir ve bir yemek kaşığı chia karıştırıp kapağını kapattım şişmesi için saat 11.30 civarda glutensiz kuruyemiş karışımı var ondan almıştım bir kayısı bir yemek kaşığı müsli 1 tatlı kaşığı tahin bir çay kaşığı bal gezdirdim çeyrek muz 5-6 tane yaban mersini
Ben de bunun keten tohumlusunu yaptim , geceden kefir içinde sisti keten tohumlari. Afiyet olsun

Günaydın kızlar :KK60:dün misafirim vardı akşam üstü gibi bir anda tarihe takıldı gözüm ve bu sene ilk kez annemin senesini atladığımı fark ettim. Ne kadar yıkıldım anlatamam o kadar kızdım ki kendime nasıl böyle birşey yaparım diye ilk kez mezarına ziyarete gidemedim, ne bileyim bir helva kavuramadım veya bir lokma dökemedim bir dua okumadım öyle ağır geldi ki bu bana :KK43: kendime o kadar kızgınım ki
Gece uykuya dalmak için içtiğim bir ilaç var onu erken aldım o da maşallah baygın gibi uyutuyor erkenden uyudum.
Allahm ahiretteki yerini geniş etsin cennet bahçesi her daim en güzeli olsun inşallah kaptanım 🤲

Allah rahmet etsin canım benim 🤲

Günaydın nergisim ohh ellerine sağlık ❤️ Demlediğin çayı termosa koydum yanıma alayım diye ayakkabılığın üstünde unuttum :oops:

Nasıl bir buçuk biliyor musun alıyprum dondurucudan bir dilim ekmeği tartıyorum bazen 1.5 a tekabül ediyor bazen ikiye 🤣
Bir küçük bitter nefsini öldürür ve diyete de zararı olmaz afiyet olsun çiçaamm 🥰

Kızzz dün yaşına şok oldum bugün çocuklarına... seni bekar ve 28 yaşlarında sanıyordum kilon az olınca beynimde böyle oturtmuşum demek ki :KK6::KK36:

Kız o petibörü böyle ortadan kıracaksın çaya batıra batıra yşyeceksin 🤣 ya daaaa içğne lokumu düzleyip koyacaksın biz maşalama veya kıstırma deriz namm namm öhle yesene muhakakk öyle ye :KK53:

Hoş geldiiinnnn burada harika kilolar veriliyor :KK200::KK6:

Canım bugün yaparsın duanı helvanı kendini üzme. Anneciğinin mekanı cennet olsun ne güzel senin gibi vefalı bir evlat yetiştirmiş 🤲
Merak etme canm cocuklar benim yerime kistirma yapıp yediler löp löp 🤣

Ben de oyle basladim sorma:cry:

Degisik bir gün. 2 saatte bir meyve veya tahil cinsinden birseyler olmus. :KK23:kahvaltini biraz daha karatay tabagina benzetirsen ara atistirma ihtiyacin azalir :KK19:

:KK9:

Hoşgeldin aramiza

Emek var bu listede emek ,tebrik ederim:KK52:

Gecen yil carsinin merkezinde oturdum. O kadar sıkıcıydı ki. 4000 adımda carsinin sol tarafi bitiyordu, sag tarafına gecmek icon sanayinin icinden yurumrm gerekiyordu. Carsi dedigim yer zaten her tarafi börekci , kir pideci , dönerci...sukur simfi carsidan yuruyerek 40 dk uzaktayim , carsiya yürümek daha guzel . Brn de bundan sonra asla carsiya yakin oturmam . Stad vardi stad da bile 10 tur dönmek o kadar sıkıcı ki:olamaz:

Kendine boyle davranma. Nickin -avatarin hep sisman enerjisinde. Fit de fistik de kendine , fit olacagiz çünkü ☺ fistiklar da sisman olabilir 😁

