Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bende gece 4 Te uyudum galiba, az önce çorap giydirmeye geldiler, kalktım. Muhtemelen tekrar koltukta uyuklamaya devam ederim, yorucu bir akşam oturması beni bekliyor
Aynen simdiden uyukluyorum yandik valla
Sagol Elhancimm zaten hastayim baya balgam söker durumdayim belki o da etki etmistir uyuyamamaya...

eline sağlık baharat derken karabiber, kırmız biber, tuz falan değil mi?
Tuz zararlı. Tuz hariç karabiber zemcefil pul biber
İnşallah kaptanimm . Bizde kutlama olmaz yilbaslarinda . Regl donemim değilse biraz kuran okurum, güzel bir yıl olması için hacet namazi kılarım . O yönden de rahatım. Kaçamak da olmayacak
Allah kabul etsin. Bizde de kutlanmaz canım. Bu yıl kutlanıcak hali kalmadı zaten. Filistin bi yana bi yandan 12 şehrimiz var. Kutlamalık bişey yok zaten.
Ee cuma tamam haberin yoktu cumartesi ne olacak
Tahin pekmez. 4 kaşık makarna da çok. Ayrıca akşam 9 da kaju leblebi olmamış.
Sen kaptansın kendine gel
4 dilim ekmek kahvaltıda çok. Çikolata olmamış. Çay yeterliydi. Akşam erişte yemişsin. 1 dilim ekmek çok gereksşzmiş.
Olmamış menün canım.
Ekmeği azaltırsan ve çikolatayı yok edersen dahs hızlandırırsin kilo vermeni
Şimdiden Allah kabul etsin
Biz kızımda toplanacağız, kutlama yok, birlikte oturacağız, kayınvalidesigiller, eltisi, görümcesi filan
Kızlarla tatilden faydalanıp toplancaktık. Yüksük çorbası aşkına olacaktı. Bol sohbet çay belki çerez. Bugün serbest günüm çünkü.
Ondan da vazgeçtik. Şehit haberi çok üzdü. Kur'an okurum ben de.

Tamamdır canım Sen istersinde ben tarçınlı Hindistan cevizli yapmaz mıyım? Cansın sen tarçın ve Hindistan cevizi yağı her ikisi de piştikten sonra mı ? Yoksa sadece yağ mı piştikten sonra canım
Tatlım yürüyüş molasında yazdığım için bu mesajı yeni gördüm kusura bakma. Tarçını ve yağı piştikten sonra ekliyoruz.

Çıtırlar ligi sensiz hareketsiz geçerdi.
Hastalık,yoğunluk geçsin daha güzel dikkat edeceksin eminim.

29.ekimde ilk tartilmistim aylar sonra yuzlesebilmistim 75,5 gelmiştim gözlerim dolmustu yavaş yavaş basladin
Sonra 13 Kasım'da sizinle tanıştım 72 kilo ile suan 64,9
2 aylık süreci 10,6 ile kapattım hedef baskaydi ama 2 haftalij hastane süreci olunca böyle oldu ama sağlık olsun diyorum ve yeni hedefimi koyuyorum subatta 50 Lili kilolarda olmak istiyorum

Bu liste benim için çok özel. Modumun zirvesinde olduğum hafta. Sonrası Osmanlı gibi çöküş dönemi
Yulaf kasesinde ne vardı anlamadım ben. Bize katildigin haftaymis bu hafta
Yemek sayfası için görselli diye alıntı yaptım kullanirsan
Geçen hafta 79.9
Bu hafta 77.7
Fark 2.2
Geçmişe gidip bu rakamı nasıl almışım diye baktım. O hafta pizza da yemişim poğaça da çikolata da velibah da katıp karistirdigim anlarda olmuş. Aman aman sporda yapmamisim.
Ama açlık yapıp tek öğün yapmisim. Bazen 2 öğün olmuş. Şu içmişim. Dünkü paylaştığım gibi basit matematik yapmışım.
Sonra şu cocuk olayları olmuş ve ben çöküşe geçmişim.
Negatif enerji beni çok etkiliyor. Empati değil sempati yapıyorum. Onlarla yaşıyorum. Bu da psikolojik olarak yıpratıyor beni
Busra196 Beth18 ve ZincirKirma ile sakalasmalarimizi okudum. Hani böyle mutlu olduğunuz bir arkadaş ortamı olur anilarinizda hep taze kalır ya. Resmen o ana gittim. Haa bunlarin hepsi 2 hafta öncesi öyle çok uzaklarda değil.
En azından diyetisyene kendimle ilgili birşeyler veririm. Ona göre yol çizeriz

9. Ayda 81 kiloymusum
Üstünden 3 ay geçmiş hala çok bişi olamamisim
Ne ileri ne geri
Alıntına göre ben 18 haziran 83.4 le girmişim.
Haziran başında 86.7 ile başlamıştım. Temmuz ayında şehir dışına gittim birkaç defa. Koptum burdan. Ağustos da aynıydı. Eylül ayı başıma malum şey geldi. Komple hastanedeydim. 80 küsürlüydüm 1 Ekimde başladım burda. En şişko bendim. 83 lümüydüm 84 mü hatırlayamadım. Şimdi çok şükür 70 e doğru ilerliyorum.

Ocak listesini bitireyim Ocak sonu hedefleri alacağım inşallah

Allah kabul etsin, inanki bende gitmek istemezdim. Gelen yok, bizde pek biyere gitmiyoruz ( gidecek yerimiz kalmadı, şu hastalık insanlarla aramıza uçurumlu mesafe soktu)
Eşim sıkıldıkça hadi torunlara gidelim diyor
Benim ev küçük, çağırsam gelmek istemiyorlar, orası daha rahat oluyor
Birde kızım ille gelin diye çağırdı, yoksa eş sülalesi komple gidecek

Eveeet gelelim 3 aylık program bana ne kadar eksi ( kiloda) getirmiş
Başlangıç 30. 09. 2023 88 ( küsürü sayılmaz) kg
Bugün 73,500

Fark 14,500 kg
Ben de şimdi baktım 81.4 ile başlamışım 1 ekimde seviyelere ve tekrar buraya
En baştan kilom 86.7 idi benimde.
Şimdi 71.5

Yulaf kasesinde ne vardı anlamadım ben. Bize katildigin haftaymis bu hafta

Simdi baktim bende gorsele
2 yk yulaf ezmesi
1 su bardagi yari yariya su süt karisimi
1 tk kakao var
Ustunde yaban mersini fistik ezmesi
Yemek sayfası için görselli diye alıntı yaptım kullanirsan

Evet ekleyecegim ama hepsini birden yapmaya gerek yok diye dusunuyorum gün gün eklerim hatta orda sadece gorseller olsun hepimiz ekleyelim tariflerimizi

Süper ilerlemişsin canım, hedefine ulaşman dileğiyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…