Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bende gece 4 Te uyudum galiba, az önce çorap giydirmeye geldiler, kalktım. Muhtemelen tekrar koltukta uyuklamaya devam ederim, yorucu bir akşam oturması beni bekliyor

Günaydın Leylacim. Dolunay bayağı kücülmüştü eski etkisi mı kaldı üzerinde bilemiyorum. İşlerin yoğunluğundan kendini ihmal etme enerji verecek bir şeyler iç ve ye. Uykusuzluk, yorgunluk stres zamanlarında bağışıklık düşüyor virüsler semtine ugramasin kuzum.
Günün kolay geçsin.

Elhan kaptanım şimdi kahve içicem ama Türk kahvesi mi içeyim filtre kahve mi ? Karar veremedim de Bi yardım etsen
Canım Türk kahvesi daha sağlıklı içine tarçın varsa Hindistan cevizi yağı da koy. ( piştikten sonra)
Ben filtre kahveyi cok seviyorum ama o daha sağlıklı, wcyi de kolaylaştırır.
Tercih senin yine de bitanem afiyet olsun.

Canım Türk kahvesi daha sağlıklı içine tarçın varsa Hindistan cevizi yağı da koy. ( piştikten sonra)
Ben filtre kahveyi cok seviyorum ama o daha sağlıklı, wcyi de kolaylaştırır.
Tamamdır canım Sen istersinde ben tarçınlı Hindistan cevizli yapmaz mıyım? Cansın sen tarçın ve Hindistan cevizi yağı her ikisi de piştikten sonra mı ? Yoksa sadece yağ mı piştikten sonra canım

Ve şöyle bişey duydum
Türk kahvesinin kokusuna melekler gelir, koku gidene kadar kalırlarmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…