Kıskanç Eş

Eşim şiddet uyguluyor ama benim de elim armut toplamıyor filan diye kendinizi avutmayın. Düpedüz şiddet görüyorsunuz adamın sizin saçınızı kesmesi bile korku filmi sahnelerinde oluyor. Arkadaşım bu adamla ömür geçmez yaşın çok genç radikal çözümler bulman lazım. Gerekirse çocukları kendi hayatını kurup iş ev meslek halledene kadar baba tarafında bırakıp kendi ayaklarının üstünde durunca alacaksın. Ama bu adamdan boşanmazsan hayatın işkenceylr geçecek o çocukları da bir korku evinde travmalarla büyüteceksin hem sana hem onlara yazık
Haklisiniz ama ilem arkamda durmadiktan sonra iki cocukla nereye gidicem kime birakicamda calisicam kac kere dedim bana birak gel deseniz 1 dk durmam burda diye istemiyosunuz ama benimde kizim var yarin oburgun benim gibi olsa sahip cikarim sizin gibi yapmam diye cok soylendim

Sorunuzu gormedim kusura bakmayin evet ailemle konustum bosanmak istedigimi soyledim ama oyle seye karsilar elalem ne der dusuncesindeler adin cikar evlendiysen katlanicaksin bende annene cok sey yaptim ama akillandim diyo sizinde ilerde duzelir cahillik diyo

siz kapılarına dayandığınızda tutup geri gönderecek halleri yok. açıkçası yalvarır gerekirse zincirle kendimi o eve bağlar yine de bu adamın yanına dönmezdim.

Evet. Kaçmış..
Anne babalarına asi gelirler ama bir sosyopatın yaptıklarını affedip akşamına sevişip çocuk yaparlar..
Soru bana soruluyo size degil laf sokma cabalarina girmeseniz ben istedim cocuk yaptim iyikide olmuslar dunyaya bidaha gelsem yine arka arkaya iki cocuk yaparim herkesin kendi dusuncesi sevisip sevismem sizi niye ilgilendiriyoki

Cok haklisiniz ve siddete dair elimde birsuru resim var ne olur ne olmaz diye hep cekip saklamistim bi ara bulup silmisti telefonumdan silinen dosyalari geri getieme programini indirip tekrar bulmustum en yakin zamanda ailemle konusucam cok tesekkur ederim fikirleriniz icin boyle kendimi daha guclu hissediyorum destek gordukce
Rica ederim canım. Biz kadınlar güçlü durdukça, boyun eğmedikçe azalarak bitecek böyle manyaklar.
Eski konularına baktım. İlk çocuğun 9 aylıkken de böyle bir konu açmışsın. Lütfen akıllı ve kararlı ol. Geleceğin için akıllı davran. Daha çok gençsin, ne güzel yıllar var önünde yaşanacak. Heba etme kendini ve çocuklarını. Bu arada çok çok iyi korun, üçüncü çocuğu yapma bari.

Soru bana soruluyo size degil laf sokma cabalarina girmeseniz ben istedim cocuk yaptim iyikide olmuslar dunyaya bidaha gelsem yine arka arkaya iki cocuk yaparim herkesin kendi dusuncesi sevisip sevismem sizi niye ilgilendiriyoki
Soruyu ben sordum 2 kere hem de cevap vermedin
Çocuklarının geleceğini düşünsen zaten iki tane yapmazdın
Kendin daha çocuksun
Bu gidişle ne sen o adamdan ayrılırsın ne de o çocuklar sağlıklı büyür :KK66:

İstediğim yoruma istediğimi yazarım seni ilgilendirmez. Bu 1..

Sizin gibilerin üremesini istemiyorum. Bu ülkeye bu kadar cehalet yeter. Artık akıllı insan lazım. Dolayısıyla senin çocuklarına senden daha çok üzülüyorum. Bu 2..

Senin atarın anca burada olur. Evet akşamına yine aynı piskopatın koynuna girip yine hakaret işitmeye devam edersin. Bu da 3..

Şimdi bana tek yapabileceğin bu yorumu şikayet edip bir kaç gün engelletmek olur ancak..
Ama zavallı hayatına ayna tuttum. Bence bir kaç kere daha oku yazdıklarımı. Senden 13 yaş büyüğüm ben..

Kızlar kendinizi sinire sokmayin bence hic,ben bugun rahatsizim boyun fıtığım tuttu kolum uyusuk.
Boylelerinin olayi yaşla cahillikle de hic alakali degil artık emin oldum gercekten,kendisinden tam 10 yaş büyük bir arkadasim var. Nasil arkadaşım olmuş,yıllar işte bilememişim. Bende salağım

Diyor ki,evlenip bosanmakta kötü..Cocukla baba evine gidicen cocuga tekma atcaklar iteleyecekler hor görecekler

Tam 31 yaşında zihniyet bu. Evlendikten sonra el gibi oluyorsun benim annem cocuguma yaramaz diyor benim zoruma gidiyor diyor

Böylelerine diyecegim tek sey yazik. Egitim eğitim.

