klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Günaydın hanımlar. Biir sorum olacaktı. İlk defa bu ay klomen kullanıyorum. Bişeyi merak ettim acaba klomen sadece kullanılan ay mı etkili sadece?

Ya yine kanda bisey cikmadi sanirim tamamen ilaclara bagli gecikme yasiuorum. Ama ben bu ilaclari daha oncede kullandim hic bu sekilde ve hayatimin hicbir doneminde adet gecikmesi yasamamistim... hayirlisi deyip biraktim artik..........

Amin canm E="eeloocaann, post: 43938208, member: 319433"]S.a kizlar bi bakayim dedim topigimiz neler oluyo...kimi tatli telasinda bebegini bekliyo kimi tedavi asamasinda umutla bekliyo kimimizde bazi seyleri zamana birakmis durumdayiz...Ben zamana birakanlardanim...Rabbim hayirlisiyla tez zamanda bizimde mucizelerimizi versin insallah....[/QUOTE]
Amiin canm inslh ya artık bizde anne olalim

Hayırlısı zlemmmmmmmm, post: 43941398, member: 676198"]Ya yine kanda bisey cikmadi sanirim tamamen ilaclara bagli gecikme yasiuorum. Ama ben bu ilaclari daha oncede kullandim hic bu sekilde ve hayatimin hicbir doneminde adet gecikmesi yasamamistim... hayirlisi deyip biraktim artik..........[/QUOTE]
Hayirlisi tatlım ben bunu defalarca kez yaşadım on gün gecikiyodum hastaneye gidiyorum test yapıyorum negatif akşam gelince adet oluyorum beyin gebelik istediği için stresten adet gelmiyo nezaman gebe olmadığını ogreniyorsn geliyo adetleri dusunmemeye çalış gecikince yanı birgün iki gün diye sayma biliyom çok zor ama ben bunu bıraktım ve düzene girdi bazen besgun gecikmeli gelir hiç saymm besgun oldgnn farkında olmam ben yaklaşık 35 günde adet goruyorm

A.s. canimm...ins biz de gireriz yakinda o tatli telaslara.

Kizlar bende agustos ayindako 3.asilamada hamile kaldim cok sevinmistim ama dis gebelikmis ( 7 yildan sonra bole olmasi cok yipratti beni buay hsg cekincem ve ocakta ins igneli asilamami yaptircam dua edin kizlar dis gebelikten sonra normal hanile kalan varmi acaba aranizda

Canm normal yolla kalan var mi bilmiyorum ama asilama ve tup bebek yoluyla hamile kalan iki arkadasimiz var.

merhaba arkadaslar ben 2 ay klomen ve catlatma ignesi kullandim yumurta buyudu ancak sonuc olumsuz bu ay doktorum igneye basladi gonal f900 yanlis yazmadiysam bugun 3. ignemi vurulucam mide bulantim ve bas agrim oluyo normalmi bu ignenin faydasini goren arkadaslar varmi acaba hersey cok hizli gelisti daha klomen niye kullaniyorumki ben demeden igne kullanirken buldum kendimi bu 3. ayim esim cok acele ettik vucuduna cok fazla hormon ilaci aliyosun keske kendi haline biraksaydik felan diyo iyice canim sikiliyo bana bir akil verin dostlar stres yapmayayim diyorum ama elde değil

Ya canm ne deyimki hersey kisiye gore değişiyor ben progen kullandm tüp ve asilamalrmda güzel sonc aldm ikinci tüp bebegmde gonal f kullandm yarıda iptal oldu yumurta büyümedi büyümedi birden büyüdü iptal oldu tedavi sen kaç yıllık evlsn kaç yaşındasn kaç yildr olmuyo eğer çocuğu çok istyrsan devam et tedaviye zaman çok hızlı geciyo ama pes peşe değil uç ay ara vererek devam et

merhabalar. bir sorum olacak sizlere. klomen kullansam ama doktora kontrole gitmesem catlatma ignesi vurdurmasam nolur? Doktor klomene başlattı ama artık o doktora bazi sebeplerden ötürü gidemicem şu ara. Bu arada yumurta gelişimim zaten klomen kullanmasamda normal oluyordu.

ben31 yadindayim 6 yillik evliyim bir dusugum oldu 4 yasinda bir evladim var tedavisiz oldu polikistik over oldugumu 3 ay once ogrendim esimde uzun zamandir korunuyoruz olmamasi normal akisina birakalim dedi ben yinede doktor kontrolunden gecmek istedim ve doktorun soylediklerine uydum bu igne tutmazsa sonraki asamalardan korkuyorum canim ya

[QUOTEgüzel çocuğunda varmış gi, post: 44038319, member: 715256"]ben31 yadindayim 6 yillik evliyim bir dusugum oldu 4 yasinda bir evladim var tedavisiz oldu polikistik over oldugumu 3 ay once ogrendim esimde uzun zamandir korunuyoruz olmamasi normal akisina birakalim dedi ben yinede doktor kontrolunden gecmek istedim ve doktorun soylediklerine uydum bu igne tutmazsa sonraki asamalardan korkuyorum canim ya [/QUOTE]
Ay ne guzel cocugunda varms bence az bekle yuklenme kendine bunuda dene olmzsa bekle canm

Doktrn dedigi şekilde ilacını kullan birgün arayla düzenli ilişkiye gir insallh sonc güzel olur canm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…