Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bende gece 4 Te uyudum galiba, az önce çorap giydirmeye geldiler, kalktım. Muhtemelen tekrar koltukta uyuklamaya devam ederim, yorucu bir akşam oturması beni bekliyor 😔
Aynen simdiden uyukluyorum yandik valla😬🙈
Günaydın Leylacim. Dolunay bayağı kücülmüştü eski etkisi mı kaldı üzerinde bilemiyorum. 🥺 İşlerin yoğunluğundan kendini ihmal etme enerji verecek bir şeyler iç ve ye. Uykusuzluk, yorgunluk stres zamanlarında bağışıklık düşüyor virüsler semtine ugramasin kuzum. :dua::KK200::KK60:
Günün kolay geçsin. 💐
Sagol Elhancimm 🥰 zaten hastayim baya balgam söker durumdayim belki o da etki etmistir uyuyamamaya...

Daha aksam olmadan telafi corbalari konusulmaya baslanmis ben uzak durayim😂 nasilsa telafi corbasi var diyip yerim😂

Cuma günü 60.8 çıkmış şok olmustum
Yilbasi hedefim 57.8 di ona ulasamadim ama buna da şükür diyorum 59 lardayim tekrar IMG_20231231_104736.jpg

eline sağlık 🥰 baharat derken karabiber, kırmız biber, tuz falan değil mi?
Tuz zararlı. Tuz hariç karabiber zemcefil pul biber
İnşallah kaptanimm . Bizde kutlama olmaz yilbaslarinda . Regl donemim değilse biraz kuran okurum, güzel bir yıl olması için hacet namazi kılarım . O yönden de rahatım. Kaçamak da olmayacak 🙈🥰
Allah kabul etsin. Bizde de kutlanmaz canım. Bu yıl kutlanıcak hali kalmadı zaten. Filistin bi yana bi yandan 12 şehrimiz var. Kutlamalık bişey yok zaten.
20 Aralık Cuma

Sabah 10.00
2 waffle
Peynir 1 d kadar karışık
1er tk fıstık ezmesi ve petek bal

Ara
2 kavala kurabiyesi

Öğle 15.30
2 tabak haşlama et az patates
4 kaşık spagetti

Akşam 20.30
1 kase kestane

30 Aralık Cumartesi

Kahvaltı 13.00
Ispanaklı peynirli omlet
Biraz peynir zeytin
Salatalık
1tk tahin pekmez
1 d ekmek

Akşam 17.30
1 kase mercimek çorbası
4 kaşık makarna
2 köfte
2 kaşık yoğurt

Ara 21.00
1 avuç kaju leblebi

Elhan Elhan
@blonde ambition
Ee cuma tamam haberin yoktu cumartesi ne olacak
Tahin pekmez. 4 kaşık makarna da çok. Ayrıca akşam 9 da kaju leblebi olmamış.
Sen kaptansın kendine gel:sinirli:
🌧️✨🌨️⚡⛄☔30 Aralık cumartesi menü☔⛄⚡🌧️⛈️🌨️🌦️
⛄Sabah
5 çtl yumurta, 3 dilm peynir,1 siyah zeytin,2 tatli kasigı tahin pekmez,4 dilim ekmek
⛄Ara
1 kupa emziren anne çayı,1 tane kücük dilim çikolata
⛄Öğle
8,9 tane yesil üzüm
⛄Aksam
1 tabak ıspanaklı yumurta, 5 yk etli eriste,1 bardak ayran , 1 dilim ekmek

💦 1,5 lt
Elhan Elhan
4 dilim ekmek kahvaltıda çok. Çikolata olmamış. Çay yeterliydi. Akşam erişte yemişsin. 1 dilim ekmek çok gereksşzmiş.
Olmamış menün canım.
Ekmeği azaltırsan ve çikolatayı yok edersen dahs hızlandırırsin kilo vermeni:KK51:
Şimdiden Allah kabul etsin 🤲🏼
Biz kızımda toplanacağız, kutlama yok, birlikte oturacağız, kayınvalidesigiller, eltisi, görümcesi filan
Kızlarla tatilden faydalanıp toplancaktık. Yüksük çorbası aşkına olacaktı. Bol sohbet çay belki çerez. Bugün serbest günüm çünkü.
Ondan da vazgeçtik. Şehit haberi çok üzdü. Kur'an okurum ben de.

