Kocamın çocukları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir de şey diyorlar ya bu konularda
"Ama biz evlenmeden önce konuşmuştuk."
veya
"Ama evlendiğimizde şurada yaşıyorlardı, düzen böyleydi."

Lan gerizekalı
O çocukların 2 evde de hakkı var.
Sizin ne konuştuğunuzun, ne sözler verildiğinin, önceden ne yapıldığının ne önemi var!

Ban piliiiiiiiiiiz.

Bi de anne neden o kadar az görüyor çocukları, babaanneye niye bırakmış anneleri? Anneye de ihtiyaçları var o çocukların
Tahminimce adam nafaka vermek istemediği için velayeti almıştır. Kadının da ekonomik gücü ve analığı biraz eksikse işine gelmiştir babaanneye bırakmak...konu sahibinin de kendi çocuğuna eninde sonunda yapacağı bu olacak...

Babasının neden bakması gerekmiyor. Babası baba değil mi? Baba değil de bacanak mı bu adam?

Babaanne iyi bakabiliyor mu bir de o var (bakmak zorunda değil zaten o ayrı mesele) Yazık gerçekten

Böyle kafalarina göre cocuk yapip ayrilinca cocuklari Saga sola atip yeniden evlenen insanlar net serefsizdir. O cocuklarin annesi babasi var. Onlar bakmak zorunda. Kayinvalide degil. Ha adam simdi yanina alacaksa sizde bakmazsaniz babalari mecbur bakacak. Isinize gelmiyorsa da ayrilacaksiniz. O cocuklari fotosentez ile olmadigina göre ebeveynleri bakmak zorunda.

Bigün babaannenin yaşlanacağını, çocukların sizde yaşayacağını, evlenmeden annenin zaten sorumsuz olduğunu, babanın çocukları babaanneye bıraktığını, yaşamadan idrak edemediysen. İdrak yollarında enfeksiyon var herhalde.

E bakmayınca ne olacak? Siz de istemiyorsunuz. Babaannenin yaşlı olduğunun zaten farkındaydınız bu çocuklar eninde sonunda size geleceklerdi. Öngörmek zor değil ki.

Klavye kahramanı mı??? Eşimin ilk evliliğinden olan oğluna 10 sene baktım ben, üstelik velayet annedeyken haftasonu hariç hiç görmedi annesi. Çok mu zor bir tabak yemek koymak, arada dersine bakmak, başını okşamak.

3 oğlunuz var gibi düşünün.Anneleri değil arkadaşları olun.Dünyada bundan güzel iyilik var mı.3 çocuk büyüteceksiniz ne kadar değerlisiniz.Böyle bakın olaya.Eşinizle konuşun.Haftada bir iki yardımcı alın.Size ütü temizlik vb de yardım eder.Sizde onlarla ilgilenirsiniz.
Şimdiden böyle gerilirseniz ilişki bozulur.Onların suçu yok ki.Ayrılmış anne baba.Arada da annelerine giderler.İyi tarafından düşünün.Yapamayacaksınız sonu boşanma bunu da bilin.
Tabi çok zor.Bunu biliyorum iki erk çocuk büyütmüş anne olarak.Gerekirse uzman desteği alın.İnanın ergenlikte ben bile aldım.

Kesinlikle katılıyorum. Şöyle de bir durum var evlenirken çocuklar babaannedeymiş. Demek ki evlenmeden önce eş bu şekilde olacağını söylemiş ve bu kız da kabul edip evlenmiş. Tabi ki hayatın ne getireceği belli olmaz ama şimdi çocuklara bakmak istememekte kendine göre haklı sayılmaz mı? Tabi ki vicdan meselesi bu işler ama konu sahibi açısından düşündüğümüz zaman da böyle olmuyor mu? Çok arada kaldığım bir mesele ya çocuklu adamla evlenmeyeceksin işte.

Kocaman 2 çocuk var ortada neyini idrak edemedin idrak yetmezliği mi var? Anası bakmıyorsa babası bakacak bu çocuklar babaannenin değil evlendiğin kişinin.

Öldün mü kocasızlıktan da 2 cocuklu adama vardın.senın anlıycan tabırle adam cocuklu annesı ölse ne bahane bulacaktın
Senın cocugunun abısı onlar
Sana bısey olsa kım sahip cıkacak sneın bebegıne
Adm Alıskın evlenır gelen de dover mı sover mı ya veletlerin ya bn mı der bilemeyiz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…