kocamın arka taraf kokusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1.90 ve çok yakışıklı ama tşk kokuyor işte.

Gül mü kokacaktı ablacım

OtoBizde de yok taharet musluğu, ıslak mendil koyarım her zaman, kullanan çöp kutusuna atar. Yapacak bişey yok
Canim bende yurt dışında yaşadım bizim evde de Yoktu musluk, ya vernel kutusu gibi bişeye şekil olarak aynı ona su koyuyorduk.wc yanında duruyordu İslak mendil zararli diyorlar.

Yolculuk gibi durumlarda yolda petrol vb yerlerde wcye girincr bende yikamam orda. Havlu pecete ya da wc kâğıdını girmeden ıslatiyorum onla silip kuruluyorum

Tabi ki direkt silinmez Burası için konuşuyorum. Bol yıkanıp tuvalet kağıdıyla en fazla kurutulur.. Yazdığım şeylere bak ya

Ama.inanın burda bile o musluğu gerektiği gibi kullanmayanlar var. Siz yapmazsınız eve gelen çoluk çocuk yapar, gelen misafir yapar..

Napsın sevişirken gelin kocamın götünü yelpazeleyin diye elaleme ağız mı eğsin? cam açıyo işte bxbxbx

Napsın sevişirken gelin kocamın götünü yelpazeleyin diye elaleme ağız mı eğsin? cam açıyo işte bxbxbx
Yelpazelerse koku daha çok yayılır zaten. Camın mutlaka açılması lazım rahat nefes almak için.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…