Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Dün biyerde okudum. Kadın zor kilo veriyormuş. Bi diyetistene gitmiş, diyetisyen süt ve süt ürünleri, meyveyi kesmiş. Sadece sebze, salata bi de et ürünleri ile çok hızlı kilo vermiş.

Dün biyerde okudum. Kadın zor kilo veriyormuş. Bi diyetistene gitmiş, diyetisyen süt ve süt ürünleri, meyveyi kesmiş. Sadece sebze, salata bi de et ürünleri ile çok hızlı kilo vermiş.
Benim senelerdir takip ettiğim dr.can çiftçi diye bi doktor var YouTube da. O adam taa ne zaman bilimsel araştırmalarla bunu anlatmıştı, çok yararlı videoları var bu arada. Birden kesmek zor oluyor ama Türk damak tadına çok yerleşmiş şeyler. Gerçi ekonomi sağolsun, ben yavaş yavaş azaltıyorum

Yükselen yıldız mı Benden anca gökyüzünde yalnız gezen yıldız olur sporu çok boşladım bu ara
Tebriklerrr

Gezenti gezelemek biz de kullanırız

Güney Kore Türkiye maçı eşliğinde sporumu yaptım.

19 Haziran Adım 12.015 (51 dk eva)
150 ipsiz atlama

@sulisim Zipzip- @Migim
Uuuuuuu

Bana da light süt dokunmuyor paketlilerden, günlük pastörize yağlı da dokunmuyor ☺
Sırf glutenden olmayabilir, tam tahıl denedin mi kuzum?

İyi geceler kızlarcım
İyi geceler Gülüm

Afiyet olsunnnn

Benim de süt ürünlerini kesmem gerek ama yoğurtsuz peynirsiz nasıl doyarım
Can Çiftçi kaydettim

Denedim canım. Taa üniversitesideyken 55 kiloydum mesela o zamanlar aklıma geldikçe yerdim. Sabah kalkardım, karnım duvar gibi, yan çizgiler bariz belli. Öğlene doğru acıkıp 1 poğaça yerdim mesela, hooop 6 aylık gebe karnım olurdu, ya da 1 bardak sütlü kahve içeyim aynısı. Senelerce anlam veremedim bu işe. Ketojenik yaptığımda kuruyemişlere devam etmeme rağmen karnım o kiloda dümdüz olmuştu. Ama herhangi bir test falan yaptırmadım tabi hocam, deneyimlerimden yola çıkarak

Hocam poğaça bayağı toksik tabi, evde yapılan artı sürüyle kimyasal :/
Ama siyez unuyla yapılan da var
Paketli süt bende de aynı şekilde tatlı örneğin, tadı çok güzel ama bir anda modum düşüyor halsizlik karın ağrısı oluyor
dokunmayan çeşitleri bulmalı sevgili hocammm

Kirmizi eti kim bulmuski biz bulalim sut icmem zaten normalde peynirde yemim bakalim 1 hafta nasil olucak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…