Tamamdır canım 💕Sen istersinde ben tarçınlı Hindistan cevizli yapmaz mıyım? Cansın sen 💕 tarçın ve Hindistan cevizi yağı her ikisi de piştikten sonra mı ? Yoksa sadece yağ mı piştikten sonra canım
Tatlım yürüyüş molasında yazdığım için bu mesajı yeni gördüm kusura bakma. Tarçını ve yağı piştikten sonra ekliyoruz. 🙈

Daha aksam olmadan telafi corbalari konusulmaya baslanmis ben uzak durayim😂 nasilsa telafi corbasi var diyip yerim😂

Cuma günü 60.8 çıkmış şok olmustum
Yilbasi hedefim 57.8 di ona ulasamadim ama buna da şükür diyorum 59 lardayim tekrarEki Görüntüle 3361263
Çıtırlar ligi sensiz hareketsiz geçerdi. :KK5:
Hastalık,yoğunluk geçsin daha güzel dikkat edeceksin eminim. :dua::KK200:

29.ekimde ilk tartilmistim aylar sonra yuzlesebilmistim 75,5 gelmiştim gözlerim dolmustu yavaş yavaş basladin
Sonra 13 Kasım'da sizinle tanıştım 72 kilo ile suan 64,9
2 aylık süreci 10,6 ile kapattım hedef baskaydi ama 2 haftalij hastane süreci olunca böyle oldu ama sağlık olsun diyorum ve yeni hedefimi koyuyorum subatta 50 Lili kilolarda olmak istiyorum

Sevgili Masterfit' in Çıtır Adayları,
Bildirimler sonucunda pazartesi avantajını Mavi Takım kaptanı ZincirKirma ZincirKirma kazanmıştır. :sampiyon:
Kaptanım tebrikler. :KK9:
Hafta sonu kilo kaybeden veya koruyan arkadaşlar hepinizi tebrik ederiz. :KK9:
Artıları olan arkadaşlarım moralimizi sağlam tutup cuma gününe kadar eksiye gececegimizi umut ediyorum. :dua:

❤️💙❤️💙❤️💙❤️💙❤️💙❤️💙❤️💙
🌹💐🌺🌷🌹💐🌺🌷🌹💐🌺🌷
Masterfit Yarışması 95. Etap08.1211.12FarkYüzde
Kırmızı Takım
Busra196 Busra196 KAPTAN79.378.1-1.21.51
gezegenfeza gezegenfeza 77.178.2+1.1
@Tesnim190375.075.4+0.4
Zayif bir Dombili Zayif bir Dombili 66.5☺️
Ellssa Ellssa 73.173.9+0.8
@Meryem130689.2🥺
@minerva198865.965.8-0.1
@Limoni02661.261.20
@muhendishanim9858.458.1-0.3
@pastelfit62.362.1-0.2
@Hayalkuran78.2578.4+0.15
@sara_28105.1105.10
@Ozzybal71.9572.3+0.35
@Efenin_Annesi100.6🥺
Elhan Elhan 71.071.2+0.2
Mavi Takim
ZincirKirma ZincirKirma KAPTAN82.780.8-1.92.29
@sibel_8471.2571.3+0.05
@menekse_kokusu65.065.3+0.3
@badem00073.0🥺
@CordeLia86.9586.7-0.25
Mthn83 Mthn83 79.979.4-0.5
@fesang71.671.75+0.15
@Nergis 3564.464.5+0.1
Beth18 Beth18 64.264.0-0.2
@Jasminium8460.6561.75+1.1
@Gonul8374.073.5-0.5
@diyetkolikmom107.9107.8-0.1
@Ruveyda-60.6🤐
@sudansebep60.8561.0-0.15
@60kiloyum90.990.2-0.7
HAZIRLIK BÖLÜMÜ
@Tutku4483.583.8+0.3
@Pinkharleyquinn96.7🥺
@kelebek1959.7🥺
@SafransariBşl.58.3
@Hilal15 (Bekledim de gelmedin🙄)🤨
@Aomine Daiki68.5568.25-0.3
@SIFIR MODBşl.77.3
Bu liste benim için çok özel. Modumun zirvesinde olduğum hafta. Sonrası Osmanlı gibi çöküş dönemi 🙁
güne 40 dk eliptik yaparak başladım,sonrasında 2 bardak su ve zencefil zerdeçal ve limon karışımımla sıcak bir çay içtim içim ısındı. İş yerime geçerken öğünlerimi yanımda götürüyorum. yulaf kasem ilk öğünüm olacak 12.30 da yerim muhtemelen. Kırmızı havuc ve kaşar altınbaşak ikilisi de ara öğünüm olacak.. hepsini böyle paketleyip yanımda getiriyorum :)
Yulaf kasesinde ne vardı anlamadım ben. Bize katildigin haftaymis bu hafta
ben haftaiçi kolaylık olsun diye haftasonundan 1 tepsi sebze fırınlarım,sabah baktım kalanlar ertesi güne dayanmaz o yüzden kafadan degerlendirme yaptım. Brokoli,karnıbahar ve sarımsak üçlüsüne 2 tk labne koyup ezdim. Haşlanmış 60 gr nohutu baharatla soteledim ve kepekli lavaşa sardım bu kadar :)

