kocamın arka taraf kokusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çünkü burda insanlar mutlaka sabah kalkıp duş alıyor. Hatta eşimin ailesiyle Noel için bi ev tutmuştuk kalabalık. İlk sabah iğrenip duş almadığım için bütün ailesinin ıy tiksinç diye alttan alta süzen bakışlarının üstüne yetmezmiş gibi eşimin kuzeninin kocası gelip sen tatillerde hiç mi duş almıyorsun yani diye abuk subuk sorularına maruz kalmıştım. Ama sen de kıçını yıkamıyorsun diye misilleme yapmadım keşke yapsaydım

Ya ben benzetiyorum nedense, çalıştığım okulda bir öğretmen arkadaş vardı aynı öyle kokuyodu, hemde poposunu da yıkamıyodu tuvaletten sonra
Benim de vardı iş arkadaşım. Çemen ve baharat ağırlıklı besleniyordu. Kiloluydu da. Aşırı şekilde iğrenç kokuyordu teri. Müdüre kadar yansıttık olayı koktuğu için ve bu konuyu dile getirdiğimiz için bize küsmüştü ama yine yıkanmıyordu.

Katılıyorum. Konu açma sebebiniz ne ki ? Konuş eşinle - Kırılır alınır.
E ne yapsın insanlar, ne çözüm önerisi sunsun ?
Haliyle herkes nasıl tahammül ettiğinizi sorguluyor. Konu bana kadar gelmiş empatiden yoksunsunuz diye sitem ediyorsunuz. Empatisi mi kalmış ? Kokan bi herif var, uyarmaktan, konuşmaktan başka çözüm var mı ? Gelip biz mi yıkayalım koca adamın götünü ?

Biz de sabah duş alıyoruz, üzüyorsun bak

Kapanışa kadar iyi gidiyordu jfjdjdj

Hiç yıkanmıyormu totosu pismi geziyor

Bizde de yok taharet musluğu, ıslak mendil koyarım her zaman, kullanan çöp kutusuna atar. Yapacak bişey yok

Kimse kıçını taharetlemiyor diye kokmuyor
Günlük duş alıp temiz giyince kokulmuyor
4-5 gün yıkanmayan biri leş gibi kokar zaten
4-5 gün yıkanmayan biri günlük temiz kıyafetde giymez, o evdeki kimsede giymez, kimse kendini kandırmasın

Her sabah duş alıp iç çamaşırı değişimi de yapmıyorsa kokar tabi. Kocam böyle koksa muhakkak uyarırım elimden gelen desteği gösteririm. Size gelen koku başkalarına da gidiyordur. Lütfen bunu çözün! Taharet güzel almıyor olabilir. Yani her şey olabilir

Ay sabah otobüse bin yaz günü kim duş alıyor kim almıyor valla bizim milletin yarısı süt sabuna para vermiyor

Buralarda ne otobüs ne mağazalarda ter kokana denk gelmedim
TR de insanın burnunu direği kırılıyor bazı yerlerde
Ama sorsan temizlik imandan gelir diye nutuk atarlar
Pisler işte çok basit

Aynı kişiden bahsediyor olabilir miyiz acaba

ya açıkçası eşim müslüman değil yani inanmıyor o nedenle duş almaz birliktelikten sonra. Birlikte olacakken cam pencere açıyorum çaktırmadan
Müslüman olmayabilir ama yıkanmak ve hijyenik olmak için dine inanmak gerekmiyor. Allah emretmeseydi de ilişkiden sonra duş alırdım

Ay sabah otobüse bin yaz günü kim duş alıyor kim almıyor valla bizim milletin yarısı suya sabuna para vermiyor
Hıı benim öyle bir anım var. İstanbul' da yaşadığım zamanlarda otobüsle gidiyordum. Kadının biri iğrenç derecede kokuyordu keskin ter kokusu. Kusucam o derece sonra kadına dedim ki kusura bakmayın ama koku sizden geliyor sanırım dedim. Bana bağırdı araba al o zaman kendine gerizekalı dedi. Çok üzülmüştüm.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…