Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Burslu hali mi bu ablacım
Mühendislikte tabi biraz daha fazla ücret oluyor bölüme göre de ücretler değişiyor
Olsun feda olsun evlatlara saçma sapan bi sıralamayla kıytırık bi bölüm için istemiyor kardeşim maşallah

Babası gene abisine yaptığı gibi anneniz elini cebine atarsa gönderirim muhabbetini bu oğlan için de yapmış ne biçim biri bu ya Allah'a havale ediyorum

Ama 3 sene sonunda abisi mezun olunca nasip olursa bu oğlanın son 2 senesi kalmış olacak
O zaman büyük oğlan mezun oldu şartlar değişti deyip dikelivermeyi düşünüyorum

Bakalım Allah'tan hayırlısını diliyorum

dolar milyoneri canım il dışı tayin sonuçları açıklanmış
23 ğnde il içi açıklanacak ablacım inşallah huzurla sağlıkla keyifle çalışacağım bir okul nasip olur
Yeni gelem müdür gideni aratacak gibi çok aksi çalışmayanı gönderirim bana uymayanı gönderirim moduna girdi ilk günden

Bak bak bakkkkkk sen şuna bu kabağın da bir sahibi var ve o sahibin defalarca kez haddini aşanlara gerektiği gibi muamelede bulunduğuna çok kez şahit olduk .
Seninki de bunlardan biri oluverir görür gününü

Bak bak bakkkkkk sen şuna bu kabağın da bir sahibi var ve o sahibin defalarca kez haddini aşanlara gerektiği gibi muamelede bulunduğuna çok kez şahit olduk .
Seninki de bunlardan biri oluverir görür gününü
Kadın başörtüsüne takmış tercihlere gelen açık öğrencilere o kısacık zaman diliminde baskı yapıyot
Tabi ki teşvik etmeliyiz özendirmeliyiz ama baskıyla korkuyla olmaz bu iş
Okula geldikleri ilk günden eksiklere takılıp durdular sanki ben sorumluyum 50 tane öğretmen biri müdür 4 idareci var o okulda
Bunu soracağın kişi ben miyim yani

Bizim ülkede ne sağın hayrı var ne solun
Nefret ediyorum insanlara yapılan dayatmalardan

Ozellikle dis hekimliğinde çok duyuyorum yeni mezunların kötü olduğunu. Allah sonumuzu hayr etsin

Bana da diyo sen de söyle tek benle olmaz bu iş
Yaw ben rehber öğretmenim nasıl öğrenciye böyle bir şey söylerim
Benim kız proje okulu kazanmıştı imam hatip
Okula konuşmaya gittik dediki müdür yardımcısı kapanacaksin Zorlarız. kapanma şartı yok kuran dersleri dışında. Ama çocuk gitmek istemedi gicik oldum niye zorluyorsun? böyle böyle dinden soğuttular gencleri

Aynen öyle canım valla

Toplumdaki gençler arası dinsizliğin sebebi işte bu tutumiar
Allah cezalarını versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…