Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Benimki hiç birşey yemez , sadece kendi kuru ve yaş maması. Bu tarifi sokaktaki bebelere yapıcam

İlk defa yaptım bende canım çok beğendim bundan sonra da sık sık yaparım bulgur pilavı gibi oldu Bu pilavın çok versiyonu vardı ama denemek istersen eğer YouTube Dilara Koçak tarifini yaptım ben deneyebilirsin canım

Ben bebekkenden yapiyorum belkide aliskanlik birde cins kedilerin yemedigini söylüyorlar onlar özel hanimefendi beyefendi ya

Menüm
Sabah Yok
Öğle 14.00 kıymalı pide şalgam suyu
21.00 2 tane çiğköfte yeşillik 1 hazır lavaş (ama incecik şu yanında verilenlerden.) 2 baklava (akşam misafirlik var diye öğlen de pide yiyeceğiz diye sabahı akşamı iptal ettim. Yine de çok karbonlu oldu )

Su 2litre ye yaklaştım
Spor 40 dk yürüyüş
40.3 120p.
Cordelia
Elhan
pastelfit

Ben bebekkenden yapiyorum belkide aliskanlik birde cins kedilerin yemedigini söylüyorlar onlar özel hanimefendi beyefendi ya
Benim kızın yavrularından biri kuru mama yedi diğerine asla yediremedim
Hergün tavukgöğsü haşlayıp veriyordum, sahiplendirdiğimiz kişiyede herşeyi yazdım, muhtemelen iyi bakıyorlar, arada resimlerini görüyoruz, kocaman olmuş

Afiyet olsun kaptanım.
Sabah mahmurlugu iki menüyü tek menü gibi gördüm. eyvah eyvah deyip tekrar baktım Cumartesi öğünün daha güzelmiş.

Afiyet olsun canım Dilara Koçak tarifleri çok güzel. Vicdan çorbası onun muydu

Bol vitaminli çok güzel bir tarif. Jülide hanıma şifa olsun bir tek onun adı kalmış aklımda

Günaydın Halecim.
Abla menülerimi yazmak istiyorum ama yazmaya yüzüm yok. Ben aralıklı oruç uyguladığım için yeme vaktinde her şeyden az da olsa yiyorum. Sadece porsiyonları azalttım ve yeme vakitlerini düzenlemiş oldum.

Afiyet olsun Bademim. Karbon ceşitli ama miktarları az olduğu için inşallah sıkıntı olmazlar.

Abla menülerimi yazmak istiyorum ama yazmaya yüzüm yok. Ben aralıklı oruç uyguladığım için yeme vaktinde her şeyden az da olsa yiyorum. Sadece porsiyonları azalttım ve yeme vakitlerini düzenlemiş oldum.
Porsiyon kücülttüğün için artı gelmeyeceğini düşünüyorum canım. Kendinle yuzleşmen için yazsan keşke. Menüler zamanla güzelleşir hiç üzülme.

Porsiyon kücülttüğün için artı gelmeyeceğini düşünüyorum canım. Kendinle yuzleşmen için yazsan keşke. Menüler zamanla güzelleşir hiç üzülme.
Burası diyet topiği diye yazasım gelmiyor. Kınamasınlar sonra beni sjdkdkd yazmam iyi olacaksa yazayım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…