klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Merhaba,
bende bu ay tüp bebek yaptırmıştım bugün transferimin 7. günü oluyor dayanamayıp kan testi yaptırdım 3.3 çıktı aranızda kan testi bu kadar düşük olup ertesi gün kan değeri yükselen oldu mu acaba??

[QUOçok se"_oceanshine_, post: 43684514, member: 327385"]allah isteyen herkese versin.kimseye aratmasın.

bu arada muhammedomeri sormuşsun.o da hamiş allahıma şükürler olsun.2aşılamadan pozitif aldı.(maşallah)[/QUOTE]
Ayy cok sevindm ya niye yazniyo girmiyo hiç biz biara aynı doktora gdydk kaç haftalık ayy kızlar sanki bi ben kaldm aranızda yaa ne mutlu sizlere çok sukur

[QUOulaşırsan bana binshine_, post: 43684514, member: 327385"]allah isteyen herkese versin.kimseye aratmasın.

bu arada muhammedomeri sormuşsun.o da hamiş allahıma şükürler olsun.2aşılamadan pozitif aldı.(maşallah)[/QUOTE]
Ona ulasirsan bana bi yazsn nuran dersen bilir canm

kizlar iyi aksamlarrr

dun ufak capli kanama yasadim.cok korktum agladim.igne ve progestam takviyesi yapildi.10 gun rapor verdi doktor.cok sukur bugun kesildi.kahveye dondu ve azaldi.insallah tekrar yasamam cok korkutucu bi durum

kizlar iyi aksamlarrr

dun ufak capli kanama yasadim.cok korktum agladim.igne ve progestam takviyesi yapildi.10 gun rapor verdi doktor.cok sukur bugun kesildi.kahveye dondu ve azaldi.insallah tekrar yasamam cok korkutucu bi durum
Ben kanama olmadigi halde transfeden 12.haftaya kadar hergun igne oldum. Rapor aldim heyet raporu ve yattim. Ayrica jel kullandim .cok diikat et ilk 3 ay önemli

kizlar iyi aksamlarrr

Dikkat et canım üzme kendini psikolojide önemli cok gecmiş olsun

Merhaba yeni üye oldum bende 2 ay klomen tedavisi.oldum sonrasında aşılama malesef olmadı 3 kere kimyasal gebelik geçirdim tüp bebek yapmamizi oneriyorlar tedirginim önümüzdeki ay birdaha aşılama yapmak düşünüyorum çok karışık aklım hiçbir sorunu olmadan varmıdır tüp bebek ilk seferde hamile kalan

Canm bi sorun yok ama kalamadim

elif sen 2li teste ne zaman gideceksin cnm kilo almaya başladın mı benim karnım Duru daki gibi hemen sivrildi :) ama kilom aynı sayılır bunda daha dikkat ediyorum
Can'ım bugün gıttık kontrole . Doktor bugün soyledı yapalım dıye ama ben ıstemedım Can'ım yaptırmayacağım. Kılı almadım hıc aksıne verdım. Hıc bırsey yıyemıyorum Mıgde bulantıları berbat bende. Görünürde hıc degısıklık yok.

Ultrasondanda mi bakmadi ense kalınlığına burun kemigine ? İlk aylarda kilo kaybı olabilir üzülme bebis zaten annenin depolarindan beslenir.

arkadaşlar mrhaba bu catlatma ıgnesı olsun ve asılamanın hastane fıyatlaru nedır bılen varmı aranızda bırde bu klomen dedıgınız sey nedır

Asilama 600-1000 tl arasinda cnm ilaclarida 200_300 arasi klomende yumurtlamayi arttirmaya calisan bi ilac doktorun zaten uygun gordugu zaman kademe kademe basliyor genelde 2_3 ay klomen catlatma ignesi sonrasindada asilama tedavusi baslaniyor asilamayuda 2 kere olumlu olmazsa tup bebek oneriliyor rabbim herkese nasip etsin insallan..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…