Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bende isler yolunda gidiyor
Hedefimi 82.9a indirebilirim. Daha da azaltirdim da tam reglin ilk gunu olacak 82.9 iyidir

LenaG
Kızlar mutlu pazarlar
Gün planım:
Kahvaltı 10.30
Sebzeli omlet
Beyaz peynir
Salatalik

12.30ara
Türk kahvesi+2 b. Su

14.30 öğle yemeği
120 grTavuk
Salata

16.30 ara öğün
Kiraz sapı çayı
Kabak çekirdeği 1 k.fincanı

18.30-19.00 akşam
Fırın Sebze
3lt su
Bol hareket

Kızlar kendimi tanıtıyım ozaman
Çarşamba günü tartıldığımda 95.65kg gösterdi tartı. Diyete 103kg ile başladım ama bir kaç ay doğru düzgün kilo veremedim. Sonrasında kan tahlilleri yaptırdım. D vitamini, B 12 riskli düzeyde düşmüş ve insülin direncim normalin 5kati fazla. Doktor bu şekilde kilo verebilmek zaten mucize olurdu dedi. İlaç takviyesi başladık. Şuan kilo verebiliyorum sanırım kan değerlerim düzeliyor. Benim yemek ile çok ilgim yok benim bağımlılığım tamamen ekmek hamurisi . Gece 12 de aklıma geleni üşenmeden yapıp yerim . İlk hedefim Aralık sonu 79.90 görebilmek ve mayıs sonu 60kg olabilmek

Bir tartı fotosu atabilir misin tarihli ve nickli olarak hazırlığa alalım seni gün içinde yediklerini yazmanı ve aktif katılımda olmanı çok isteriz. C.tesi de istersen takımlara girebilirsin
Keyifle,sağlıkla istediğin kiloya inmek nasip olsun inşallah Hepimiz aynıyız burda o yüzden fazla kaçsa da yanlış bişiler yesen de paylaşmaktan çekinme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…