Kvden nefret ediyorum kurban olsun benim anneme !!!!!

Kabul etme kaynanani o gelince de hiç bişey yapma surat as eşine de istemediğini belli et karısısın sen yola gelir elbette gece seninle uyuyo sonuçta annesiyle değil terbiyesiz kadın sıkma canını sen :)

Valla ben senin yerinde olsam cocugumu alir keyfime bakarim. Gelirlerse gelsinler. Nefret etmekte cok haklisin(ki seni çok iyi anliyorum, bu kadar olmasada benzerini yaşadim) ancak arada eşin var. Kendini hizmet etmek zorunda hissetme. Anne şu yemegi yap de, cocuk yoruyor cok anneci temizligi hallediverirsin de. Olmadi kayinpederinde gelince su lazim, bu lazim de para harcat. Belliki pinti insanlar. Eşin yokken sürekli( cunku esin varken yaparsan eşin alir) su lazim babam gidip aliverse, bu lazim de. Cok yorgunum de, bebegin her uyudugunda uyu, uyaninca cocukla ilgilen. Işide ihtiyaclarida kilitle onlara. Firsata çevir.

olayları iyi yönetememişsin 2 kaynana yanyana tabi kavga gürültü olur sen diyecektin eşine önce annem kalır sonra senein annen ve senin annen damadı bir köşeye çekip konuşmalıydı diyecekti benim öncülüğümm kızım ,kızımı kesinlikle üzmeyeceksin annenle birlikte ona bu laylar olmadan meydan okuması gerekirdi sen olayları yönetememişsin

bu yazıda kvye hak veren kesinlikle ya kayınvalidedir ya da gorumce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…