kocamın arka taraf kokusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ay insan kocası hakkında böyle konu açmaz be düşünsene kocasınız karınız bir formda eşimin arka tarafı kokuyor diyor

Yengem abimin arkasi kokuyor diyor, valla ben kokladim, iftira atiyor, abimi bizden ayırmak istiyor, anam hep soyledi, oglum bu kizla evlenme dedi, sonra ardindan ardinin dedikodusunu yapar dedi, abim dinlemedi. Cok yuksek mevlalar odedik biz bu geline, ben tam altin taktim, ama kocami uzak tutuyorum konudan abinin mabadindan banane dedi hakli adam, ceksin karisi.

kahve içiyordum az kalsın ölüyordum son cümlene Allahta seni güldürsün

Mahremiyet diye bir şey var ya ay ne bileyim ben kocamı böyle rezil etmezdim be biz şimdi niye öğrendik adamın totosunun koktuğunu
Kadın bu göt kokusuyla yaşıyor napsın care arıyor kendine.Adam zaten temizlikten bi haber rezil bi herif. Napsındı o da yıkamasın gtünü kokular el ele verip göt gte yaşasınlar madem.

Mahremiyet diye bir şey var ya ay ne bileyim ben kocamı böyle rezil etmezdim be biz şimdi niye öğrendik adamın totosunun koktuğunu
Bilgi oldu hejshs
Konu sahibi çekingen olduğu için eşi üzülür diye eşine söylemeden önce buraya danışmak istemiş. Böyle konuları herkes rahat konuşamıyor. Ben eşime her iş dönüşü hadi duşa diyorum ama herkes diyemiyor demek ki anormal gelmedi bana çekinmesi

Hoş geldin Mevla geliiinn

Ay bende söylerim be insanız bende yeri geliyor ter kokuyorum felan oda kokarsa bir duş al hayatım kokmuşsun derim normal şeyler yani bunlar. Tabi toto kokusu ilk defa duyuyorum. Kadın olsa akıntısı felan var derimde değişik bir durum

Bu arada kocanizdaki arka taraf kokusu değil, her taraf kokusu. Adam sevişse bile 4- 5 günde bir duş alma zahmetine giriyor. Ağız bakımının da iyi olduğunu sanmıyorum. Her şey kokusu oluyor bu o yüzden ifade etmesi zor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…