Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Geçen gün okulun Google sitesine bi yorum yapılmış ama nasıl uzuuuun bi paragraf herkesi
Sıradan geçirmiş ve en sonda bir öğretmeni sevdiğini söylemiş ismen yazmış yani

Şimdi bu ismi geçen öğretmen bu mesajı yazdıracak tiynette biri değil samimi değilim ama bilirim

Bunla arası baştan çok iyi olup sonradan arası açılan bi bekar kız var (tam şeytan) bunun yazdırdığını düşünüyorum. Çünkü hem herkesi elden geçirmiş ama ucu kendine dokunmamış hem ismi geçen hocayı hedef göstermiş aklınca

Ne oyunlar ne oyunlar

Kurtlar sofrası değil itler sofrası kurdun da bi asaleti var çünkü

Borçlarımı ödedim 19.000 kkarti+ 7300+1650 kredi borcum bir kredim.gecen ay bitti daha da istesemde çekemem bir kredi ne biçim faizleri yaa..

Toplam ödeme 27950 kredi borcumdan geri kalan 375250 uff daha çok varrr bir bitseydi

Birikimleri gecem
3 grammbanka altını
1 çeyrek

Aslında bu ay 0.5 grammkuyumcudan arkdsinnkizinin düğününe 1 gramda kuzenijndugunune aldım.. hala pozitifdeyim ama kiram yattı ve kardeşimle.ortak evin kirasida geldi o sayede..aslında her ay 1 Ajda alabilsem maasimla yaşamayı öğrenebilirsem.sayet..

Network indirimli iki trenc sepete ekledim
Bir tane şarjlı süpürge alasim var
Zaten geçen gün atmıştım herşey alasim var
Maaş zam farkı acaba çeyrek kadar yatar mı cunku bir düğün daha var

Allah herkese hayırlı verimli kendine katkı sunabilecek arkadaşlarla iş ortamı versin çalışmayı nasıl etsin.. Google yorum pess valla abowww dedim..
Amaaannn ben çok yoruldum burda valla biraz katlı sağlayacak değil de dinleneceğim bi yer istiyorum artık
Şeytan o kız, okula geldi zaten herkesi birbirine düşürdü

Allah gozlerini doyursun ne diyeyim
aklı sira sende para olduğunu bilip elini cebine sokmadan cocuklar okumuş olacak
istediklerine kılıfa uydurup herseyi yapıyorlar
Arkan sağlam değilse bekle bekle dur
Allah sorsun ne diyeyim.
Ben orda daha aktif verimli çalışıyorum su an okulda memur yok işler aksıyor söylüyoruz ama dinleyen yok

Selam genşler
Sabah market alisverisimi yaptım sıcak cokmeden
Bi tanesinin postta sıkıntı varmış aldıklarımı kenara koydum ödemeden ciktim iş çıkışı almaya gideceğim 5bin tutacak totalde
Her ay farklı fiyatlar görüyorum
Asurelik malzeme aldım evdekiler 4 gözle bekliyor ama ne zaman yapacağım bilmem
Akşama ne pisircem sorunsalı yine başladı
Bıhtım

Sendikadan birilerini bulsan çözerler aslında cano

Siber saldırı varmış canım küresel
Ben de sabah trendyolda kayıtlı kartımla elbise alacaktım sürekli hata verdi
Bankayı aradım kayıtlı olan kartımın numarasını tekrar girdim trendyola o şekilde çözdük
Aldıkların bereketli olsun afiyetle yiyin

Allah gozlerini doyursun ne diyeyim
aklı sira sende para olduğunu bilip elini cebine sokmadan cocuklar okumuş olacak
Amin kuzum
Aynen dediğin gibi
Allah büyük kurban olduğum Rabbim versin layığını bu köylü kurbanlarının tez vakitte

dolar milyoneri nin de dediği gibi bizden uzakta

Tatilde %99 kredi kartıyla alış veriş yaptım hep
Şimdi elden kredi kartı vs harcamalarım 7000 tl yi biraz geçmiş
Ben gözden 15000 20000 tl yi çıkarmıştım gerçekten çok şükür öyle afaki bir harcama olmamış

Içerisinde olanlar ; öğle yemekleri ,ilk günün sabah kahvaltısı, son günün akşam yemeği ,otelde ekstra olan harcamalar, yurt dışı geçiş harçları, kendime aldığım 2 adet baş örtüsü , aldığım yöresel yiyecekler ( tereyağ, fındık parçacıklı çikolata ,mısır unu, fındık, leblebi, kakao kaplamalı pişmaniye, gümrükten alınan sigaralar vs)

