klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Kızlar, ben bu bebek istemi yüzünden en az 5 doktor değiştirdim. Hepsi özeldi. Tonlarca para harcadım. Zaman kaybı, umutsuzluk, uykusuz geceler, defalarca alınan kan testleri vb. Hiçbiri ama hiçbiri de bana demedi ki polikistik over sendromu var sende. Şüphesinden bile bahsetmediler. Geçen ay yine özeldeki doktorlardan biri bana klomen kullandırdı. Çatlatma iğnesi, beklemesi, ümit etmesi derken hem adet gördüm hem de kistim oluştu. Kist oluşunca ben öyle korktum ki arkadaşlarım yardımıma koşup zekai tahir burak hastanesine gitmemi önerdi. Geçen hafta ilk görüşmemi yaptım. Doktor ultrasonda bakar bakmaz polikistik over gibi görünüyor dedi. Ardından kan testi istedi. Çıkan testler normaldi, tiroit biraz yükselmiş ama zaten ilaç kullanıyorum. Ertesi sabah tekrar erken saatte ve aç karna hastaneye gitmemi ve kan testlerini tamamlamamı istedi. İnsülin ve androjene bakacaktı. Kan testini verdim, sonuçlarımın bir kısmı çıktı ve sanırım doktorun şüphelendiği şeye doğru hızla ilerliyorum =( Biraz bu hastalığı araştırdım. Bazı yerlerde doğuştan olduğu yazıyor. Bu doğru mu? Doğuştansa eğer ben daha önce çok jinekolojik muayeneden geçtim, hormon testlerime defalarca bakıldı ki böbrek üstü bezinin biraz fazla çalışması dışında bir problem bulunmadı. Bir de, bir kaç gündür tuvalete girdiğimde peçetede kahverengimsi leke geliyor. Adetim geçen hafta bitti. Daha önce de böyle bir şeyle karşılaşmadım. Bu gün adet döngümün 10. günü. Anlam veremedim bu lekeye. Geçen ay kullandığım klomenle alakalı olabilir mi? Yoksa polikistik overle mi alakalı?

Canım ben E="senneonerirsin, post: 43791405, member: 715159"]Kızlar, ben bu bebek istemi yüzünden en az 5 doktor değiştirdim. Hepsi özeldi. Tonlarca para harcadım. Zaman kaybı, umutsuzluk, uykusuz geceler, defalarca alınan kan testleri vb. Hiçbiri ama hiçbiri de bana demedi ki polikistik over sendromu var sende. Şüphesinden bile bahsetmediler. Geçen ay yine özeldeki doktorlardan biri bana klomen kullandırdı. Çatlatma iğnesi, beklemesi, ümit etmesi derken hem adet gördüm hem de kistim oluştu. Kist oluşunca ben öyle korktum ki arkadaşlarım yardımıma koşup zekai tahir burak hastanesine gitmemi önerdi. Geçen hafta ilk görüşmemi yaptım. Doktor ultrasonda bakar bakmaz polikistik over gibi görünüyor dedi. Ardından kan testi istedi. Çıkan testler normaldi, tiroit biraz yükselmiş ama zaten ilaç kullanıyorum. Ertesi sabah tekrar erken saatte ve aç karna hastaneye gitmemi ve kan testlerini tamamlamamı istedi. İnsülin ve androjene bakacaktı. Kan testini verdim, sonuçlarımın bir kısmı çıktı ve sanırım doktorun şüphelendiği şeye doğru hızla ilerliyorum =( Biraz bu hastalığı araştırdım. Bazı yerlerde doğuştan olduğu yazıyor. Bu doğru mu? Doğuştansa eğer ben daha önce çok jinekolojik muayeneden geçtim, hormon testlerime defalarca bakıldı ki böbrek üstü bezinin biraz fazla çalışması dışında bir problem bulunmadı. Bir de, bir kaç gündür tuvalete girdiğimde peçetede kahverengimsi leke geliyor. Adetim geçen hafta bitti. Daha önce de böyle bir şeyle karşılaşmadım. Bu gün adet döngümün 10. günü. Anlam veremedim bu lekeye. Geçen ay kullandığım klomenle alakalı olabilir mi? Yoksa polikistik overle mi alakalı?[/QUOTE]
Canim ben zekai tahire beş yıl gittim beş aşılama bir tüp bebek bir tüp bebek te yarıda iptal önce polikistik over dediler sonra bilinmeyen kısırlık yanı sebebi yok normal gerçekten önce çok kist oluşuyordu ama sonra geçti yanı PCO sendromu fazla yumurta oluyo buyumuyo ama böyleolup gebe kalan da cçok

kızlar iyiyiz çok şükür.ptesiden sonra kahve lekelenmeler var.bol bol dinleniyorum.bugün 6.haftayı tamamlıyoruz.salı günü kalp atışına gideceğiz allahın izniyle.

