Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

@idilkaya büyük oğlanın dediğine göre okullarının aldığı ücret yıllık 3000 dolar ve 2 taksit şeklinde hayırlısı
Senede 2 maaşı oğlanın okuluna vermiş olacağım sanırım, canı sağ olsun kuzucuğumun 😊
Burslu hali mi bu ablacım
Mühendislikte tabi biraz daha fazla ücret oluyor bölüme göre de ücretler değişiyor
Olsun feda olsun evlatlara saçma sapan bi sıralamayla kıytırık bi bölüm için istemiyor kardeşim maşallah 🧿🌸

Burslu hali mi bu ablacım
Mühendislikte tabi biraz daha fazla ücret oluyor bölüme göre de ücretler değişiyor
Olsun feda olsun evlatlara saçma sapan bi sıralamayla kıytırık bi bölüm için istemiyor kardeşim maşallah 🧿🌸
Babası gene abisine yaptığı gibi anneniz elini cebine atarsa gönderirim muhabbetini bu oğlan için de yapmış ne biçim biri bu ya Allah'a havale ediyorum

Ama 3 sene sonunda abisi mezun olunca nasip olursa bu oğlanın son 2 senesi kalmış olacak
O zaman büyük oğlan mezun oldu şartlar değişti deyip dikelivermeyi düşünüyorum 🤣🤣🤣🤣🤣

Bakalım Allah'tan hayırlısını diliyorum

dolar milyoneri dolar milyoneri canım il dışı tayin sonuçları açıklanmış
23 ğnde il içi açıklanacak ablacım inşallah huzurla sağlıkla keyifle çalışacağım bir okul nasip olur
Yeni gelem müdür gideni aratacak gibi çok aksi çalışmayanı gönderirim bana uymayanı gönderirim moduna girdi ilk günden

23 ğnde il içi açıklanacak ablacım inşallah huzurla sağlıkla keyifle çalışacağım bir okul nasip olur
Yeni gelem müdür gideni aratacak gibi çok aksi çalışmayanı gönderirim bana uymayanı gönderirim moduna girdi ilk günden
Bak bak bakkkkkk sen şuna bu kabağın da bir sahibi var ve o sahibin defalarca kez haddini aşanlara gerektiği gibi muamelede bulunduğuna çok kez şahit olduk .
Seninki de bunlardan biri oluverir görür gününü

Bak bak bakkkkkk sen şuna bu kabağın da bir sahibi var ve o sahibin defalarca kez haddini aşanlara gerektiği gibi muamelede bulunduğuna çok kez şahit olduk .
Seninki de bunlardan biri oluverir görür gününü
Kadın başörtüsüne takmış tercihlere gelen açık öğrencilere o kısacık zaman diliminde baskı yapıyot
Tabi ki teşvik etmeliyiz özendirmeliyiz ama baskıyla korkuyla olmaz bu iş
Okula geldikleri ilk günden eksiklere takılıp durdular sanki ben sorumluyum 50 tane öğretmen biri müdür 4 idareci var o okulda
Bunu soracağın kişi ben miyim yani

Kadın başörtüsüne takmış tercihlere gelen açık öğrencilere o kısacık zaman diliminde baskı yapıyot
Tabi ki teşvik etmeliyiz özendirmeliyiz ama baskıyla korkuyla olmaz bu iş
Okula geldikleri ilk günden eksiklere takılıp durdular sanki ben sorumluyum 50 tane öğretmen biri müdür 4 idareci var o okulda
Bunu soracağın kişi ben miyim yani
Bizim ülkede ne sağın hayrı var ne solun
Nefret ediyorum insanlara yapılan dayatmalardan

Günaydın herkese...

Çocuğun dili çok çok kötüydü okadarda acile sonra KBB ye dishekimininnkonsultesi ile götürdük yok arkadaş giderek daha verimsiz hekimler peydaa olduğunu anlamış olduk... Bir krem bile vermedi kendim geceye kadar oturup dergiparkta dış ve ağız içi yaralanmalarında olan makaleler tıbbi tezler içeriklerini okudum ve okadar basit bir merhemi var ki içinde de yazıyor zaten dişhekimi veya Dr unzun önerisine göre çocuklarda 5 gün dennfazla kullanmayin.... Ulan var böyle bir merhem niye vermezsiniz ikincikez goturmusuz birde antibiyotik verip majezik sprey verip gargara ile yolladilar . Gece sabahı sabah edince çocuk agrikesicilerle alerji şurubu ile zor uyuttum.sabah ilk isim aile hekimine gidip bu kremi yazdirmakti yazdirdim birde polivit yazdırdım yani kişi kendi kendinin Dr un olacak bu nedir yemin ediyorum okumayan bir neslin rezil Dr karına kaldık... Daha bunlar iyi günler yaş olarak ya bakalım çok moralim.bozuldu...

Kremi sürdüm ve çocuk mucizevi şekilde dili düzeldi .dünde sürdüm uyanınca daha da iyi olucaktir inşallah... Ama cidden dergiparkta o makaleleri yazan gerçek drlardan Allah razı olsun..
Ozellikle dis hekimliğinde çok duyuyorum yeni mezunların kötü olduğunu. Allah sonumuzu hayr etsin

Bana da diyo sen de söyle tek benle olmaz bu iş 😐
Yaw ben rehber öğretmenim nasıl öğrenciye böyle bir şey söylerim
Benim kız proje okulu kazanmıştı imam hatip
Okula konuşmaya gittik dediki müdür yardımcısı kapanacaksin Zorlarız. kapanma şartı yok kuran dersleri dışında. Ama çocuk gitmek istemedi gicik oldum niye zorluyorsun? böyle böyle dinden soğuttular gencleri

Okula konuşmaya gittik dediki müdür yardımcısı kapanacaksin Zorlarız. kapanma şartı yok kuran dersleri dışında. Ama çocuk gitmek istemedi gicik oldum niye zorluyorsun? böyle böyle dinden soğuttular gencleri
Aynen öyle canım valla

Toplumdaki gençler arası dinsizliğin sebebi işte bu tutumiar
Allah cezalarını versin

X