Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok geçmiş olsun canım, tanısı konsa tedaviye başlanır

Geçmiş olsun canım. Genetik test biraz geç çıkıyor. Benim büyük oglumda da Akdeniz ateşi çıktı. Tanı konulsun gerisi kolay. Biz tedaviye başladıktan sonra rahatladık .

Ben 2 ay dayandım, sonra pes ettim. Diyetisten menüleri benlik değil

Afiyet olsun papatyacim. Menün çok güzel. Maşallah çok güzel başladin.
Su içmede eksiğim var epey bence bi bucuk lıtre olmamıştır daha , birde spor ama butun gun bebişle ev içinde ağırlıklı yavas tempo yürüyorum dıyebılırım yada bır ıkı saat ayakta ağırlıklı sallama şimdilik sporum bu kadar
Sezeryan dolayısıyla dıkıs yerım hala tam gecmedı karın vs calısamam suan muhtemelen
Cholei ting 3 haftalık challange zamanında aklımın akıyla bıtırmıstim agır yapabılıyorum ama suan ımkansız belkı bıraz sonra Leslie boosted falan kilodan dolayı dızımde agrı cok oluyor ona da korkuyorum

Çok geçmiş olsun canım. Seni çok iyi anlıyorum. Benim de 4.5 yaşında minyon bir kızım var. 2 yaşındayken çölyak tan şüphelenildi. Kan testi pozitif ama biyopsi negatif geldi. Genetik bakıldı ve pozitif görüldü. Ama biyopsi negatif olduğu için doktor diyet önermedi su an normal besleniyor. Belki siz de de böyle bir durum olabilir. Ayrıca yeğenim de çölyak var. Evet beslenme düzenini ayarlamak çocuğa anlatmak zor ama inan küçük çocuklar bunu cok daha kolay kavrayabiliyor. Herseyin alternatifi var.. umarım güzel sonuçlar alırsınız

hoşgeldin canım

üzüldüm canım yaa geçmiş olsun. Çölyak önemli bir hastalık. çok dikkat edilmesi gerekli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…