Tabi kişiden kişiye göre değişir bulantı ama genellikle kız Bebek'de bulantı olur derler . Benimde çok olmuştu . Tabi hislerden önemli bende kız hissetmiştim :)
Bana önce erkek dedi ve genital organini gosterdi.ben de gordum ve ikna oldum.sonra kız da olabilir dedi.aynı ilk bebegimde yani kizimda başıma gelenler...bakalım. mecbur beklicezzz 16.haftayı :)

kızlar iyiyiz çok şükür.ptesiden sonra kahve lekelenmeler var.bol bol dinleniyorum.bugün 6.haftayı tamamlıyoruz.salı günü kalp atışına gideceğiz allahın izniyle.
Cnm 10.haftadan sonra daha da rahatlayaacksin az sabır dikkat et rutin regl tarihlerinde lekelenme ya da adet sancısı gubi sanci ilk 3 ayda oluyor

Herkese merhaba
Ayin 19 da catlatma ignemi oldum ayin 29. Da hcgme baktirayim dedim sonuc 1.56 adet gunume 5 gun var daha. Sizce gebelik var mi

Herkese merhaba
Ayin 19 da catlatma ignemi oldum ayin 29. Da hcgme baktirayim dedim sonuc 1.56 adet gunume 5 gun var daha. Sizce gebelik var mi
BEN ÇATLAtma ignesinden sonra 10-12.günler bhcg yüksek çıkabilir ve aldatıcı olabilir diye hatırlıyorum öyle deniliyordu benim iğneden sonra 14.günde bhcg 54 tu ve kızım oldu :KK66: inşallah hayırlı sonuçlar alırsın az daha sabır. .bekle cnm..

BEN ÇATLAtma ignesinden sonra 10-12.günler bhcg yüksek çıkabilir ve aldatıcı olabilir diye hatırlıyorum öyle deniliyordu benim iğneden sonra 14.günde bhcg 54 tu ve kızım oldu :KK66: inşallah hayırlı sonuçlar alırsın az daha sabır. .bekle cnm..
Beklemek cok zor sabredemiyorum artik icimden bir his olmayacagini soyluyor :KK43: daha once kimyasal gebelik yasadim oyuzden korkuyorum

Beklemek cok zor sabredemiyorum artik icimden bir his olmayacagini soyluyor :KK43: daha once kimyasal gebelik yasadim oyuzden korkuyorum
Bu topik te kaç aşılama kaç tüp bebek yapan ve umutsuzluk yaşayan sonra yine umutla sabreden bekleyen deneyen kadın gördüm onları örnek almalı sabretmeli cnm dua et bol bol tevekkül et sonunu Allaha bırakmak lazım hayırlısı ne ise o olsun Allah yardimcin olsun sabır ve Selamet versin insallah

Am
Bu topik te kaç aşılama kaç tüp bebek yapan ve umutsuzluk yaşayan sonra yine umutla sabreden bekleyen deneyen kadın gördüm onları örnek almalı sabretmeli cnm dua et bol bol tevekkül et sonunu Allaha bırakmak lazım hayırlısı ne ise o olsun Allah yardimcin olsun sabır ve Selamet versin insallah
Amin canim hepimize o selametlikten gelsin

kizlar bugun doktordaydik.bebisimin kalp atisini gorduk ve cok az dinledik.muhtesem bi duyguymus allah herkese nasip etsin.kanamam kesildi ama yine rahimde kanama alani gorunuyor.o sebeple dikkat etmeye devam edicem.10 gun daha rapor verdi doktor

