Kocamın çocukları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Velayeti babalarında ise mecburen babaları bakacak.
O evde yaşayamayacaksanız siz de bebeğinizi babasına bırakıp gidin .
En başından böyle olacağını tahmin edemediyseniz sizin doğurduğunuz da dahil çocukların ne günahı var.

Evlenince çocuğunu annaneye, babaneye veren, yurda bırakaj insanlar tekrar uremese keşke.

Boşan yaşayamazsan :)

Senin gibi bir komşu var burada. İki oğlu olduğunu biliyordu istemiyorum diyor şimdi. Velayet baştan beri babada. Neden evlendin o zaman kadın? O çocuklara anne bakmak zorunda değil tek başına. Anne baba ortak bakacaklar. Velayet annede olsa bile baba da bakacak. Bakış aciniza öyle sinir oldum ki. Anne tekmis o bakacakmis belki bakacak durumda değil ki mahkeme vermiş çocuklari babaya?

eğer böyle olursa ben bu evde yaşayamam…
Yaşayamazsanız gidersiniz, yapacak bir şey yok. Sokakta kalacak halleri yok çocukların.

Evlenirken bunları düşünmüyorsanız ne düşünüyorsunuz anlamıyorum ki. Çocuklara üzüldüm. Ne anneyle yaşıyorlar ne babayla.

Bu evde yaşayamam diyorsan çocuğunu al ya da bırak sen bilirsin yaşama git yani. Zorla mı tutuyorlar seni orda. Velayet babada ise baba bakacak. Kocana çocuklarını yolla deme hakkın yok

Evlenince çocuğunu annaneye, babaneye veren, yurda bırakaj insanlar tekrar uremese keşke.
Yo cidden bu tarz konular benim tepemi attırıyor, hepsi normal gibi de çocuklar anormal gibi davranıyor ya ayar oluyorum cinler tepeme geliyor. Çocuk ulan bu çocuk eşya değil kaldırıp köşeye kaldırasın. Bu çocukları yaptılarsa eşşek gibi bakacaklar, babaanne anneanne bakmak zorunda değil kimsenin çocuğuna. Çocukları düşünen yok, sevgiden mahrum kalmış,örselenmiş, üzülmüş kimin umurunda. O kadar üzülüyorum kii. Yeni hayat kurarken çocuklar kimsenin aklına gelmiyor. Benim çocuğumu kabul etmeyen biriyle benim işim olmaz. Ediyorsa edecek etmeyecekse defolsun gitsin. Kimse çocuğumdan kıymetli değil kimse.

Evlilik kararı alarak bu sorumluluğu almaya karar vermişsiniz zaten,çocukların velayeti babada anlaşılan ve çocuklar babalarının yanında olacak bu gayet normal, siz ne kadar evde karar hakkına sahipseniz çocuklar da o kadar karara sahip.birde empati yapın çocuklar nerede kalacak başka.babaannesi ile büyümektense babası ile büyümeleri daha sağlıklı

Bende çok sinir oluyorum. Evlenme o zaman çocuksuz adam mı yok. Yazık değil mi o yavrulara anneleri almıyor, babaları istemiyor tek dalları belki babaanne oda ölüyor. Anne baba sevgisi olmadan yetişkin olunca hep bir yanları eksik kalıyor. Kim bilir okulda bile neler yaşıyorlar.

Bu durumda en son konu sahibine kızıyorum. Öncelik o çocukların annesi babasında. Boşandın tamam cehennem ol naparsan yap ama çocuklarını düşün ya atıp gidemezsin yok öyle bi dünya o çocuklar istemedi o hayatı yaşamayı sevgini vermeyceksen ilgilenmeyeceksen yapmayacaksın bu kadar basit. Boşanıyım atıyım çocuklarımı akrabalarıma ben yeniden evleniyim çocuklarıma bakmayı yeni eşim kabul etti mi etmedi mi onu nazlayım olur. Konu sahibine gelince yaşayamam yazmış evlenirken düşünseydin bunları. Yaşayamazsan boşan o zaman.

Zorla suruye suruye evlendırılmedıysenız neden 2 cocuklu kendınden buyuk adamla evlendin
Çocuklarına sahıp cıkmayan adama bırdr cocuk yaptın. Arada sıra da kalmak nedır. O ev o cocukların. Sıızm nasıl cocugunuz o evde kalıyorsa o cocuklarda o evde kalacak. Annesı sahip cıkmıyor babası sahıp cıkmıyor işe bak. Yarın sen de bosanırsan senın de cocugunjn gelecegı durum tamda bu. Ölüyonuz sey ugruna olan cocuklara oluyor.
O cocuklar baba da ıse velayetı esssek gıbı bakacaksızn. Yoksa çıkıp gıdeceksınız. Bosanınca cocuklar cıktıkları yere gerı gıremıyor bılgınız olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…