Benim de şu an eliptik bisikletin kollarında iki tane gömlek Ayaklarında da yıkanmış temizlik bezleri var😅 kullansam mi su aletleri ne etsek. Dışarıda hava da çok kötü yürünecek gibi değil

Ben de bunun keten tohumlusunu yaptim , geceden kefir içinde sisti keten tohumlari. Afiyet olsun
Kaptanım diyetisyen listesi emzirdigim için sadece akşam pötibor benden ekleme oldu 🙈

Canım başlangıcın hayırlı olsun :KK200:

Çok sevindim böyle insanı germeyen moral veren dr ları seviyorum. :KK200:

Hoşgeldin canım ilk sayfada bir form var onu doldurup bizimle paylaşır mısın lütfen seni tanıyalım ve de bir tartı fotosu rica ediyoruz tarih ve nickli olarak :KK200:

Afiyet olsun ne güzel tabaklar yapıyorsunuz yahu :KK200:

Afiyet olsun güzel olmuş :KK200:

Çok güzel menü canım afiyet olsun :KK200:

Afiyet olsun bir tek yeşillik eksik o olmayınca wc sorunu oluyor :KK200:

Afiyet olsun :KK200:

Afiyet olsun herşeyden minicik almışsın ne güzel :KK200:

Çok güzel menü canım afiyet olsun :KK200:

Afiyet olsun kaptan günü erken kapatmışsın :KK200:

Vay ne güzel menü afiyet olsun :KK200:

Ooo pofuduk fıstık ne güzel yaa maşallah ona :nazar::nazar:

Afiyet olsun güzel olmuş :KK200:

Afiyet olsun :KK200:

Afiyet olsun akşam karbonhidrat yoğun olmuş bugün sebze takılalım canım :KK200:

Kaptanımın menüsü süper afiyet olsun :KK200:

Günaydın nergis ablacım ohh ellerine sağlık :KK200:

Günaydın tomris cim :KK200:

Günaydııın kaptanım :KK200:

Günaydın ben se boğazıma kadar tok uyandım :KK200:

Günoooo :KK200:

Günaydın canım :KK200:

Afiyet olsun geç olmuş ama 2 tane pötibörden bişi olmaz :KK200:

Günaydın hayırlı sabahlar :KK200:
Bisküvi tarzı şeylerin içindeki biseye de muhtemelen vücudum tepki veriyor ama çözemedim henüz kaptanım şiddetli bir karın ağrısı ve WC ihtiyacim oluyor yedikten yarım saat sonra o yüzden o pötibor kalmamıştır muhtemelen 🤣🤣

Günaydın kızlar :KK60:dün misafirim vardı akşam üstü gibi bir anda tarihe takıldı gözüm ve bu sene ilk kez annemin senesini atladığımı fark ettim. Ne kadar yıkıldım anlatamam o kadar kızdım ki kendime nasıl böyle birşey yaparım diye ilk kez mezarına ziyarete gidemedim, ne bileyim bir helva kavuramadım veya bir lokma dökemedim bir dua okumadım öyle ağır geldi ki bu bana :KK43: kendime o kadar kızgınım ki
Gece uykuya dalmak için içtiğim bir ilaç var onu erken aldım o da maşallah baygın gibi uyutuyor erkenden uyudum.
Oy kuzum, Allah rahmet eylesin, önemli olan dua etmek, ne zaman olursa olsun🤲🏼🤲🏼🤲🏼

Kendine bu kadar yüklenme😔
İstediklerini yaparak ve dua okuyarak umarım bugün daha iyi hissedersin
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun🤲

Selaaam kizlar butun ev isleri duruyo ama soyle bi kahve ictim hindistan cevizi yagli cocuklara yemek hazirlayim soylr bi yuzeysel isleri hallederim insAllah 😁

Eklentiler

• Videoframe_20240923_134637_com.huawei.himovie.overseas.jpg
    Videoframe_20240923_134637_com.huawei.himovie.overseas.jpg
    91,3 KB · Görüntüleme: 7
X