Dr. Selçuk Selçuk ve Prof. Dr. Semra Kahraman ile Tüp Bebek Sürecim

Merhabalar, Bende Selçuk hocamın hastasiydim. 27 yaşındayım pcos hastasıyım.. Benimde üç denemem oldu. Fakat " Selçuk SELÇUK " hoca gibi doktorda yaptığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Şuan ellerinizden öper bir oğlum var 4 buçuk aylık. Selçuk hocamın aldığı para son kuruşuna kadar helal olsun diyorum. Kendimden hariç, üç tanıdığımı daha kendilerine gönderdim ve hepsi ilkinde tuttu. Benim nasibimde üçüncüdeymiş. Önce Allah'ın izniyle sonra Selçuk hocamın sayesinde olduğunu tüm kalbim ile inanıyorum. Tuttuğunda pozitif olduğunu söylerkende beraber ağladık, negatif olduğundada beraber üzüldük.. Ben gebelik sürecinde pazar günü olduğunda bile Selçuk hocamı aradığımda asla cevapsız kalmadım. Sıkıntılı bir durumda hastanedeyken bile hemen gel dedi ve orda muaneye etti, kucağıma almak çok şükür nasip oldu.
Bence herkesin bir nasibi var..

Umarım sizde sağlıkla kucağınıza alırsınız. 🌾
Merhaba,
Hayırlısı olsun hakkınızda ama ben sizden çok daha farklı düşünmekteyim. Selçuk hoca'nın giden herkes ilk de pozitif gibi bir durumu yok malesef. Birçok kişi araştırdım hepsinde sıkıntılar yaşayan bir hekim. siz sorun yaşamadığınız için size süper doktor gibi gelmiş olabilir ama dediğim gibi bir hekimin kalitesini ve tecrübesini sorun ortaya çıktığı zaman görebiliyorsunuz. Ayrıca kendisinin hastanede muayene gibi bir durumu yok. Tüm muayeneler kendi ofisinde oluyor. Sizde farklı mı işledi ? Burada bu tedaviyi alacak arkadaşlarımızı doğru bilgilendirmek ve yönlendirmek adına tüm hekimleri hataları ve doğruları ile şeffaf şekilde yazmalıyız. Bu işin şakası yok en nihayetinde :)

Tüp bebek artık çok popüler ve bence doğru ellerde tedavi almak çok önemli. zamanımız, psikoljimiz ve paramız kıymetli.

yumurta rezervi azdı ama embriyolar 5aa ydı,ek tedaviler uygulanmış orada ,hem de şekeri yüksek çıktığı için şeker ilacına başlanmış ,donmuş transfer denendiği için öncesinde,, taze transfer denenmiş
Ben de henuz transfer olmadim ilk denemem ama benim durumum da benzer, yumurta rezervim az bir tane 5ab embriyom var taze transfer yapabilir diye dusunmustum ama cok karsi aygül hoca neden bilmiyorum umarim basarisiz olmaz

Ben de henuz transfer olmadim ilk denemem ama benim durumum da benzer, yumurta rezervim az bir tane 5ab embriyom var taze transfer yapabilir diye dusunmustum ama cok karsi aygül hoca neden bilmiyorum umarim basarisiz olmaz
Doğal siklus teklif et ilaç kullanmadan başarı şansı daha yüksek , aslında donmuş transfer daha iyi rahim dinlenmesi için , taze transferi genelde çok hormon almayanlara ve az sayıda yumurta çıkanlara öneriyorlar

Merhaba. Dondurulmuş embriyo transfer başarı oranı daha yüksek. İlaçlardan yumurtalıklar büyüyor bu şekilde taze olmak biraz risk taşıyor. Aynı zamanda yumurta büyütücü ilaçlar Rahimi inceltiyor. Rahmin dinlenmesi, yumurtalıkların eski haline gelmesi için en az 1 adet geçimi zaman lazım.
Doğal siklus son yıllarda çıkan birşey. Rahmi hazırlayarak ilaçlarla destekleyerek yapılması en doğru ve güzel olanı.

Bazı ekstrem durumlarda kişiye göre tedavi şekillenip değişebilir. Şimdi beni linçlemesinler.

Herkese merhaba bende Selçuk hocada tedavi gördüm ve şu an 28 haftalık hamileyim.Herkesin süreci ve yaşadıkları kendine özel o konuda yorum yapamam ama ben çok çok memnundum. Farklı merkezde 2 başarısız denemeden sonra gittim kendisine bende miyom vardı hatta miyom alınırsa rahmin de alınır bile demişlerdi o nedenle çok umutsuzdum Selçuk hocaya gittiğimde.Kendisi önce sorunsuz bi şekilde ameliyatımı yaptı sonra transferimi.ilki ne yazıkki kimyasal oldu ama o bile bi umuttu bizim için ,bu sefer olacak dedi ve 2.transferde olumlu sonucu gördük .Bebeğin kalp atışlarını dinlerken hep beraber ağladık .Bende yeri çok çok ayrıdır.Umarım herkesin gönlüne göre doktorlar çıkar karşısına .

X