Eki Görüntüle 3352181 Eki Görüntüle 3352182 Eki Görüntüle 3352183
Yemek sayfası için görselli diye alıntı yaptım kullanirsan
Geçen hafta 79.9
Bu hafta 77.7
Fark 2.2😍
Geçmişe gidip bu rakamı nasıl almışım diye baktım. O hafta pizza da yemişim poğaça da çikolata da velibah da katıp karistirdigim anlarda olmuş. Aman aman sporda yapmamisim.
Ama açlık yapıp tek öğün yapmisim. Bazen 2 öğün olmuş. Şu içmişim. Dünkü paylaştığım gibi basit matematik yapmışım.
Sonra şu cocuk olayları olmuş ve ben çöküşe geçmişim.
Negatif enerji beni çok etkiliyor. Empati değil sempati yapıyorum. Onlarla yaşıyorum. Bu da psikolojik olarak yıpratıyor beni
Busra196 Busra196 Beth18 Beth18 ve ZincirKirma ZincirKirma ile sakalasmalarimizi okudum. Hani böyle mutlu olduğunuz bir arkadaş ortamı olur anilarinizda hep taze kalır ya. Resmen o ana gittim. Haa bunlarin hepsi 2 hafta öncesi öyle çok uzaklarda değil.
En azından diyetisyene kendimle ilgili birşeyler veririm. Ona göre yol çizeriz

9. Ayda 81 kiloymusum
Üstünden 3 ay geçmiş hala çok bişi olamamisim 🙄
Ne ileri ne geri 🙁
Alıntına göre ben 18 haziran 83.4 le girmişim.
Haziran başında 86.7 ile başlamıştım. Temmuz ayında şehir dışına gittim birkaç defa. Koptum burdan. Ağustos da aynıydı. Eylül ayı başıma malum şey geldi. Komple hastanedeydim. 80 küsürlüydüm 1 Ekimde başladım burda. En şişko bendim. 83 lümüydüm 84 mü hatırlayamadım. Şimdi çok şükür 70 e doğru ilerliyorum.

29.ekimde ilk tartilmistim aylar sonra yuzlesebilmistim 75,5 gelmiştim gözlerim dolmustu yavaş yavaş basladin
2 aylık süreci 10,6 ile kapattım hedef baskaydi ama 2 haftalij hastane süreci olunca böyle oldu ama sağlık olsun diyorum ve yeni hedefimi koyuyorum subatta 50 Lili kilolarda olmak istiyorum
Ocak listesini bitireyim Ocak sonu hedefleri alacağım inşallah 😍

Tuz zararlı. Tuz hariç karabiber zemcefil pul biber

Allah kabul etsin. Bizde de kutlanmaz canım. Bu yıl kutlanıcak hali kalmadı zaten. Filistin bi yana bi yandan 12 şehrimiz var. Kutlamalık bişey yok zaten.

Ee cuma tamam haberin yoktu cumartesi ne olacak
Tahin pekmez. 4 kaşık makarna da çok. Ayrıca akşam 9 da kaju leblebi olmamış.
Sen kaptansın kendine gel:sinirli:

4 dilim ekmek kahvaltıda çok. Çikolata olmamış. Çay yeterliydi. Akşam erişte yemişsin. 1 dilim ekmek çok gereksşzmiş.
Olmamış menün canım.
Ekmeği azaltırsan ve çikolatayı yok edersen dahs hızlandırırsin kilo vermeni:KK51:

Kızlarla tatilden faydalanıp toplancaktık. Yüksük çorbası aşkına olacaktı. Bol sohbet çay belki çerez. Bugün serbest günüm çünkü.
Ondan da vazgeçtik. Şehit haberi çok üzdü. Kur'an okurum ben de.
Allah kabul etsin, inanki bende gitmek istemezdim. Gelen yok, bizde pek biyere gitmiyoruz ( gidecek yerimiz kalmadı, şu hastalık insanlarla aramıza uçurumlu mesafe soktu)
Eşim sıkıldıkça hadi torunlara gidelim diyor
Benim ev küçük, çağırsam gelmek istemiyorlar, orası daha rahat oluyor
Birde kızım ille gelin diye çağırdı, yoksa eş sülalesi komple gidecek 😔

Eveeet gelelim 3 aylık program bana ne kadar eksi ( kiloda) getirmiş
Başlangıç 30. 09. 2023 88 ( küsürü sayılmaz) kg
Bugün 73,500 🧿

Fark 14,500 kg
Ben de şimdi baktım 81.4 ile başlamışım 1 ekimde seviyelere ve tekrar buraya 😍
En baştan kilom 86.7 idi benimde.
Şimdi 71.5

Yulaf kasesinde ne vardı anlamadım ben. Bize katildigin haftaymis bu hafta

Simdi baktim bende gorsele
2 yk yulaf ezmesi
1 su bardagi yari yariya su süt karisimi
1 tk kakao var
Ustunde yaban mersini fistik ezmesi
Yemek sayfası için görselli diye alıntı yaptım kullanirsan

Evet ekleyecegim ama hepsini birden yapmaya gerek yok diye dusunuyorum gün gün eklerim🥰 hatta orda sadece gorseller olsun hepimiz ekleyelim tariflerimizi🥰🙏🏼

Süper ilerlemişsin canım, hedefine ulaşman dileğiyle 🥰

X