Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Emeğine sağlık canım Zipzip- Tebrikler

Yükselen yıldız mı Benden anca gökyüzünde yalnız gezen yıldız olur sporu çok boşladım bu ara

İyi geceler kızlar. Dün gezentilik yapınca bütün işler bugüne kaldı. Çocuğu uyutunca işi gücü bırakırım diyordum ama banyoya girerken çıkarttığım saatimi takmadığım bildirim vakti geldi aklıma. Adıma bir baktım 4.700 yazıyor yarım saattir hoplayıp zıplıyorum evde, kana tere karıştım

19 Haziran Pazar
Sabah=1 muz, türk kahvesi
Ara öğün=Sade kefir
Akşam=Tavuklu bezelye yemeği, 2 dilim TB ekmek
5 tane tuzlu bisküvi
14.313 adım
15 dk leslie
Zipzip- Cordelia S sulisim
sade bir gun mukemmel adimm
su an kacsın canım

Hanimlarrrr hanimlarr benm bi derdim var care olun nolur benm alt karnimi eritmem lazim herseyi yapiyorum milim milim gbidiyo sanki etkili bsey biliyomusunz yardimci olabilirmisnz
Süt ve peyniri kes canım. Kırmızı eti haftada 1 e indir(ki o bile zor artık) karbonhidratı da olabildiğince azalt. Ben gençliğimde avuç kadarken bile inanılmaz alt karnım vardı, ki her gece yatmadan 50 mekik çekmek gibi bir huyum vardı o zamanlar. Büyüdükçe ve araştırdıkça anladımki bende süt ürünlere ve glutene hassasiyet var. Gerçi ergenlik sonrası birçok insanın süt ürünlere hassasiyeti oluyormuş. Gluten hassasiyetimi de ketojenik diyet deneyimimde fark ettim, 2 hafta içinde karnım dündüz olmuştu karbonhidratı kesince.

Raporumu vereyim hemen,
19 haziran pazar
Sabah 10.00
2 yk yulaf kepeği ve 1 yumurtayla krep,
1 kk peynir,
2 dilim hindi füme,
Domates, salatalık,yeşillik,
5 zeytin.

Öğlen 14.00
1 kase çorba,
1 kase yoğurt.

Akşam 17.30
1 porsiyon tavuk şiş,
2 sarma,
Salata,
1 yulaf bar.

Su:2 lt S sulisim Zipzip-
Adım

Adım sayısı: 8.257 Cordelia

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…