Kıskanç Eş

Ben yorum yapmayacağım bu tarz konularda sinirime hakim olamayıp hakaret edebiliyorum.

Düzelir bence ya, üzülmeyin bence 3. Çocuğu düşünebilirsiniz tam bu aralar.
ya sizene ne be benim 3 cocugum olmus 4 cocugum olmus sizi ilgilendirmez kac cocugum oldugu 3. Yude istersem yaparim sizi ilgilendirmez benim ozel hayatim ben buraya ozel hayatimla ilgili konu acmadim cok merakliysaniz siz 3 tane yapabilirsiniz

2 sene önce de şiddet, kıskançlık vs. varmış 1 çocukla boşanacağım demişsiniz.

Şimdi de aynı şeyler ama 2 çocuk olmuş.

3. çocuk ne zaman geliyor, boşanacağım konunuzu bekliyorum.

Ailenize hiç suç bulmayın, kaçıp evlenmişsiniz. Durumunuz içler acısı. Çocuklara üzüldüm sadece. Siz her şeyi hak ediyorsunuz.

Sagolun cok guzel bi yazi yazmissiniz

Size ne mi ?
Gerizekalı kocanın pisliklerini yazıp sinirimizi zıplatma o zaman
Size ne koynuna girdim..
El kadar bebeğe içki vermeye çalışan beyinsizi mi savunuyorsun ya ?
Bu nasıl annelik...

Allah o çocukları sizden bir şekilde kurtarsın...
Daha fazla sinirlerimi bozamicam...

Ben esimi nerde savunmusum acaba bi gosterin bakayim durmadan ozel hayatima giriyosunuz cok merakliysaniz diyorum 3 tane yapin iste cocuklarimi eksiksiz en guzel sekilde buyutuyorum ben o buyutmuyo icki vermeye kalkti evette ben icirmesine izinmi verdim acabada ustume gelmeye calisiyosunuz eminimki sizde 4 4 luk degilsinizdir sizin gibi arkadas dostta dusman basina

Anlamamakta ısrara devam....

Güvenmediğim piskopat babalık duygusu olmayan adama çocuk yapmam dört dörtlük değilim akıllıyım..

ya sizene ne be benim 3 cocugum olmus 4 cocugum olmus sizi ilgilendirmez kac cocugum oldugu 3. Yude istersem yaparim sizi ilgilendirmez benim ozel hayatim ben buraya ozel hayatimla ilgili konu acmadim cok merakliysaniz siz 3 tane yapabilirsiniz
Ya sizene mi? Siz sormuşsunuz bir derdim var böyle böyle ben demişim yap 3. Yü hepsi gececek?? Hayat stiliniz değil mi bu neden rahatsız oldunuz ki?

Adam sizi arasıra pataklarken bir iki de siz vurup 2 tane çocuk yapmışsınız? Nasıl bir fikir vermeliyim??

hanımlar karşınızda 20 li yaşlarda birisi var.. biraz daha ılımlı yaklaşamazmısınız. oda bu hayatından memnun degilki ne yapabilirim diye soruyor. çok saldırgansınız hakaretler edince sinirlenince degişmiyo bişiyler. burda ben olsam şunu yapardım bunu yapardım, diyeni çok gördüm, sonra eşimden şiddet gördüm gidemiyorum. aldatıldım ne yapsam diyen çok oldu. yardım edin elinziden geliyorsa köstek olmayın.

Saçlarınızı neden eşiniz kesiyor pek anlamadım.

Güvenmediğim piskopat babalık duygusu olmayan adama çocuk yapmam dört dörtlük değilim akıllıyım..
Simdi zaten yanyana bile yatmiyoruz ayriyetten birlikte olmadigimiz halde dogum komtrol hapi kullaniyorum kistlerim var diye daha zaten cocuk yapma gibi bi niyetim yok ben kendim istedim diye 2 cocuk yaptim hicbi sekilde dusunmuyorum dusunmiycemde 3. Yu

Kuaföre gitmesine izin vermiyordur. Ben keseyim demistir ruh hastası.
Vallahi ne bileyim çok tuhaf şeyler. Boşanmak istesen de rahat bırakmaz ki bu adam
Kendisi nasıl kesecek de nasıl olacak o saç. Bu kadar da mantıksız olunmaz yani.
Tamam mesajınızı şimdi gördüm siz istemişsiniz kessin diye...

Vallahi ne bileyim çok tuhaf şeyler. Boşanmak istesen de rahat bırakmaz ki bu adam
Kendisi nasıl kesecek de nasıl olacak o saç. Bu kadar da mantıksız olunmaz yani.
Dogru diyosunuz gecen boyle bi muhabbet actim bosansanda karisirim demisti niye bosanma muhabetleri aciyosun bosanmiycaz hicbizaman deyip sinirlenmisti

Haklısınız ama şöyle bir durum var hanımefendi aslında normale yakın hayatı olduğunu düşünüp ısrarla istersem 4-5 yaparım sizene diyor.

Hatasını kabul etmiyor ki. Evet bir hata ettim bana berbat şeyler yaşatan adama çocuk verdim hayatımı nasıl düzeltebilirim ne yapayım yol gösterin demiyor ki?

Sanane sizine istiyorsan sen yap vs vs bu tepkileri vermesi gereken kişi biz değiliz. Şahsi fikrim.

Haklısınız yaşça ufak, uyarılması elinden tutulması gerekli ama bu saldırganlığı ile kimse yardım edemez. Otur 3. Yü yap düzelecek der.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…