Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Amin amin...

İnşallah güzel günlerimiz olur..

Az önce eski bir erkek arkdsim.ki CEO gibi patron bana WhatsAppindan bir ilan atmış sahibinden de sonra yazis çizdi hisseli AVM de Dukan gibi birşey sonra bende epeyi eleştirdim sözleşme göreyim ada parsel at aradı meğer bir sıfır eksikmis attı ilandan ..ulan şaka mısın dedim ben nerdden 6 milyon Luk bir şeye gireyim beni çok mu zengin saniyorsun nedir .alttaragi 657 e tabi biriyim çocuk borç başımdan boşanma geçmiş okadar yıkım yasamisim ya yürü git dedim .bana hesap yaptirtiyor iyi mi kötümü getiri yüzde kaç olur ne eder kârlı mi değil mi yaaa aAlllahin seversen dedim ben ne anlamışım iş yeri hisse Dukan neyinden.. yemin ediyorum bazıları bazılarına çok zengin mi geliyor anlamadım..

Az para bulsam araba alacam diyorum inanmıyor Allah akıl verenqzilari çok zenginleşti bu yıllarda biz gibi memmurlar orta hallice olduk denebilir ama ya çoğunluk kesim gerçekten vahim durum.Allah sonumusuzu iyi ede

Otelde eğlencede yaptı polislik olduk bizimkide deli zamanlari çocuk yok vurma.kirmali zaten aman dedim birdaha asla içkili ortamın durumundan bile gecmeyecem diyee ogun bugündür asla bir eğlenceye gitmem
dinen yasak / haram olan hiçbir şey boşuna değildir bizzat yaşamış olduk desene
Ben asla alkollü mekanlara oturmam girmem ama böyle mecbur kalıyor bazen insan turla gidince
Geçmiş olsun canım

Ben artık kendimi orta sınıf bile hissedemiyorum maalesef

Pazartesi yatırsınlar ablacım para lazım
Ev mi buldun ya sahi bu devirde ev almak büyük başarı

Anladığım kadarıyla ailenden ayrı kendine özel ev düşünüyorsun.. Rabbim gönlüne göre versin

Ben de ilerisi için , Rabbim hayırlı sağlıklı uzun ömür versin hepimize, emekli maaşıyla geçinilemediği için ek gelir olacak bşr işyeri vs düşünüyordum ama bu şartlarda çok zor… zaten bazen diyorum amaaaan boşver…

Gerçi önemli olam da zoru başarmak değil mi ?

kızlar yılın son 6 ayına dair yeni birikim listesi yaptım bildirim yapanların birikimlerini listeye ekledim. yeni liste hayırlı olsun
hepimiz için bol bereketli birikimler diliyorum .
İkinci altı aya beni de ekler misin arkadaşım, bakarsın ikinci yarı maçı çeviririm…

dinen yasak / haram olan hiçbir şey boşuna değildir bizzat yaşamış olduk desene
Ben asla alkollü mekanlara oturmam girmem ama böyle mecbur kalıyor bazen insan turla gidince
Geçmiş olsun canım
Doğru boşa demiyorlar helal dairesi keyfe kafiidir. Ama işte daha ince karadeni turuna gittiğimiz bir turla bir gece 2 gün Kapadokya yapalım dedik öyle birine denk geldik Allah heryerdnenuzak ede jciyorsada topluma.zarar vermeyecek
Ben artık kendimi orta sınıf bile hissedemiyorum maalesef
Kesinlikle haklısın bende orta alt diyorum ama asgari ne olur diyorum ..Allah kolaylık versin
Maaş farkları ne zaman yatar ki
Sizlerin ek dersleri yatmayinca ben maaas farkından ümidi kestim .bugün birine sordum bizimki 25 ine dek yatmış olacakmış guya
İkinci altı aya beni de ekler misin arkadaşım, bakarsın ikinci yarı maçı çeviririm…
Aaaa hemen bakıyorum listeyide görmedim.hedeflerimizimi yazacaz.. Eylül'de gün bende oleyyy azcik param.olur

Mükemmel olmuş eline emegeine sağlık her ay 5 gram hedef koyacam kendimee .... Mükoooo

Eee ne yapıyoruz devamkeee

Bi tane ev begendim ama çok para inşallah kolaylıkla helalinden ve borçsuz bir şekilde en kısa sürede almayı hayırlsıyla nasip etsin Rabbim amin

Ailem ilçede ben ilde görev yapıyorum ilde de kirada oturuyorum canım. Bulunduğum il merkezindeki ilçeyi sevmiyorum hem havası çok pis hem insanları. Ve ev sahibimden bezdim çok kötü bir insan. O yüzden il merkezindeki farklı bir ilçeye tayin olmak hem de ordan inşallah ev almak istiyorum
Rabbim hayırlı kapılar açsın

Evet emeklilikte maaşla geçinmek zor geldi kaynağı oluşturmak kesinlikle gerekiyor bu ekonomi biz emekli olduğumuzda daha kötü olabilir de borçlanıp alabiliyorsan kesinlikle kaçırma ileriyi düşünmek önemli, ilerde rahat etmek için şu an biraz fedakarlık yapmamız lazım bence

Zoru da kolaylaştıran Rabbimin kullarıyız
Kün fe yekun

Rabbim dualarımızı,dileklerimizi, hayallerimizi; sağlıkla, kolaylıkla, helal yoldan ve hayırla tez zamanda yaşamayı nasip etsin amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…