Kıskanç Eş

Dogru diyosunuz kisi zaten kendinden bilirmis isi o yuzden bu kadar karisiyo

Taa en başından çok fazla taviz vermişsin.
Benim eşimde ilk sevgili olduğumuz zamanlar böyleydi,ben çizgimi sert çektim,o da bir daha aşmaya çalışmadı hoş hala da büyüyebilmiş değil de neyse. (Bizimde yaşlarımız 20)
Ama 2 çocukla da boşanmak olmaz,en azından bir kez karşına alıp ciddi bir şekilde konuşmalısın ki ileride keşke demeyesin.

Dogru diyosunuz kisi zaten kendinden bilirmis isi o yuzden bu kadar karisiyo
Tanımlama için özür dilerim ama ne hikmetse öyle biri canlandı gözümde çünkü maalesef karısına soluk aldırmayan çoğu adamın dışarıda neler yaptıklarına az çok şahit oldum, çok gençsiniz, hayatınızı sıfırdan kurabilirsiniz, böyle biriyle ömür çürütmeyin hak etmiyorsunuz, hem size birşey diyeyim mi? Kız evladınız varmış, bakın bir laf vardır ön teker nereye giderse arka teker oraya gider der eskiler, oğlunuz babasının yolundan gider, kızınızda sizin yolunuzdan, oğlunuz erkek diye eşiniz her türlü kötü alışkanlığına yeşil ışık yakar, erkek yapar deyip sırtını sıvazlar, kızınıza da çok afedersiniz bilmem ne mi olacaksın deyip baskı yapar, kızınızda sizin gibi evden kaçarak babasından kurtulayım derken sorumsuz birine koca demek zorunda kalır, kendinizi de bir yana bırakın, evlatlarınız için iyi düşünüp taşının.

Evet ilk zamanlar siddet vardi eilme konustu bidaha yaparsam ellerim kirilsin dedi hersey duzelmisken ben istedim kizim olmasini cok istiyodum hem arka arkaya buyusunler arkadas gibi olsunlar benimde erkek kardesim var arkadas gibiyiz cocuklarimdan yana skntim yok iyiki olmuslar ve genc anne olmak cok guzel bisey hic pisman degilim ama esimden yana pismanligim cok evlenemden taniyamiyo insan gercektende gercek yuzlerini cogu insan evlendikten sonra goruyomus benim cocukluk askimdi ortaokulda cikmaya basladik lise bitince evlendim ilk olsun son olsun diyodum ama oyle olmuyomus

birinciyi yaptın madem ikinciyi yapmasaydın. onu diyorum ben de. he rseneye bi çocuk sıkıştırmışsın maşallah.

Kaç yaşında evlendin ?

Ailene şöyle söyle: “Bana şiddet uyguluyor. Beni öldürürse bir gün çevrenize ne diyeceksiniz, vicdanınıza ne diyeceksiniz? Siz arkamda durursanız hayatımı yeniden kurabilirim. Gençliğimi bu adamla çürütmem. Genç yaşımda öldürülmem.”
Üç yılda bunları yapan adam, bir iki yıl sonra boğazınızı sıkar. Çocuklarınız annesiz mi kalsın? Onun bunun elinde mi büyüsün? Bunları düşünüp kendinize gelin. Darp raporu alıp evden uzaklaştırın. Tedbir nafakasına başvurun. Şiddetten dolayı tazminat bile alabilirsiniz. Aileniz çocuklarla bir süre (kreş yaşına kadar) ilgilenirse siz de çalışır ve örnek bir anne olursunuz çocuklarınıza. Güçlü olun ve gözünüz korkmasın. Siz dik durur ve kendinize bu muameleyi yaptırmazsanız çocuklarınız da büyüyünce evlendiklerinde eşlerinin kendilerine bunu yapmasına izin vermezler.

