Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok hakliisn canım rabbim sabırlar ,güç kuvvet versin

Çok geçmiş olsun canım, rahatsızlığın böylemi başladı
Benim de ayak tabanlarımda üşüme hissi olunca tırsıyorum, tekrar gelecekmiş gibi
Rahatsızlık demeyeyimde açlıktan olduğunu düşündüm ben. Dün bitirmeme rağmen çok üşüdüm. Kabızlığım da zirvedeydi. Böyle acaip halsizdim. Gece sabah oldu sanıp 11:00 görünce aa dedim az uzanayım dediğimde uyumuşum demekki.
Ben hiç erken yatmadım Eylülden bu yana. Hatta ilk günler nöbet bekliyordum artık sızıyodum resmen. Sabah erken uyanıyordum.
Sabah kalkamadıpım travmasını yaşayınca. Bu travmayı nasıl atlatırım bilmiyorum
Gündüz çok yorgun olunca oturduğum yerde koltuğuma yaslanıp gözümü kapatıyorum. Uyuma asla yok yani.
Nefes filmi aklıma geliyor hep.
"Uyursan ölürsün" diyordu komutan.

Başka birileri de mi rahatsızlandı. 7 de acile gittik 12 ye kadar didik didik incelediler. Haftaya da kardiyolojiden randevu alacağım.
Akrep dün gece fenalaşmis, Leyla sabah beşe kadar uyuyamamis hastalığının da etkisi var tabi, sonra fezocum dörde kadar uyuyamamiş. Ben yazmadım ama Şakir atağı geçirdim . Dün bahçeye indim çok kötü oldum gece kaç kere uyandım huzursuzdum kuzum. Bir tuhaflık var dün gecede. Çok geçmiş olsun inşallah ciddi bir şeyin yoktur.

Şu diyetisyene başlayayım bakayım. Sanırım büyük kayıplar da beni etkiliyor. 300-500 Gr ile 2.2 kg kaybetmek bir değil. İnsan gözle görülür bir kayıp arıyor kendinde.
Dün gezmede herkes çok zayiflamissin dedi. Aslında mezurada ve tartıda büyük kayıplar yok anlamış değilim ama hiç giymedigim bı pantolon vardı üstümden düşüyor
Dün onu giydim ve görsel güzeldi ama beni pantolon çekmek rahatsız etti

Günaydın herkese. Biraz geç oldu ama gece geç yattık. Dün gece rahatsizlandim. Gece 12 ye geliyordu eve geldigimizde. Üç gibi yattık 10 da kalktık.
Geçmiş olsun canım
Menü güzel. Kahveyi şekersiz içmeni öneririm. Şekerli kahve direk yağ hücres yapımında kullanılıyor şekersiz kahve yağ yakımında kullanıyor. Tercih senin

Dün akşamda var bir gudubetlik.
Katılıyorum
Gerçekten ya. Gece 11:00 den 03:00 kadar oturdum. Sonra yattım ama huzursuz yatmaydı uyunıp durdum hep. 07: 00 de kalktım

Kasların güçleniyor demek ki vücudun da şekil aldigi için zayıf görmüşlerdir seni. Tartıya çok takılmamak lazım. Burada tartıya göre yarışıyoruz ama gündelik hayatta nasıl göründüğün, nasıl hissettigin çok önemli kuzum. Pantolonlarin hep düşsün o zaman hiç üzülmedim ki

Geçmiş olsun canım
Sağol canım
Bende anlamadım hocam. Gogsum sıkıştı yemekten sonra. Sonra koluma ağrı girdi uyuşma olunca eşim korktu. Direkt acile vardık. Oraya varınca da titreme tuttu.
Geçmiş olsun canım

Menü güzel. Kahveyi şekersiz içmeni öneririm. Şekerli kahve direk yağ hücres yapımında kullanılıyor şekersiz kahve yağ yakımında kullanıyor. Tercih senin
İçmek zorunda kaldık canım.
İyisin umarım
Uyku sorunsalı mi yoksa
Ya onun da etkisi var herhalde.

Son haftalarda çok yoruldun vücut artık beni bir sal dinleneyim mi diyor acaba Allah esirgesin belirtilerin kalp krizi gibi göründüğü için eşin telaşlanmis iyi ki gitmişsin acile. Sağlık ihmale gelmiyor. Kan tahlilleri nasıl çıktı canım?

EKG çekildi hocam. Sonrasında hemen kan sulandirci verin dedi Dr. Ama tansiyonum yüksekti. EKG de bir sıkıntı çıkmadı dedi doktor. Röntgene gectik akciğerde mi sikinti var diye. Cigerlerde temiz çıktı. Kanda da sıkıntı gözükmüyor dedi doktor iki kere kan alındı. Ama kardiyoloji görsün mutlaka dedi. Bakalım müsait bir zamanda gideceğiz artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…