Bugün makinaya çamaşır attım serdim. Kahvaltımı yaptım duşumu aldım
Okula gittim sınav görevi belgemi çıkardım
Annemi alıp bir tanıdığın cenazesine katıldım
Köylü yöre halkımızın yetiştirip sattığı bir köşe başından domates, salatalık, incir, kavun, kabak,acur ,maydanoz vs aldım 215 tl ödedim
Annemi evine bıraktım
Eve gelirken 1 ekmek aldım
Eve gelip oğlana kahvaltı yaptırdım
Oğlanı gönderdim spor ayakkabılarımı makinaya attım

Birazdan makinaya çamaşır koyarım
Onları serince belki anneme doğru giderim

Oğlan akşam yemeğe gelmem karnım çok doydu dedi
Abisine de akşama gelirsen çay kahvaltısı şeklinde yiyecek hazırlarım dedim

O da gelmiyecekmiş

Ben de yorgunluğumu atayım yarın sınava kadar

Ankara'dan gelen arkadaşım Amasya 'da olduğumu öğrenince illa görüşelim diye tutturdu abla sen işlerine bak kendine telaş yapma dediysem de

Görüştük bana ve otobüste dağıtmak istersem diye amasya çöreği almış
Paketin birini otobistekilere dağıttım
Otobüstekilerden biri de karpuz almış bize dağıttı çörekle iyi denk geldi
Herkesin kesesine bol bereket versin Allah'ım

Sıkma canını ... Gerçekten arka meselesi çok fazla olmaya başladı..Allah gönlünüze göre versin

Amma çok iş yapmisssiniz.. yine sınav mi var ne sınavı acaba???

Bu arada harikaa otobüstekilerde iyiymiş kismetliler maşallah yolculukda sorunsuz insanlarla olmak harika.biz birkere kapadokyaya yılbaşı için gittik anam bir adam 40-45 lerinde içti içti millete asıldı rezalet ondan sonra korktum valla

Aynenn islam.memis altını azcik fiziki de saklayın herşey dijitallesmesin diyordu CNN TV de bankadan ATM den bile para cekememia millet.arkdsim.yurtdisindan Pegasus ile gecikmeli geldi sebep bu yazılım hata yüzünden hem biletleme hem pilotun uçağı sürmesi bile navigasyonluymus vay be dedim herşeyde hayatımızda bu yazılım.

Eklentiler

• IMG_20240719_142025.jpg
    129,4 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_20240719_141949.jpg
    126,6 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG_20240719_140838.jpg
    138,7 KB · Görüntüleme: 20
Atamadılar mı aşağı o densizi

kızlar yılın son 6 ayına dair yeni birikim listesi yaptım bildirim yapanların birikimlerini listeye ekledim. yeni liste hayırlı olsun
hepimiz için bol bereketli birikimler diliyorum .

kızlar yılın son 6 ayına dair yeni birikim listesi yaptım bildirim yapanların birikimlerini listeye ekledim. yeni liste hayırlı olsun
hepimiz için bol bereketli birikimler diliyorum .
Eline emeğine sağlık ablacım
Birikimlerimiz durduğu yerde çoğalsın inşallah

Eline emeğine sağlık ablacım
Birikimlerimiz durduğu yerde çoğalsın inşallah
Amin ,Allah razı olsun canım benim

Ilk 6 aylık listeyi de mahsus silmedim oradan 2024 yılının tamamını izleyip gerekli önlemleri alır, motivasyonu sağlar, planlamayı yaparsınız diye
Haydi nice bol bereketli birikimlere hep birlikte inşaallah
Allah hepimize sağlık, mutluluk ,huzur ,selamet versin
Ülkeyi yönetenlere de akıl fikir hidayet basiret versin

Vergi borcu olan şirketlerin borçları silinmesin
Üretici desteklensin aracı simsarlara göz açtırılmasın
Üreticiden tüketiciye mümkün olduğunca direk ulaşım sağlansın
Ekomimiz iyileşsin ,üretim ve ihracaatımız artsın ülkemizin geliri artsın gelirimiz adil bir şekilde vatandaşlara pay edilsin, AMİN

En başta herkes işini düzgün yapsın

Son düzenleme:
Amin ablacım amin
Canım ülkemin neresinden tutsak elimizde kalıyor
İnşallah güzel günler göreceğiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…