klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Ya haklisinda korkuyorum daha once dusuk yasadim 2 gune bir degerimi takibe almisti igne falan yapmisti ama gelisemedi kesem. Bundada erken ogrenirsem belki bir onlem vs bisey alinmasi gerekebilir diye dusunuyorm

Bende aynı şeyleri yaşadım seni çok iyi anlıyorum 1 düşük yaşadım takipteydim ama tutunamadı... Şimdi de serophene kullandım bu ay kafamdan atmaya çalışıyorum kendimi heveslendirmek istemiyorum

Bende aynı şeyleri yaşadım seni çok iyi anlıyorum 1 düşük yaşadım takipteydim ama tutunamadı... Şimdi de serophene kullandım bu ay kafamdan atmaya çalışıyorum kendimi heveslendirmek istemiyorum

Insallah sende bende bu ay umutlarimiz bosuna gitmez... bende serophene kullandim bu ay. Simdide inofolic ve progestan kullaniyorum.. mutlu haberler alalimmm...

Inofolic icin doktor hamile kalmaya yardimci bir ilac dedi. Netten ve burdan da arastirdigimda baya etkili bir sey hormonlari falan duzenleme etkisi var sanirim. Bir kutu bitirip hamile kalanlar gordum burdan. Bir arastir bakalim
Bu arada benim hala gelen giden bisey yok.. ama hic bir agri sizida yok normal mi acaba ?

Hayi

Hayirlisi olsun bende bu ay cok heves ettm adet gunmde bike ovulasyan twsttm pozitfdi ama olmadi bugun ruyamda bes aylik hamikeymsm napcam bikmym
Hayi

Hayirlisi olsun bende bu ay cok heves ettm adet gunmde bike ovulasyan twsttm pozitfdi ama olmadi bugun ruyamda bes aylik hamikeymsm napcam bikmym
Bende bu ay ruyamda hep bebek gormustum bu zamana kadar hic gormemistim oysaki hal boyle olunca icimde bir umut yeserdi ama bos umutmus... hala adet olmadim acaba ilaclar kiste falan mi sebep oldu ki

Varmı E="ozlemmmmmmmm, post: 43925992, member: 676198"]Bende bu ay ruyamda hep bebek gormustum bu zamana kadar hic gormemistim oysaki hal boyle olunca icimde bir umut yeserdi ama bos umutmus... hala adet olmadim acaba ilaclar kiste falan mi sebep oldu ki[/QUOTE]
Varmi bi gelişme canm

Varmi bi gelişme canm[/QUOTE]

Hala adet olmadim yarina kadar gelmezse doktora gidicem.. burda kanda bazen cikmadigina dair yazilar okudum.. ne yazikki icimi yinede bir umut kapladi....

Varmi bi gelişme canm

Hala adet olmadim yarina kadar gelmezse doktora gidicem.. burda kanda bazen cikmadigina dair yazilar okudum.. ne yazikki icimi yinede bir umut kapladi....[/QUOTE]

Canım bu ilaçlar gecikme yapabiliyor. Çatlamayan yumurta kistede dönüşebiliyor. Doktor muhtemelen sana adet söktürücü ilaç verir ilaç bitiminde veya sonrasında adet olursun. Sıkma tatlı canını maalesef üzülme gibi lüksümüz yok stres baş düşmanımız önüne bak

Hala adet olmadim yarina kadar gelmezse doktora gidicem.. burda kanda bazen cikmadigina dair yazilar okudum.. ne yazikki icimi yinede bir umut kapladi....

Canım bu ilaçlar gecikme yapabiliyor. Çatlamayan yumurta kistede dönüşebiliyor. Doktor muhtemelen sana adet söktürücü ilaç verir ilaç bitiminde veya sonrasında adet olursun. Sıkma tatlı canını maalesef üzülme gibi lüksümüz yok stres baş düşmanımız önüne bak[/QUOTE]
Evet oylede olabilir haklisin ama herzaman kendimizi umutsuzca kaptiririz ya o moddayim suan hayirlisi diyelim bekleyelim... keske senin kadar mantikli ve gercekci bakabilsem bende...

Evet oylede olabilir haklisin ama herzaman kendimizi umutsuzca kaptiririz ya o moddayim suan hayirlisi diyelim bekleyelim... keske senin kadar mantikli ve gercekci bakabilsem bende... [/QUOTE]

Ben çok hayalkırıklığı yaşadım çok üzüldüm ama baktım bu şekilde kendimi harap ediyorum madem çocuk istiyorum ilk önce tedaviye ruhundan başlaman lazım. Yoksa benim de boş kaldığım her an aklımda o var insanız sonuçta elimizde değil üzülüyoruz ama hayır da şer de Allahtan vardır bildiği

S.a kizlar bi bakayim dedim topigimiz neler oluyo...kimi tatli telasinda bebegini bekliyo kimi tedavi asamasinda umutla bekliyo kimimizde bazi seyleri zamana birakmis durumdayiz...Ben zamana birakanlardanim...Rabbim hayirlisiyla tez zamanda bizimde mucizelerimizi versin insallah....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…