Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Evim evim güzel evim
Canım memleketim ,toprağım şükür kavuşturan Allah'ıma

Nihayet geldim kızlar herkese huzurlu geceler tatlı rüyalar
Hoş geldin sefa geldin ablacım

ama gezinin tadı benim damağımda kaldı ilk fırsatta ben de gitmeye niyet ediyorum Rabbim hayırlı sebepler yaratsın hepimize güzel yerleri gezmeyi görmeyi kolaylıkla nasip etsin inşallah

İnsanın evi başka ya gerçekten şükür kavuşturana Rabbim kimseyi evsiz bırakmasın açlıkla sınamasın

Günaydın günaydınnnnnnnnnn kızlar
Cumamız mübarek ve de hayırlara vesile olsun Allah hakkımızda her şeyin en hayırlı olanını versin
Günaydın ablacım maşallah enerjin keyfin huzurun daim olsun ballı lokmam

Hayırlı huzurlu bereketli ve geçmiş gelecek tüm günahlarımızın af ve mağfiret edildiği bir cuma diliyorum ç

Hoş buldum balımmmmmmm
Amin amin çok amin hem de
Rabbim istediklerini en güzel vakitlerde çabucak yaşamayı nasip etsin

Bugün kaldığımız yerden ev işlerine devam
Çamaşır meselesi önemli

Gezideyken milli eğitimden aradılar hafta sonunda yapılacak sınav için resen görev vereceklermiş müsait alıp almak istemediğimi sordu memur bey

Ben de kaç oturum varsa verebileceğiniz alırım dedim

Gezinin parasını ya da en önemlisi oğlanın okul parasını çıkarmak lazım

Aynısını oğlana da dedim artık ek iş yapmaya başlarım seni okutmak için dedim o da anne abartma diyor koskoca müteahhit baban seni okutamazsa babanlarin deyimiyle ben 3 kuruşluk memur nasıl okuturum seni dedim

Allah'a havale ediyorum dışarıya bilmem kaç kilo altınım var bilmem kaç bin euro param var deyip dediği ile yaptığı bir olmayan bu adamı

Birşey ya vardır ya yoktur

Allah ıslah etsin bunu ama senden uzakta

Sınav ne sınavıymış ablacım iyi yapmışsın bol bereketli olsun
Sizin orda yurt yok mu belletmenlere 8 saat veriyorlarmış düşünürsen bi de aylık 2 hizmet puanı
Ben de puan için düşünüyorum bu sene

Günaydın herkese ...

Hoşgeldiniz evinize öğretmenim iyi gezdiniz ama oglusa da iyi olmuştur sınav sonrası hemde gezide öğrenmek yks yi çok güzel anılar biriktirmisssinizdir daha nicesi olsun...

Babasını dert etmeyin verecektir elbet.cocuklar azcik yırtık olsa ne edecek bu adam neyse ben yazmayayım hic hos şeyler çıkmayacak benden

Zaten bunu alintilamistim diğerini de okuyunca susayim.dedim...
Uymayani gönderirim.haa ne pislik bir yönetim tarzı ki o kim ki gonderebiliyor kendi kıcına yer buldu diye hele ettiği havaya bak ..ayy çok pardon ama
Ozellikle dis hekimliğinde çok duyuyorum yeni mezunların kötü olduğunu. Allah sonumuzu hayr etsin
Maalesef test ettik onayladik Türkiye'nin sözde en en iyisi çocuk diş hekimligi hemde rezil olduk
Ya bunu da okuyunca delirdim. Kapanacaksin da ne demek birse sozde Allah kitap için kapan i öğretmesi aşılaması gereken kitle kestir at modd o kız daha da kapanacağı varsada aman bunlar gibi olmayayım.der yapmaz..yapamaz benzer bir durumu yaşadım ..büyük bir vebal bence ayrıca tam.sikayetlik
Teknisyen kadrosu yokmuş ortaokulda
Buna da sinir oldum valla geçen bir dava vardı bizimkinde okulda sapikliktam geçmişi olup hapiste yatan bir adamı sözde iskurdan temizlikci bile alıyorlar da böylesi zatenhali hazırda çalışan devletimin memuruna kadro yok ayağı... Benzetme olarak vermedim aman yanlış anlaşılmasın ama sanki çok çok her şeyleri yerli yerinde yapiyorlarda bu çok usulüne uygun vay anasi be dedirtttir... Tamam yok olmasın ama oldurttrurabilirsin. Neysee hakkiniDzda hayirlisi daha iyi şartlarınız olsun

Uymayani gönderirim.haa ne pislik bir yönetim tarzı ki o kim ki gonderebiliyor kendi kıcına yer buldu diye hele ettiği havaya bak ..ayy çok pardon ama
Malum sendikanın il kadın kolları başkanı mıymış neymiş
Aslında çok bekledik önceki biraz sıkıntılıydı bu onu da aratacak gibi
Rabbim tüm dardakilere selamet versin

Hoş buldum canım
Geziden memnun kaldık ,çok iyi oldu yenilendik geldik

Bazen benim çocuklarda iş yok
Çalışmasam ne yapacaksınız diyorum ama çalışıyorsun diyor bu ufak oğlan ,adeta çalışan insanı cezalandırıyorlar
Neyse Allah büyük koymuştur yoluna
Senede 2 maaşımı verir kenara gelirim şimdilik büyük oğlan mezun olunca o zaman bir daha ele alırım bu meseleyi şartlar değişti deyip
Neyse ...

Malum sendikanın il kadın kolları başkanı mıymış neymiş
Aslında çok bekledik önceki biraz sıkıntılıydı bu onu da aratacak gibi
Rabbim tüm dardakilere selamet versin
Bizim geçen hafta giden müdür de malum sendikanın başkanıydı ama ne havalar estiriyordu
O havalar bi esti ummadığı yerden yüksek puanlı biri çıktı

Buna yol gözüktü 9 sene geçmiş hala okulda kalabilmenin yollarını arıyor sanki tapulu malı

Ben de buna benden sonra geldin önce gidersin diyordum
Gerektiği yerde çok çemkirdim ona

Allah büyük ablacım vardır inşallah güzel bir planı

Hahaha sizinki biraz afedersin ama ya.şaktı sanki ablacım hak etmiş oh beter olsun
Bizim yeni müdür aslında tam geçimsiz değil ama sanki doldurmuşlar gibi çünkü ilk günden bu kadar aksi olmak ne bileyim önyargılı ve dolu geldi gibi bana.
Müdürün adı geldiğinde de onunla ilgili karalama politikası yapmıştı okulda bi grup, kız bizim okul resmen Dallas
Kim ne yapıyor ve istiyorsa Allah kat be kat kendisine versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…