Canım ben E="senneonerirsin, post: 43791405, member: 715159"]Kızlar, ben bu bebek istemi yüzünden en az 5 doktor değiştirdim. Hepsi özeldi. Tonlarca para harcadım. Zaman kaybı, umutsuzluk, uykusuz geceler, defalarca alınan kan testleri vb. Hiçbiri ama hiçbiri de bana demedi ki polikistik over sendromu var sende. Şüphesinden bile bahsetmediler. Geçen ay yine özeldeki doktorlardan biri bana klomen kullandırdı. Çatlatma iğnesi, beklemesi, ümit etmesi derken hem adet gördüm hem de kistim oluştu. Kist oluşunca ben öyle korktum ki arkadaşlarım yardımıma koşup zekai tahir burak hastanesine gitmemi önerdi. Geçen hafta ilk görüşmemi yaptım. Doktor ultrasonda bakar bakmaz polikistik over gibi görünüyor dedi. Ardından kan testi istedi. Çıkan testler normaldi, tiroit biraz yükselmiş ama zaten ilaç kullanıyorum. Ertesi sabah tekrar erken saatte ve aç karna hastaneye gitmemi ve kan testlerini tamamlamamı istedi. İnsülin ve androjene bakacaktı. Kan testini verdim, sonuçlarımın bir kısmı çıktı ve sanırım doktorun şüphelendiği şeye doğru hızla ilerliyorum =( Biraz bu hastalığı araştırdım. Bazı yerlerde doğuştan olduğu yazıyor. Bu doğru mu? Doğuştansa eğer ben daha önce çok jinekolojik muayeneden geçtim, hormon testlerime defalarca bakıldı ki böbrek üstü bezinin biraz fazla çalışması dışında bir problem bulunmadı. Bir de, bir kaç gündür tuvalete girdiğimde peçetede kahverengimsi leke geliyor. Adetim geçen hafta bitti. Daha önce de böyle bir şeyle karşılaşmadım. Bu gün adet döngümün 10. günü. Anlam veremedim bu lekeye. Geçen ay kullandığım klomenle alakalı olabilir mi? Yoksa polikistik overle mi alakalı?
Canim ben zekai tahire beş yıl gittim beş aşılama bir tüp bebek bir tüp bebek te yarıda iptal önce polikistik over dediler sonra bilinmeyen kısırlık yanı sebebi yok normal gerçekten önce çok kist oluşuyordu ama sonra geçti yanı PCO sendromu fazla yumurta oluyo buyumuyo ama böyleolup gebe kalan da cçok[/QUOTE]
Canım öncelikle teşekkür edetim crvabın için. Peki sende pco var mı? Bu lekelenme normal mi dersin? Ben her ay adet görüyorum. Pco olduğuma ihtimal bilr vermedim. Yumurtlama olup olmadığını anlamak için 21. günümde tekrar hastaneye gitmemi istediler. Bir test daha yapılacak. Kan vermekten damarlarımda kan kalmadı.

Kizlar merhaba. Uzun uzun zamandir girmiyordum. En son husranla sonuclanan hamileligimin mujdesi icin girmistim.
Suan soktayim ve sizler adina cok cook mutluyum. Seda satwa oceanshine kaptanelif ve belki de daha bilmediklerimmm... Rabbim hayirlisi ile kucaklariniza almayi nasip etsin insallah. Gunes dogdu tek tek yuzunuze.
Darisi deniz, elocan, ben ve aklima gelmeyen diger arkadaslarin basina.
O harika duyguyu tattirdi bana da rabbim. (Sonu gelmese de) ama biliyorum ki ne olursa olsun hayirlisini yasiyoruz. Cok duygulandim suan. 3 sene oncesine gitti gonlum birden. Geldigimiz noktaya bakin. Sira biz de artik.. Deniz ve elif ( elocan) ozellikle siz...

Kizlar merhaba. Uzun uzun zamandir girmiyordum. En son husranla sonuclanan hamileligimin mujdesi icin girmistim.
Suan soktayim ve sizler adina cok cook mutluyum. Seda satwa oceanshine kaptanelif ve belki de daha bilmediklerimmm... Rabbim hayirlisi ile kucaklariniza almayi nasip etsin insallah. Gunes dogdu tek tek yuzunuze.
O harika duyguyu tattirdi bana da rabbim. (Sonu gelmese de) ama biliyorum ki ne olursa olsun hayirlisini yasiyoruz. Cok duygulandim suan. 3 sene oncesine gitti gonlum birden. Geldigimiz noktaya bakin. Sira biz de artik.. Deniz ve elif ( elocan)
Cnm inşallah. .
Ben de yazını görünce duygulandim inan

O harika duyguyu tattirdi bana da rabbim. (Sonu gelmese de) ama biliyorum ki ne olursa olsun hayirlisini yasiyoruz. Cok duygulandim suan. 3 sene oncesine gitti gonlum birden. Geldigimiz noktaya bakin. Sira biz de artik.. Deniz ve elif ( elocan) ozellikle siz...
Rabbim dualarınızı hayra çevirip kabul etsin cnm

Bugun idrar testi yaptim tabikide negatif daha adetime 2 gun var ama ben ha geldi ha gelecek diye bekleyip duruyorum
Benim dokturum tedaviden sonra tutmazsa herzaman bir ay ara veriyor ben ara vermesini istemiyorum devam edelim diyorum ama etmiyor. Dedigi onceki ayin ilaclarin etkisi bu ayda devam eder diyor. Sizin doktorlariniz nasil yapiyor ?

Sagol canım vakti zamanı gelen kalıryor hamile ins bizde kalcaz canım eee neler yapıyosun bayadır sesın cıkmıyor eloocanda gıtmıyor hiç herkez dagıldı

X