Konu sahibi,ablacim hadi liseyi bitirmissin de okumakla zaten adam olunmuyor o ayri senin kendine karşı saygın var mi? Esin bira iciyormus el kadar cocuga kizina da elbise giymesin etraf kotu diyormus madem bunu gorebilcek kadar fark edebilcek kadar akıllısın,neden caresizi oynuyorsun

Kadın isterse herseyi yapar neden bu hayati reva görüyorsun kendine
Istemedigim hayatta evde degil ortamda bil1 degil 6 5 dakika durmadan terk ediyorum.

Neden neden neden neden neden

Ailen karşı olursa olsun. Gideceksin kapılarına bir güzel cinnet geçireceksin ben ölüyorum kabul etmezseniz diceksin. Şiddet var diceksin. Bak nasıl kabul ederler. Sen cesur ol yeter ki bir gün bile durman hata o evde!

Sorunuzu gormedim kusura bakmayin evet ailemle konustum bosanmak istedigimi soyledim ama oyle seye karsilar elalem ne der dusuncesindeler adin cikar evlendiysen katlanicaksin bende annene cok sey yaptim ama akillandim diyo sizinde ilerde duzelir cahillik diyo
Kusura bakma.da cahil olan baban
Baban annene neler neler yapmis bir de bunu övünerek sana mi söylüyor ?

Adam gerizekalı..
Sende normal değilsin böyle bir mal'a 2 çocuk
Acıdığım tek o çocuklar olacak elinizde haba olacaklar...
Bu kadar kısıtlayıp yığınla iftira atıyorsa bil ki kendi bi b*klar karıştırıyor..
Boşan ailen mecbur destek olacak ha olmadı mi sığınma evine gidersin kendi kendine yetebilmeyi öğrenirsin..
Çalışırsın...
Valla kendinize eziyet ediyosunuz başkaları size değil...

Sizin gibilerin üremesini istemiyorum. Bu ülkeye bu kadar cehalet yeter. Artık akıllı insan lazım. Dolayısıyla senin çocuklarına senden daha çok üzülüyorum. Bu 2..

Senin atarın anca burada olur. Evet akşamına yine aynı piskopatın koynuna girip yine hakaret işitmeye devam edersin. Bu da 3..

Şimdi bana tek yapabileceğin bu yorumu şikayet edip bir kaç gün engelletmek olur ancak..
Ama zavallı hayatına ayna tuttum. Bence bir kaç kere daha oku yazdıklarımı. Senden 13 yaş büyüğüm ben..
Buyuk olabilirsin herkes hata yapar benim hayatimdaki tek hatamda bu ya benim yerimde sen olsaydin ordan bakipta konusmak kolay herkes konusur yasamayan bilmez yo sikayet falan etmiycem hic takmiyorum kafama sacma sapan laflari sizin terbiyesizliginiz her konuda sizin gibi sacma sapan milleti ezmeye calisan kucuk goren insanlar var o yuzden hic takmiyorum

Om
Bu sitede neden eleştiriyle hakaret birbirine karıştırılıyor?
Sinirlenebilirsiniz, 21 yaşında gencecik bir kadının yaptığı hataları eleştirebilirsiniz ama yerden yere vurup hakaret etmenin de haklı bir tarafı yok.
[/QUOTE @omrgry sana diyolar.

Akıl yaşta değil baştadır.
Yaşça büyük olmanız hanımefendiyi ezme hakkı vermez.
Haddinizi bilmenizi tavsiye ederim,sizi ilgilendirmez.

Karisina O... Gibi sıfatını layik goren adamdan ne koca olur ne baba,
Hayatini o..larla gecirmis ki nasil giyinip nasil davrandiklarni a dan z ye ezberlemis.
Utanmadan karisina da ... gibi diyebiliyor, icinde ne varsa artik.
Ama yine de bosanmayin siz, 3. Sayfa haberlerine cikar, hem 15 dakikaligina meshur olur hem de istatistiklere girerek hayatiniz boyunca bir kez olsun bilime bir katkida bulunmus olursunuz.

Konu sahibinin bu konuyu sinirle açtığını düşünüyorum boşanmak isteyen
"Kıskanç eş" diye açmaz konuyu zaten konunun sonunda nasıl değiştirebilirim demiş kurtulabilirim değil....

Kocası gelince

"O.....lar gibi eşofman giymişsin der"
3. Çocuğu yaparlar artık...

Konu sahibinin bu konuyu sinirle açtığını düşünüyorum boşanmak isteyen
"Kıskanç eş" diye açmaz konuyu zaten konunun sonunda nasıl değiştirebilirim demiş kurtulabilirim değil....

Kocası gelince

"O.....lar gibi eşofman giymişsin der"
3. Çocuğu yaparlar artık...
Ya ne bicim insansiniz siz anlamak istemiyosunuz milleti ezmek icin nerden ne patlatsam diye dusunuyosunuz size ne size ne ben 1 cocuk yapmisim 2 cocuk yapmisim koynuna girmisim bosaniptami koynuna girmisim adamin bu kadar garip geliyo hala evliyim siz ne kadar esinizle ayni evde kus kalabiliyosunuz hayir sinirle acmadim ayrica evet bosanmak istiyorum ama duzelebilirsede duzeltmek isterim o yuzden fikir verin yazdim sen ve senin gibilerin hic fikrine gorusune ihtiyacim yok hic okumadim farzediyorum burdan cikin benim konularimada bidaha atlamayin

X