Ne kadar guzel konustunuz gercekten oyle anlatmadan anladiniz daha simdiden oyle ke disi icki icer cok soylerim cocuklar uyusun oyle otur ic alir ickisini evin ortasinda oglum merak ediyo baba bu ne diye bira oglum iccenmi diyo cocuga icermeye calisiyo kac kere yakaladim icer o yapar o erkek adam ama kizima elbise giydiriyorum giydirme alismasin ortalik kotu bu ne sacmalik bu ne bicim dusunce tarzi cok konustum hani kiz erkek ayirma esitlik denen bisey var diye ama ben duvara konusuyorum herseferinde

Cok haklisiniz ve siddete dair elimde birsuru resim var ne olur ne olmaz diye hep cekip saklamistim bi ara bulup silmisti telefonumdan silinen dosyalari geri getieme programini indirip tekrar bulmustum en yakin zamanda ailemle konusucam cok tesekkur ederim fikirleriniz icin boyle kendimi daha guclu hissediyorum destek gordukce

Eşiniz pisliğin teki ve bütün kadınları o..pu olarak algılıyor. İşte 2 çocuk doğurup baba sıfatı yüklediğiniz, her gün iğrenmeden koynuna girdiğiniz insanımsı yaratık bu!

Biz kadınlar eşiniz gibilerden iğreniyoruz. Çünkü o iğrenç bakışlarını hissediyoruz..

Eşim bana o kelimeyi kullansa önce yüzüne tükürür sonra evden atardım..

Size göre elalemin ne diyeceği, size eşiniz tarafından o..pu denmesinden daha ağır..

Akıllı bir kadın bu hakaretlere sağlam bir tazminat davası açıp kazanabilir. Ama siz yapamazsınız nasılsa. O yüzden boşverin..

Hayat tecrübesi, eşiniz gibi adamları tanıyorum maalesef, ileri de kızınız ve oğlunuzun geleceğini görmek de mümkün oluyor böyle olunca, ailenizle konuşun lütfen, el alem ne der diye düşünmesinler, eminim iyi bir aileniz vardır ama anladığım kadarıyla onlarda namusu kocaya endeksleyen, başında kocası olmayan boşanmış bir kızla ne yaparız adı çıkar düşünce yapısındalar, taştan olsun kocası olsun bize laf söz gelmesin diye düşünüyorlar büyük ihtimalle, oysa bir kadın kendi kendini koruyacak ve savunacak yeti ve güçtedir.

iğrenç.

hala soruma cevap vermediniz. neden boşanmıyorsunuz, ailenize konuyu açtınız mı?

sosyal hizmetlerin haberi olsa da o çocukları elinizden alsa. sizin de eşinizden aşağı kalır yanınız yok çünkü.

21 yaşındasın
İki çocuğun var
Ve üstüne hem fiziksel hem psikolojik şiddet görüyorsun.
Anan baban yok mu senin evladım ?
Kaçarak mı evlendin ?

Evet. Kaçmış..
Anne babalarına asi gelirler ama bir sosyopatın yaptıklarını affedip akşamına sevişip çocuk yaparlar..

Eşim şiddet uyguluyor ama benim de elim armut toplamıyor filan diye kendinizi avutmayın. Düpedüz şiddet görüyorsunuz adamın sizin saçınızı kesmesi bile korku filmi sahnelerinde oluyor. Arkadaşım bu adamla ömür geçmez yaşın çok genç radikal çözümler bulman lazım. Gerekirse çocukları kendi hayatını kurup iş ev meslek halledene kadar baba tarafında bırakıp kendi ayaklarının üstünde durunca alacaksın. Ama bu adamdan boşanmazsan hayatın işkenceylr geçecek o çocukları da bir korku evinde travmalarla büyüteceksin hem sana hem onlara yazık

Sorunuzu gormedim kusura bakmayin evet ailemle konustum bosanmak istedigimi soyledim ama oyle seye karsilar elalem ne der dusuncesindeler adin cikar evlendiysen katlanicaksin bende annene cok sey yaptim ama akillandim diyo sizinde ilerde duzelir cahillik diyo

Hehe açsın da görün
Sonra da çevre esnafla, dükkana giren çıkanla kırıştırıyorsunuz diye dayak yeyip elinde kalın.. Hey Allahım ya..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…