klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

bebetommmm

tevekkülüm sana ya Rabbb
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2013
1.100
2

Son düzenleme:
İsmim Seda 23 yaşındayım
10 aylık evliyim evlendikten üç ay sonra hiç korunmadım pko var bebiş olmayacağını bildiğim için zamana bırakmıştık
Fakat 1 aydır şiddetli bir şekilde istiyoruz Dr gittim adet olmam için bir ilaç ve klomen verdi ben yanlışlıkla ilk önce klomeni içtim bitirdim bu yüzden adet ne zaman olucağımı ve Dr gideceğimi bilmiyorum ama ben çok sabırsızlanıyorum biran önce adet olmak ve Dr gitmek istiyorum kendime çok kızıyorum nasıl böyle bir hata yaptım diye ama vardır bir hayır diyorum normalde böyle bir yanlışlık yapmam cok dikkatliyimdir

Siz en azından ne zaman adet olacağınızı biliyorsunuz ben onu bile bilmiyorum Dr bekle dedi ama ben biran önce olsun istiyorum. Eşime sperm testi istedi yaptırdı fakat daha sonucu gösteremedik bundan da korkuyorum

Acaba benim gibi yanlış ilaç kullanan var mıdır gerçi benden başka kimse böyle birşey yapmamıştır

senide listemize eklerim cnm herşeyde vardır bi hayr ama doktoruna git tamam böyle böyle yamlış yaptım dersin bizdede sorun yok ama olmuyor ne yapalım hayırlısı bakalım sende üzülme

ben de 28 yaşındayım.1,5 yıllık evliyim. 2 kez klomen kullandım. ilk kez bu ay çatlatma iğnesi vuruldum ve işe yaramadı. daha doğrusu yumurta çatladı ama bebiş yok. dün regl oldum bu ay hsg çekileceğim artık. Allah hepinizin gönlüne göre versin kızlar. şu an çok kötüyüm. bu mesajı yazarken bile ağlıyorum. Allah hepimize anne olabilmeyi nasip etsin. ay sinirlerim bozuldu iyice. daha fazla yazamayacağım

inşallah bu sayfada gebe kalırız gelir minikler karnımıza

kızlar günaydın az önce iğnemi vurdurdum...bakalım hayırlısı diyorum bu ay için...umarım bu sayfa hepimize uğurlu gelir

üzülme canım o duyguları bizde her ay yasıyoruz aglamak hiçbir işe yaramıyor ınsanı daha cok strese sokup daha cıkılmaz yola sokuyor. burda yanlız degilsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…