Popüler Konu LenaG ile MasterFit

EKG çekildi hocam. Sonrasında hemen kan sulandirci verin dedi Dr. Ama tansiyonum yüksekti. EKG de bir sıkıntı çıkmadı dedi doktor. Röntgene gectik akciğerde mi sikinti var diye. Cigerlerde temiz çıktı. Kanda da sıkıntı gözükmüyor dedi doktor iki kere kan alındı. Ama kardiyoloji görsün mutlaka dedi. Bakalım müsait bir zamanda gideceğiz artık
Covid benzeri bişey var piyasada dikkat et

Tuz zararlı. Tuz hariç karabiber zemcefil pul biber

Allah kabul etsin. Bizde de kutlanmaz canım. Bu yıl kutlanıcak hali kalmadı zaten. Filistin bi yana bi yandan 12 şehrimiz var. Kutlamalık bişey yok zaten.

Ee cuma tamam haberin yoktu cumartesi ne olacak
Tahin pekmez. 4 kaşık makarna da çok. Ayrıca akşam 9 da kaju leblebi olmamış.
Sen kaptansın kendine gel:sinirli:

4 dilim ekmek kahvaltıda çok. Çikolata olmamış. Çay yeterliydi. Akşam erişte yemişsin. 1 dilim ekmek çok gereksşzmiş.
Olmamış menün canım.
Ekmeği azaltırsan ve çikolatayı yok edersen dahs hızlandırırsin kilo vermeni:KK51:

Kızlarla tatilden faydalanıp toplancaktık. Yüksük çorbası aşkına olacaktı. Bol sohbet çay belki çerez. Bugün serbest günüm çünkü.
Ondan da vazgeçtik. Şehit haberi çok üzdü. Kur'an okurum ben de.
Akrebim benim menüleri de böyle bir sopalasan ne iyi olur.😀

Bana da çocukluğumdan beri yılbaşı kutlamak hiç nasip olmadı ki iyi ki olmamış. Bu sene de dediğin gibi dünyanın hâli belli insanlar çocuklar katlediliyor, şehitlerimiz var bir taraftan. Bu vaziyette yeni bir yıla başlamanın kutlanılacak bir tarafı yok benim gözümde.

🧿🧿🧿MAVİ TAKIM🧿🧿🧿

İyi pazarlar mavi boncuklar💙 Bugün mümkün olduğunca dikkat etmeye çalışalım. Daha zararsız salata tarzı yemeklere yönelelim, o zaman daha az kalori ile atlatırız günü. Ben biraz meze salata vs hazırladım çocuklar da seviyor. Pasta tatlı vs yok🫠 Yeni sene hepinize sağlık, mutluluk, huzur getirsin; kiloları götürsün inşallah 🙏

Busra196 Busra196
Mthn83 Mthn83
gezegenfeza gezegenfeza
Beth18 Beth18
badem000 badem000
Elhan Elhan
60kiloyum 60kiloyum
Tesnim1903 Tesnim1903
M Meryem1306
M muhendishanim98
aysenurt3991 aysenurt3991
ZincirKirma ZincirKirma
Zayif bir Dombili Zayif bir Dombili
Lavinia_98 Lavinia_98

Merhaba kızlar bugün benim doğum günüm bana böyle bir çiçek geldi acaba bakımı nasıl olur saksıyı değişmem mi lazım bilemedim internetde çok bilgi bulamadım. Konudan çok bağımsız ama 🤭Eki Görüntüle 3361308
Doğum günün kutlu olsun canım. Rabbim hayırlı mutlu sağlıklı seneler nasip etsin❤️

Afiyet olsun kaptanım. :KK60:
Sabah mahmurlugu iki menüyü tek menü gibi gördüm. :confused:eyvah eyvah deyip tekrar baktım :dua: Cumartesi öğünün daha güzelmiş. :super:
Hayatım iki gün de kötü maalesef. Reglim çok yoğun hem çok acıkıyorum hem enerjim düşüyor, aç duramıyorum 🙈
Dünkü menüm

10:00
1 portakal

12:00
1 havuç
Kıvırcık marul ortası

17:00
Ispanak kavurma tuzsuz
Yeşil soğan

Elhan Elhan pastelfit pastelfit
Maşallah canım afiyet olsun🧿
Günaydın herkese. Biraz geç oldu ama gece geç yattık. Dün gece rahatsizlandim. Gece 12 ye geliyordu eve geldigimizde. Üç gibi yattık 10 da kalktık.
Şimdi iyi misin canım geçmiş olsun 🙏

Tuz zararlı. Tuz hariç karabiber zemcefil pul biber

Allah kabul etsin. Bizde de kutlanmaz canım. Bu yıl kutlanıcak hali kalmadı zaten. Filistin bi yana bi yandan 12 şehrimiz var. Kutlamalık bişey yok zaten.

Ee cuma tamam haberin yoktu cumartesi ne olacak
Tahin pekmez. 4 kaşık makarna da çok. Ayrıca akşam 9 da kaju leblebi olmamış.
Sen kaptansın kendine gel:sinirli:

4 dilim ekmek kahvaltıda çok. Çikolata olmamış. Çay yeterliydi. Akşam erişte yemişsin. 1 dilim ekmek çok gereksşzmiş.
Olmamış menün canım.
Ekmeği azaltırsan ve çikolatayı yok edersen dahs hızlandırırsin kilo vermeni:KK51:

Kızlarla tatilden faydalanıp toplancaktık. Yüksük çorbası aşkına olacaktı. Bol sohbet çay belki çerez. Bugün serbest günüm çünkü.
Ondan da vazgeçtik. Şehit haberi çok üzdü. Kur'an okurum ben de.
Yaa hayatım kem küm 🙈atlatacağım inşallah 🙏

Merhaba kızlar bugün benim doğum günüm bana böyle bir çiçek geldi acaba bakımı nasıl olur saksıyı değişmem mi lazım bilemedim internetde çok bilgi bulamadım. Konudan çok bağımsız ama 🤭Eki Görüntüle 3361308
Yaa ne guzel🥰 iyi ki dogdun nice saglikli mutlu fit yaşlara 🌸

Arkadaşım yapmıştı kereviz çok güzel olmuştu 😍
İstesem yaparmi ki 🙄
Yapar tabiii🥰 kerevize önyargili yaklasiyor çoğu kişi ama cok lezzetli🫶🏻 hem de yag yakimina fazlasiyla destekci😎 simdi icinde havuc,ayva,kereviz,bir portakal suyu var tam şifa kaynagi.. öksürüğüm balgamim var ayva iyi gelecektir,cig yedigimde beni kabiz yapiyor ayva

X