Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Covid benzeri bişey var piyasada dikkat et

Akrebim benim menüleri de böyle bir sopalasan ne iyi olur.

Bana da çocukluğumdan beri yılbaşı kutlamak hiç nasip olmadı ki iyi ki olmamış. Bu sene de dediğin gibi dünyanın hâli belli insanlar çocuklar katlediliyor, şehitlerimiz var bir taraftan. Bu vaziyette yeni bir yıla başlamanın kutlanılacak bir tarafı yok benim gözümde.

MAVİ TAKIM

İyi pazarlar mavi boncuklar Bugün mümkün olduğunca dikkat etmeye çalışalım. Daha zararsız salata tarzı yemeklere yönelelim, o zaman daha az kalori ile atlatırız günü. Ben biraz meze salata vs hazırladım çocuklar da seviyor. Pasta tatlı vs yok Yeni sene hepinize sağlık, mutluluk, huzur getirsin; kiloları götürsün inşallah

Busra196
Mthn83
gezegenfeza
Beth18
badem000
Elhan
60kiloyum
Tesnim1903
M Meryem1306
M muhendishanim98
aysenurt3991
ZincirKirma
Zayif bir Dombili
Lavinia_98

Doğum günün kutlu olsun canım. Rabbim hayırlı mutlu sağlıklı seneler nasip etsin

Afiyet olsun kaptanım.
Sabah mahmurlugu iki menüyü tek menü gibi gördüm. eyvah eyvah deyip tekrar baktım Cumartesi öğünün daha güzelmiş.
Hayatım iki gün de kötü maalesef. Reglim çok yoğun hem çok acıkıyorum hem enerjim düşüyor, aç duramıyorum
Dünkü menüm

10:00
1 portakal

12:00
1 havuç
Kıvırcık marul ortası

17:00
Ispanak kavurma tuzsuz
Yeşil soğan

Elhan pastelfit
Maşallah canım afiyet olsun
Günaydın herkese. Biraz geç oldu ama gece geç yattık. Dün gece rahatsizlandim. Gece 12 ye geliyordu eve geldigimizde. Üç gibi yattık 10 da kalktık.
Şimdi iyi misin canım geçmiş olsun

Yaa hayatım kem küm atlatacağım inşallah

Yaa ne guzel iyi ki dogdun nice saglikli mutlu fit yaşlara

Arkadaşım yapmıştı kereviz çok güzel olmuştu
İstesem yaparmi ki
Yapar tabiii kerevize önyargili yaklasiyor çoğu kişi ama cok lezzetli hem de yag yakimina fazlasiyla destekci simdi icinde havuc,ayva,kereviz,bir portakal suyu var tam şifa kaynagi.. öksürüğüm balgamim var ayva iyi gelecektir,cig yedigimde beni kabiz yapiyor ayva

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…