kocamın arka taraf kokusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Buralarda ne otobüs ne mağazalarda ter kokana denk gelmedim
TR de insanın burnunu direği kırılıyor bazı yerlerde
Ama sorsan temizlik imandan gelir diye nutuk atarlar
Pisler işte çok basit
Bi de roll on kullanma alışkanlıkları da çok yok bence sabah duş alsan da roll on kullanmadıysan akşama kadar gene terliyorsun gene kokuyosun

Taharet musluğunun değerini bu konu da daha da iyi anlamış oldum🤣
Tuvalette lavabo musluğuna hortum mu takam napam yani hdhdhdj bu arada İran’da taharet muslukları duş başlığı gibi hortumlu ama ucu daha küçük bdbsh annem kullanmayı beceremeyip tuvaletten duş alarak çıkmıştı bu da böyle bir taharet anımdır hdjdjd

Bi de roll on kullanma alışkanlıkları da çok yok bence sabah duş alsan da roll on kullanmadıysan akşama kadar gene terliyorsun gene kokuyosun

Ay vallah günlük sabunla yıkanıp temiz kıyafet giyse okadar ekşi ekşi kokmaz kimse
Tabiki gün içinde terleyip kokulur fakat bir çocuğunun sanki teni, kıyafeti, saçı herşeyi kokuyor artık yapışmış yıkansada gitmiyor gibi
Öfff o sanki o ekşi koku burnuma geldi oturduğum yerde, midem kalktı

ya açıkçası eşim müslüman değil yani inanmıyor o nedenle duş almaz birliktelikten sonra. Birlikte olacakken cam pencere açıyorum çaktırmadan
Iyy bi de sevişiyonuz mu bunla, enfeksiyon olursunuz be. Oral zaten düşünmeyin bu herife.

Ya Avrupalialr taharet almıyor yani wclerinde taharet musluğu yok. Onlar silip kalkinca kokmuyor mu acaba
Yabancı sevgilim oldu adam mis gibi kokuyordu. Günde 2 kere duş alırdı. Evdeyse 3 kez aldığını biliyorum. O yüzden bu temizlik pislik kokusunun sadece taharetten geldiğini düşünmüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X