Popüler Konu LenaG ile MasterFit

bende senin salata ndan yaptım aşkomm yiycem birazdan afiyet olsunnn
Ellerine sağlık cicegim
Tabakiniiii severiiimmm mis gibi olmuşsun afiyet olsun cano
Ooooo senin buuu tabaklarrr benimkini geçecek gibiiii çicek hanımımmmm

Fit mutlu anne canim bir mesajda antibiyotiklerden dolayi odem vardi yazmistin alintilamistim ama gitmis ne oldu neyin var hasta misin
Enfeksiyon vardi canim biraz onun icin 5 günlük antibiyotik yazmisti doktor bitti bugun wc cikabildim şükür biraz daha iyiyum saolasin
Ay kiz hem iyi hem zor yorucu valla
Karbonhidratlari azaltma mucadeleni goruyorum. Ne olursa olsun aksam saat 8de borek fazla. Menülerine sebze ve protein ekleyrlim olur mu ?
Haklsin vallahi bazi menuleri gordukce utaniyom ama cabaliyom olacak insAllah aksamlari ozellikke karbonhidrata dikkat etmeye caliscam

İyi akşamlar kizlar dun esimin is yerindeydim aksama kadar bugun de malum pazar gunu pazara gittik bolca sebze meyve ve balik aldik geldik gelince mutfga girdim hemen daha yakin oturdum yemege misafirimde vardi iki gundur cok aktif olamadim menulere de bakamadim yarin yeniden aktif olurum insAllah menumu de vereyim
22 Eylül Pazar
Kahvaltı 10:30

2 yk kuymak
2 tane sucuk ve yumurta
Domates, salatalik
1 dilim peynir
4 zeytin
1 tatli kasigi bal
1 dilim tbe
Akşam 20:00
10-12 fırında istavrit
Salata
4 dilim kavun
Su 1.5 anca olmuatur bugun
Spor yok
Cicekbocekkaktus

Kaptanım harika gidiyorsun hiç de acemi değil benim net bir hedef yok ama 60 lari girnek çok istiyorum
neseki regl geluyooo
Zalım hayatttt

Bende hedefimi yazayim cumartesi hedefim 83.5 olsun kaptanım Cicekbocekkaktus

yaa kuzum yaa cidden ilk cocuk hiç çocukmuş tamda rahata ereceğim yıldıkii oğlanla en baştan
Aynen valla canım ya bnm ilki de erkek aşırı hareketli kız akıllı olur varlığını hiç evde hissetmezsin dediler bn kızın bi sesi var apartman inliyo resmen sürekli kucak istiyor oğlum 3 yaşında sürekli kıskandığı iöin zarar veriyor bunalımdayım anlayacağın

Menümü yazıp çıkayım
Sabah 9-10 gibi
2 yumurta
Bir dilim tb ekmeği
Bir dilim peynir
7 zeytin
Öğlene ton balıklı salata yaptım ilk defa yicektim tadı çok kötü olduğu için yemedim 2 kaşık alıp bıraktım onun yerine bi parça kek ağzıma attım
Akşam 18.00
Tarhana çorbası 2 kase
2 yk bulgur pilavı
Biraz et
Su 3.5 lt
LenaG Cicekbocekkaktus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…