Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Kümbet yaylası
Mavi göl
Kuzalan şelalesi

Eklentiler

• IMG-20240717-WA0037.jpg
    230,2 KB · Görüntüleme: 39
  • 20240717_133720.jpg
    153,9 KB · Görüntüleme: 35
  • 20240717_133724.jpg
    117,7 KB · Görüntüleme: 36
  • 20240717_155032.jpg
    189,3 KB · Görüntüleme: 50
Samsun 'dayız nihayet
Otel tam şehir merkezinde
Yemekten sonra oğlanı da alıp epey gezdim
Allah rahatlık versin kızlar
Yarın Kahvaltı sonrası rotamız nasipse Amasya

Eklentiler

• 20240717_220956.jpg
    114,5 KB · Görüntüleme: 37
  • 20240717_210156.jpg
    114,7 KB · Görüntüleme: 40
  • IMG-20240717-WA0057.jpeg
    147,2 KB · Görüntüleme: 41
Günaydın herkese...

Çocuğun dili çok çok kötüydü okadarda acile sonra KBB ye dishekimininnkonsultesi ile götürdük yok arkadaş giderek daha verimsiz hekimler peydaa olduğunu anlamış olduk... Bir krem bile vermedi kendim geceye kadar oturup dergiparkta dış ve ağız içi yaralanmalarında olan makaleler tıbbi tezler içeriklerini okudum ve okadar basit bir merhemi var ki içinde de yazıyor zaten dişhekimi veya Dr unzun önerisine göre çocuklarda 5 gün dennfazla kullanmayin.... Ulan var böyle bir merhem niye vermezsiniz ikincikez goturmusuz birde antibiyotik verip majezik sprey verip gargara ile yolladilar . Gece sabahı sabah edince çocuk agrikesicilerle alerji şurubu ile zor uyuttum.sabah ilk isim aile hekimine gidip bu kremi yazdirmakti yazdirdim birde polivit yazdırdım yani kişi kendi kendinin Dr un olacak bu nedir yemin ediyorum okumayan bir neslin rezil Dr karına kaldık... Daha bunlar iyi günler yaş olarak ya bakalım çok moralim.bozuldu...

Kremi sürdüm ve çocuk mucizevi şekilde dili düzeldi .dünde sürdüm uyanınca daha da iyi olucaktir inşallah... Ama cidden dergiparkta o makaleleri yazan gerçek drlardan Allah razı olsun..

Çok haklısın işine gerçekten hakim olanları tenzih ederek yazıyorum
Gerçekten bu neslin herşeyi bir tuhaf

Çocuğun hasta olması kadar evi huzursuz eden birşey yok Allah kimselere vermesin...

Şimdi alintiladiklariminyazayim
Çalışmadan girmene rağmen sıralaman mükemmel maşallah tabi matematik fulledin dimiiiii
Kesinlikle gaza gelip çalışsam mi seneye bile diyorum.. matematikde tyt ve ayt e 1er yanlışım var ki ayt de logaritma ve polinom sorum da boş birde analitik di tummgeometri onları hatırlayamadım formül çıkarmaya geçmisti tüm sınavım ordada sıkılıp devam ettirmedigim cikartamadgm sorular var...

Şimdi devamsızlığı olmayan hukuklar var di ama onlardada ben girdimmya 1000 tane azaltılmış kontejann ikinci ogretimler kapatılmış

Öte yandan tummsayisalcilar EA yapmış diyorlar benngibi acaba kaçı EA dan tercih yapar bilemedim şeytan diyor %50 burslu yaz ama paraya kıyamıyorum acaba nezamn başlayacak tercihler bir bakacam kafamda deli sorular..
Sanırım tercih yapacak abisinin okuluna %50 burslu olarak
Acaba ücretleri nasıl..
Hazırlığı olmayan fiyatı ucuz bir hukuk aranıyor Ankara için özelde hem para verip hemde şehir dışı masrafı yapılmaz evlat olsa en iyisine para verilir ama ben de bilemedim kendime

Kümbet yaylası
Mavi göl
Kuzalan şelalesi
Harikalar öğretmenim okadar ETS ve jolyy turla Karadeniz ve batilaradeniz turları yaptım bir çok yerine goturmediler zaten bu tür acaip güzel geldi görseller ile harika buldum.insallahnotelleri yemek yeme molaları yerleride güzeldir de oglusla iyi gecirmisssinizdir

Bu arada tüm ödemelerimi yaptım ilk firsatta birikim kismimi ayarlayip yazacağım...

Çok haklısın işine gerçekten hakim olanları tenzih ederek yazıyorum
Gerçekten bu neslin herşeyi bir tuhaf
Zaten ne diyeyim tamm5 ay araştırdım burayı doçent ve iyi diye de bir ay da hocasinda arastirmamyaptim nenbilim böyle abuk sabuk şey yapacaklar 9 dolgu 3 cekimmanestezi ve bir tane bile dolgu etken maddesine çocuk bu alerji yaparmi diye sormadılar.yine ben dedim antibiyotik su gruba cocugum alerjik reaksiyon gösteriyor dikkat edin diye.yaa ödediğimiz paralar o paranın 1/3 üne kardeşimin eşi özel hastanede aralikda doğum yaptı o derece bir bebeğin doğması paket ücretine eş ,oğlusun diş cekim.ucreti ortodonti olsa eyvallah diyeyim.hem.canimiz hem maddden kesemiz yandı... Babası gereken yerlere yazacak ama geçen kış ta başka bir üniversite hastanesi hekimi ile hakaretlesme olayından ötürü yazdığında iç soruşturma yapmıştı birimleri Dr larina bir ceza yaptırımı olmadi ve bizimki savcılığa da yazmıştı takipsizlik çıktı yani hukuki olarakda bir durum sonuç alınmıyor ama bu seferkini imzaladigim senetler ödemeler ve kapsam.icerigi.ile şikayet ettirmezsem bende ben değilim .. Allah'ım kimsenin evladına vermeye ya yazık tatilide rezil oldu dede annanne ailedekiler hepsi bana kızdı bende pişman oldum varsın çürük kalaydi kendi cikaydi dislerinin

Aminn tabiki canları sağolsun...

Bir an hesap edemdim 3000 doları dolar 34 desek 102 bin mi yani burslu halimi yoksa bu fiyattanmi indirim olur .. yani başka şehir git gel sınav vs onlarda para o bakıma.simdi evine yakına özele yollayan aileler mantıklı hanbirde üniversitesi iyiyse harikaa

3000 dolar çocuğun ödeyeceği
Diğer 3000 i okul karşılıyor

Allah tez zamanda şifa versin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…