kocamın arka taraf kokusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha bugün eşimin koltuk altı terlemiş diye bak kıyafetine geçmiş hemen diyen ben 😂 koku çok önemli uyarılması lazım hatır gönülle olacak bir şey değil. En azından eş konusunda daha da açık olunabilir başka birisinden ziyade.

Valla duydum öyle. Taharet eli bu yüzden sol elmiş,sol elin kendi kendini temizleme özelliği varmış. Bilimsel yönünü bilmiyom. Sen bi denesene:KK53:
Bizim evdeki sabun miktarı sağ ele de yeter sol ele de yeter Allah'ın izniyle.:KK45:Deneyenler bizi etiketlesin artık abjajsjs.

Screenshot_20240701_165109.jpg

merhaba kızlar
Kocamla 1 senedir evliyiz ve çok iyi bir mesleğe sahip (memur) ancak kişisel bakımlarını oldukça aksatıyor :KK43: Bir memur nasıl böyle olabilir bilmiyorum ama kendisinden çok yoğun arka taraf kokusu geliyor:110:
Uyarmaya çalışıyorum ama nasıl söylenir böyle bi şey bilmiyorum. Ben de kokulara aşırı hassas biriyim ve acaba çevredekiler de hissediyor mu diye içim içimi yiyor evden çıkmak bile istemiyorum. Sizce ne yapmalıyım ?

3 Haziran 2024 mesajınız
saçmalık saçması kompleksli kadınlar güzelim ama şöyle bahtsızım böyle bahtsızım diye yakınmışlar. Kızlar emin olun o kadar güzel olsanız telefonlarınız durmaz. Ortalama üstü güzellikte olan kadınlar bile o kadar zorluklar yaşıyorlar ki erkeklerin ilgisi bakımından. Siz kim olup da kimi beğenmiyorsunuz ? Ben 1,50 yim eşim de 1,90 çok da yakışıklı bence siz kendinizi bir obje olarak güzellik çirkinlik boy vs. gibi tanımlamalar aramadan sever ve geliştirirseniz siz de mutlu olabilirsiniz. Zira sizin ortalama güzelliğiniz ve berbat kişiliğiniz ile kimse ömür geçirmek istemiyor çünkü güzellik kavramı aşina oldukça kişide algısının azaldığı bir olgu.Bu nedenle evet adriana lima bile aldatılıyor işte...

o kadar çok yorum geldi ki gözümden kaçıyor. 180 100 kilo falan. Tam olarak ateist değil bi Allah inancı var ama büyük dinler gibi değil deist denebillir.

Kocanız son 1 ay içinde, boydan 10 cm çekmiş gibi görünüyor. 🤔

Keşke şu mesajları yazarken, en azından kendi yazdıklarınızı(!) hatırlasanız.

"Sanayi tostu" ve arka kokusu denemesi istediğiniz gibi sonuçlandı mı bari ?

3 Haziran 2024 mesajınız

Kocanız son 1 ay içinde, boydan 10 cm çekmiş gibi görünüyor. 🤔

Keşke şu mesajları yazarken, en azından kendi yazdıklarınızı(!) hatırlasanız.

"Sanayi tostu" ve arka kokusu denemesi istediğiniz gibi sonuçlandı mı
oradaki yorumumun hanımefendiyi eleştirmek olduğu çok açık zaten tek yorumum vardı sitede o da bu bunu da unutmadım kendi boyum da 150 değil zaten hahah şimdi başka bir yerde görüp ona da saldırırsınız. Herkes burada özelini paylaşıyor ve fikir alıyor diye ciddi bir konu sordum çünkü eşim hassas. Oradaki yorumumun tamamen eleştiri olduğu net ki siz inansanız da inanmasanız da ben konuma çözüm buldum teşekkürler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X