Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İnşaAllah sana iyi gelecek şeyler hayatında daim olsun canım

Dün akşam bende minnak fenalaştım. Gün boyu çok üşüdüm hep. Müthiş kabızla uğraştım önce. Sonra kalbim pıt pıt çarpıntı yaptı. Erkenden yattım uyumuşum. 23:00 de sırılsıklam uyandım. Uçuk da çıkmış. Üstümü değiştim hemen B vitamin içtim. Eksikliğinin Belirtilerin tamamını yaşayınca. Gece baya kitap okudum. Uykum gelene kadar.
Eki Görüntüle 3361264
Ben resmi unutmuşum, oysa ne zor çektim
Ben de tartıldım ama foto çekmek aklıma gelmedi. 71.5 dum

Dün akşam bende minnak fenalaştım. Gün boyu çok üşüdüm hep. Müthiş kabızla uğraştım önce. Sonra kalbim pıt pıt çarpıntı yaptı. Erkenden yattım uyumuşum. 23:00 de sırılsıklam uyandım. Uçuk da çıkmış. Üstümü değiştim hemen B vitamin içtim. Eksikliğinin Belirtilerin tamamını yaşayınca. Gece baya kitap okudum. Uykum gelene kadar.
Eki Görüntüle 3361264
Ben resmi unutmuşum, oysa ne zor çektim
Ben de tartıldım ama foto çekmek aklıma gelmedi. 71.5

Şubat'ta istediğin hafiflige kavuşmani dilerim Dombilim. Sen kararlı olduktan sonra ulaşacağına da eminim . İyi ki tanışmışız.

Çok geçmiş olsun canım, rahatsızlığın böylemi başladı
Benim de ayak tabanlarımda üşüme hissi olunca tırsıyorum, tekrar gelecekmiş gibi

Ben de B vitamini kullaniyorum eksikligini hemen hissediyorum gece krampla uyaniyorum gibi.... Demirle bir aliyorum cunku b vit eksikligiyle baglantili ilerliyor hep benim

Çok geçmiş olsun Akrebim. Terle beraber muhtemel hastalığı atmışsın çok şükür. B vitamini şifa olsun.
Tartı çok güzel Çıpçıtır bir güzellik göz kırpıyor. az kaldı

Yıl sonu muhasebeni ne güzel yapmışsın bitanem.
Negatif enerjiden insanın kendini koruması çok zor. Hayat sürprizlerle dolu bunların bazısı istemediğimiz şeyler.
Kilo vermeden az önce bunlar nasıl iki üç kilo veriyor demiş üstüne imzanı atmıştın. Yine desene böyle bir şey ya tutarsa

Afiyet olsun Sibelcim. Makarna az olduğu için menünün geneli çok güzel.

Farkındalığa gellll . Harikasın kankam kendini bu kadar bilip ,sana zarar veren şeylerin farkında olmak süper bir şey. En büyük aşamayı katettin . Şimdi gelsin guzellikler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…