klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Sagol canım vakti zamanı gelen kalıryor hamile ins bizde kalcaz canım eee neler yapıyosun bayadır sesın cıkmıyor eloocanda gıtmıyor hiç herkez dagıldı
Ins cnm. Ben de iyiyim. Kartala tasindik bi sure once. Bikac ay once histereskopi oldum. Medipolde mustafa acet e gidiyorum. Beklemedeyim. Bikac ay icinde kendiliginden hamile kalabilirsin demisti dr. Olmazsa iki uc ay sonra tup bebek dusunuyorz asilama yapmadan. Sen neler yaptin gorusmeyeli? Calisiyor musun hala serviste?

Bende oyle beklemedeyım canım evet calışıyorum bıldıgın gıbı hersey bır degısklık yok

arkadaşlar merhaba yeni katıldım aranıza. 1 yıldır çocuk için uğraşıyoruz daha önce 1 kere kimyasal gebelik yaşadım tahlillerim de ve eşimde sorun çıkmadı fakat hsg'de yarım rahimli olduğum gerçeğiyle yüzleştim. bu şekilde de hamile kalan çok kişi varmış neyse ki... doktorum 3 ay boyunca serophene başlattı şimdilik ilaç tedavisindeyim. eğer başarısız olursa aşılama ve tüp bebek deneyeceğiz... çok zorlu bir süreç. Allah sabır versin hepimize

allah herkese nasip etsin.inanmasi o kadar guc ki olumlu seyler dusunmeye korkar olduk.elocanla gorusuyoruz.hayat kosusturmasinda tedavi surecine bir sure ara verdi.
insanin inanasi gelmiyor evet.ama ertelenmemesi gereken bir durummus bunu anladim.herseyi bir kenara birakip bu ise odaklandim simdilik sonuc iyi.insallah boyle devam eder

Aminnnn... Vakti zamani gelince tedaviyle yada tedavisiz oluyor iste. Icini ferah tut. Rabbimin bu guzel duyguyu yasatmasi bile guzel. Kucaklariniza da almak nasip olacak insallahh

Kizlar bir sorum var
Adet kanamasi yumurtanin catladigi saattemi gelir sizce. Bugun adet gunum ama catlatmasi ignesi gunduz 10 da yaptirmustim ertesi gun gece 10 da catladi doktora gore. Bu durumda adet o saatlerdemi gelir sacma bir soru oldu farkindayim ama kafama takildi iste

Gelmemeli aynı gün içerisinde adet kanaması gelmez çatlatma iğnesi vurulduktan yaklaşık 15 gün sonra adet olmalısın. Ben adetimin 5. Günü klomen içtim bittiği gün doktora gittiğimde yumurtaların iyi iğne vuralım demişti. 3 hafta sonra reglim başlamıştı canım

Yok yanlis anlammissin ya da anlatmisim.. demek istedigim bundan 14 gun once sabah saat 10 da catlatmasi ignesi oldum haliyle ertesi gun gece yumurtam catladi. Simdi 14. Gunumdeyim adet gunumdeyim ama henuz gelmedi acaba diyorum yumurtanin catladigi saattemi gelir adet. Benimkine gore bu aksam gece 10 da mi yani :)
Birde catlatma ignesi adet gecikmesi yapabilir mi ?

Evet baya yanlış anlamışım pardon :) yok öyle saatli değil ama klomen adet geciktiriyor diye biliyorum çünkü doktorum bana adetin gecikirse hemen heveslenme demişti 5-6 gün kadar bekle (tabi dayanabilirsen) ondan sonra test yap demişti... Umarım senin adetin gelmez hamilesindir

Hanımlar birşey sorucam; klomen kabızlık yaparmi 2 gün oldu başlayalı öyle bi durumum varda

Insallahhh canim hala gelmedi adetim.. ya nasil geciktiriyor anlamiyorum catlatma ignesiyle yumurtanin catladigi gunu biliyorsun. Bilimsel olarak yumurta catladiktan 14 gun sonra gelmesi gerekmiyor mu adetin..

Merhaba bayanlar. Ben 1.5 senedir evliyim hiç korunmadık. 1sene önce bi hamilelik geçirdim düşükle sonuçlandı. 1sene bebiş olmayınca doktora gittim fsh hormonum 11 çıktı . Klomen verdi yarın adetin 5.günü ilaca başlıcam. Hayırlısı artık.. Sonuç alan varmı bu ilaçtan

Insallahhh canim hala gelmedi adetim.. ya nasil geciktiriyor anlamiyorum catlatma ignesiyle yumurtanin catladigi gunu biliyorsun. Bilimsel olarak yumurta catladiktan 14 gun sonra gelmesi gerekmiyor mu adetin..
Öyle canım ama maalesef bu ilaçlar bazı kişilerde geciktirme yapabiliyor bazılarında da hiç etki etmeden günü gününe adet oluyorlar test yaptın mı canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…